9 lutego 2011, 16:56:48 - koofel
Czerwona kartka Alexandru Suvorova w kadrze Mołdawii

Piłkarz Cracovii Alexandru Suvorov zagrał w towarzyskim spotkaniu Mołdawii z Andorą. Niedawny rywal reprezentacji Polski wygrał 2-1 (0-0) z niżej notowanym rywalem. Suvorov w 54. minucie opuścił boisko po obejrzeniu czerwonej kartki. Zawody odbyły się w portugalskim Lagos.

9 lutego 2011, 15:00 - Lagos
Mołdawia 2-1 Andora
Igor Picuşciac 66, Igor Bugaiov 90 (k) - Josep Ayala 52

żółte kartki: Alexandru Epureanu, Victor Golovatenco - Marc Vales.

czerwone kartki: Alexandru Suvorov (54. minuta, Mołdawia, za krytykowanie orzeczeń sędziego) - Ildefons Lima (37. minuta, Andora, za zagranie piłki ręką).

W 38. minucie Anatolie Doroş (Mołdawia) nie wykorzystał rzutu karnego (Josep Gómes obronił).

Do 57. minuty w barwach Mołdawii grał znany z występów na polskich boiskach Anatolie Doroş.

kkk - 9 lutego 2011, 16:58:07 - *.dynamic.chello.pl
haha sekundy dzieliły Mołdawian od wielkiej kompromitacji.

oko - 9 lutego 2011, 16:59:26 - *.internetdsl.tpnet.pl
W 94 min z karnego

Kamyk - 9 lutego 2011, 17:00:03 - *.internetdsl.tpnet.pl
wielką kompromitacją to była porażka z "ligową" Polską...

Orange - 9 lutego 2011, 17:08:56 - *.35.60.28
he he

Strain - 9 lutego 2011, 17:10:10 - *.dobrafirma.com
@Kamyk: Racja, Andora jest lepsza od POlaków z Ekstraklasy.

KORONA - 9 lutego 2011, 17:11:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Anatolie Doroş z polskiej ekstraklasy widac ze karnego nie umie strzelać to po co on tu

Lenin - 9 lutego 2011, 17:13:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie mógł strzelić gola a koniecznie chciał żebyście o nim napisali - stąd ta kartka

Vajter - 9 lutego 2011, 17:22:42 - *.nat0.sta.nsm.pl
uff.. Kupon uratowany, a już myślałem że jestem w czarnej dupie.

Kleofas - 9 lutego 2011, 18:45:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A po co oni w Nigerii grali?!

rajkos12 - 9 lutego 2011, 21:34:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kuszczak zaczął coś strzelac, szkoda ze nie dla Polski, ale sie wkoncu wyratowal od tej bramki z Kolumbią