9 lutego 2011, 21:49:59 - Mateusz_w1991
Sander Puri i Cwetan Genkow wystąpili w reprezentacji

Dwóch piłkarzy klubów ekstraklasy wystąpiło w meczu towarzyskim rozegranym w Turcji, w którym reprezentacja Estonii zremisowała z Bułgarią 2-2 (1-1). Estoński pomocnik Korony Kielce Sander Puri wszedł na boisko w 38. minucie, zmieniając Tarmo Kinka. Natomiast bułgarski napastnik Wisły Kraków Cwetan Genkow pojawił się na murawie w 86. minucie, zastępując Błagoja Georgijewa.

9 lutego 2011, 20:00 - Kundu (Mardan Spor Kompleksi Kundu AST Arena)
Bułgaria 2-2 Estonia
Iwelin Popow 41 (k), 83 (k) - Konstantin Vassiljev 20 (k), 80 (k)

oko - 9 lutego 2011, 21:53:43 - *.dynamic.chello.pl
A sędzia po meczu do Wrocławia

Polak - 9 lutego 2011, 21:53:47 - *.tepsalan.pl
4 karne? ładnie nurkowali ;D

mm - 9 lutego 2011, 22:10:33 - *.toya.net.pl
4 wykorzystane... a ciekawe ile gwizdnął?

Haha - 10 lutego 2011, 11:06:29 - *.kielce.vectranet.pl
jak Puri mogl miec jakas asyste jak wszystkie karne???????

! - 10 lutego 2011, 11:40:10 - *.play-internet.pl
jeśli karny jest wykorzystany, a podyktowany był po faulu na zawodniku atakującym, to asysta jest zapisywana właśnie zawodnikowi sfaulowanemu

zim - 10 lutego 2011, 12:24:29 - *.system-net.pl