6 lutego 2011, 18:53:29 - slady
Gol Dariusza Dudki

Dariusz Dudka zdobył bramkę dla AJ Auxerre w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 22. kolejki francuskiej ekstraklasy z liderem LOSC Lille Métropole. Dudka przebywał na boisku przez całe spotkanie, został także ukarany żółtą kartką. Ireneusz Jeleń opuścił plac gry w 76. minucie, zmienił go Jung Jo-gook. Ludovic Obraniak spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

6 lutego 2011, 17:00 - Auxerre (Stade de l'Abbé-Deschamps)
AJ Auxerre 1-1 LOSC Lille Métropole
Dariusz Dudka 86 - Moussa Sow 8

żółte kartki: Dennis Oliech, Dariusz Dudka, Jung Jo-gook - Yohan Cabaye, Gervinho.

sędziował: Olivier Thual.
widzów: 10845.

AJ Auxerre zajmuje obecnie 15. miejsce w ligowej tabeli z 25 punktami na koncie.

blackpool - 6 lutego 2011, 18:57:13 - *.nplay.net.pl
Ja bym go widzial w takim jakims blackpool albo innym slabym angielskim zespole ew. mocny sredniak z bundesligi ale we Francji to sie chlopak marnuje troche

gegs - 6 lutego 2011, 18:59:14 - *.mmpnet238.tnp.pl
Jak to we Francji marnuje? Nie sądzę aby Bundesliga była lepsza od ligi afrykańskiej (ligue1)

qwerty567 - 6 lutego 2011, 19:00:28 - *.ssp.dialog.net.pl
Dudka niezły mecz, Jeleń słabo i zszedł w 78 minucie, Obraniak cały mecz na ławie

asasdsdf - 6 lutego 2011, 19:04:22 - *.ds.uj.edu.pl
Bundesliga jest nie tylko mocniejsza od lig francuskiej ale takze od wloskiej, jesli ktos twierdzi inaczej to ma spojrzenie nieaktualne, sprzed jakies 3-5 lat na europejska ligi.

ss - 6 lutego 2011, 19:06:28 - *.dclient.hispeed.ch
a tym masz spojrzenie chyba pół roku wstecz. Od kilku dobrych lat niemeckie kluby w Europie nie grają nic.

jamnik - 6 lutego 2011, 19:08:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szczególnie w zeszłym roku, Bayern tylko doszedł do finału LM, przecież to nic.

fefe - 6 lutego 2011, 19:09:41 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Jak Juventus odpada z grupy na rzecz Lecha to chyba cos to musi znaczyc...

flor - 6 lutego 2011, 19:11:06 - *.adsl.inetia.pl
piszecie że słaby mecz jelenia,a no słaby tylko czemu??ludzie przecież on dostał 5 podań w trakcie całego meczu,co miał robić??wracać po piłkę do obrony i biec do ataku.zagrajcie w piłkę i zobaczcie jak się gra w napadzie bez podań pomocników

Edvyn - 6 lutego 2011, 19:14:47 - *.direct-adsl.nl
Bramka ze spalonego .

asasdsdf - - 6 lutego 2011, 19:15:07 - *.ds.uj.edu.pl
Kluby niemieckie maja lepsze wyniki(ogolnie) od wloskich w ostatnich 5 latach czego dowodzi znakomicie rankinkj UEFA w ktorym liga niemiecka jest na 3 miejscu, spychajac niedawno na 3 lokate wloska.

asasdsdf - 6 lutego 2011, 19:16:54 - *.ds.uj.edu.pl