6 lutego 2011, 18:52:49 - Mateusz_w1991
Ligowa wygrana Liverpoolu

Ewentualny rywal Lecha Poznań w 1/8 finału Ligi Europy Liverpool FC wygrał na wyjeździe z Chelsea FC 1-0 (0-0) w spotkaniu 26. kolejki angielskiej ekstraklasy. "The Reds" zajmują 6. miejsce w tabeli z 38 punktami na koncie.

6 lutego 2011, 17:00 - Londyn (Stamford Bridge)
Chelsea FC 0-1 Liverpool FC
Raul Meireles 69

Liverpool: 25. Pepe Reina - 34. Martin Kelly, 23. Jamie Carragher, 37. Martin Škrteľ, 5. Daniel Agger, 2. Glen Johnson - 21. Lucas, 17. Maxi Rodríguez (75, 6. Fábio Aurélio), 4. Raul Meireles (84, 28. Christian Poulsen), 8. Steven Gerrard - 18. Dirk Kuijt.

donAG - 6 lutego 2011, 18:54:50 - *.multi-ip.pl
Kasa nie gra roli! You'll never walk alone!

Jadow - 6 lutego 2011, 18:58:15 - *.252.4.2.internetia.net.pl
noi masz chelsea torres brawo raul!

Przemo - 6 lutego 2011, 18:59:30 - *.adsl.inetia.pl
o już szelsi zapomniała jak sama leżała w bramce i ogrywała Bace.

m=mc2 - 6 lutego 2011, 19:23:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale na barcelone innego sposobu nie ma z chelsea ci zlooserpool potrafili wygrywać grając w piłke a nie murując bramke tak jak dzisiaj !!! oprucz meczu z barceloną chelsea przed nikim nie muruje bramki !!!

do m-mc2 - 6 lutego 2011, 19:43:27 - *.dynamic.chello.pl
wstaw znaki interpunkcyjne, bo nie wiem dokladnie co napisales w swoim poscie... ;|
mina Torresa - bezcenne ;D

DEXTER - 6 lutego 2011, 19:55:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że Fernando nie strzelił

pkb - 6 lutego 2011, 21:10:45 - *.szczecin.mm.pl
Czemu podajecie wyniki Liverpoolu a bodaj Sparty, którą muszą wcześniej ograć, żeby zagrać z Lechem, już nie?

qali - 6 lutego 2011, 21:27:16 - *.100.foxnet.com.pl
pkb: bo Sparta ma przerwe zimowa...;)

krakus - 6 lutego 2011, 21:52:08 - *.dynamic.chello.pl
50 złotych postawiłem na Liverpool..zainkasowałem ponad 300

Lenin - 7 lutego 2011, 19:22:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niech Liverpool wygrywa i się cieszy póki może bo w 1/8 LE będzie lanie na goły tyłek tak że liverpulce długo popamiętają co znaczą wielkopolaskie baty