MPJM

6 lutego 2011, 16:22:56 - elenril
Mateusz Prus zadebiutował w Roda JC Kerkrade

Mateusz Prus wystąpił po raz pierwszy w oficjalnym meczu holenderskiego klubu Roda JC Kerkrade. 20-letni bramkarz zagrał pełne 90 minut w bramce swojego zespołu w przegranym 0-1 (0-0) wyjazdowym meczu 22. kolejki Eredivisie z Heraclesem Almelo.

6 lutego 2011, 14:30 - Almelo
Heracles Almelo 1-0 Roda JC Kerkrade
Willy Overtoom 53

żółte kartki: Tim Breukers, Antoine van der Linden - Jimmy Hempte, Mads Junker.
czerwona kartka: Tim Breukers (66. minuta, Heracles, za drugą żółtą).

sędziował: Ed Janssen.
widzów: 8420.

W tym spotkaniu w barwach klubu z Kerkrade początkowo miał wystąpić inny polski bramkarz Przemysław Tytoń, ale doznał urazu ramienia na przedmeczowej rozgrzewce i nie znalazł się ostatecznie nawet na ławce rezerwowych. Zespół Polaków zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli z 35 punktami na koncie.

do mcd - 6 lutego 2011, 16:35:20 - 62-148-81-118.ip.netia.com.pl
Jak nie wiesz to nie komentuj chłopcze...
tytoń nie grał, ponieważ w ostatnim meczu nabawił sie kontuzji i widocznie nie był w pełni sił, zeby grac dzisiaj 90 minut ;)

S - 6 lutego 2011, 16:45:32 - bme32.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak chce mu sie dobrze grać to coś tam łapie. W Zamościu ewidentnie bylo widać różnice w jego grze w meczu z Wisłą a meczami ligowymi

Wisła - 6 lutego 2011, 16:47:09 - nat-kro52-9.aster.pl
pamiętam Prusa z meczu Wisełki z Hetmanem, niektóre interwencje klasa światowa

Speex - 6 lutego 2011, 16:55:40 - aahr14.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tytoń traktowany jest tam jak Bufon w Juve więc nie mówcie, że Prus jest lepszy bo on miał dobre interwencje w ostatnich meczach.

hejter - 6 lutego 2011, 16:59:19 - aann89.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tyton nie gral zeby sie Franciszek nie zdenerwowal przed srodowym meczem z Norwegia.

asdasd - 6 lutego 2011, 17:33:23 - acxd221.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla Nie Doinformowanych Tyton Ostantio dostał Wstrząsnienia muzgu tydzien temu wiec dano mu odpaczac Bufony

tasak - 6 lutego 2011, 17:51:27 - 87-207-147-247.dynamic.chello.pl
"muzgu" - lol

Radko - 6 lutego 2011, 18:59:29 - 87-205-219-122.adsl.inetia.pl
Tak mu dali odpocząć ze na rozgrzewce doznał kontuzji Bufonie

ZMC - 6 lutego 2011, 19:19:44 - cvy74.internetdsl.tpnet.pl (10.10.8.67)
Mateusz powodzenia oby kolejne mecze w Holandii Zamość pamięta

DEXTER - 6 lutego 2011, 19:51:51 - aau39.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda że przegrali Mati nie martw sie następnym razem będzie lepiej

szwedson - 6 lutego 2011, 21:42:51 - ip-109-43-6-35.web.vodafone.de
ludzie czytajcie news a potem komentujcie wyraznie pisze ze doznal kontuzji na przedmeczowej rozgrzewce

bronx - 6 lutego 2011, 23:30:27 - 88-199-120-51.tktelekom.pl
bracia z Wronek pamiętają największego przekota i gratulują :D!

michu - 7 lutego 2011, 5:15:47 - 90-156-83-75.internetia.net.pl
;muzgu;asdasd to ty chlopcze nie masz,zanim cos napiszesz,to troszke sie doucz.

peyta - 7 lutego 2011, 16:42:23 - ch51193.petrus.pl
Postanowili stawiać na Prusa bo Tytoń odchodzi latem do Feyenordu, powiedział o tym nowy dyrektor techniczny, który zastąpił tam Leo, a wcześniej pracował właśnie w Rodzie, a uraz to oddzielna sprawa

Knight - 8 lutego 2011, 13:35:43 - host-89-228-20-252.zamosc.mm.pl
Mateusz jest lepszy od Tytonia miałem okazję często oglądać obu i wydaje mi się że Mateusz osiągnie więcej od Przemka