12 lutego 2011, 16:53:07 - euzi
Bramka Kamila Grosickiego

Swojego drugiego gola w barwach Sivasspor Kulübü zdobył dziś Kamil Grosicki. Jego klub przegrał u siebie 2-3 (0-1) w meczu 21. kolejki tureckiej Süper Lig przeciwko Trabzonspor Kulübü. Polak rozegrał całe spotkanie.

12 lutego 2011, 15:00 - Sivas (4 Eylül Stadyumu)
Sivasspor Kulübü 2-3 Trabzonspor Kulübü
Kamil Grosicki 63, Yannick Kamanan 84 - Jajá 2, Burak Yılmaz 71, 85

żółte kartki: Uğur Kavuk, Mehmet Yıldız, Ziya Erdal, Kadir Bekmezci - Burak Yılmaz.

sędziował: Kuddusi Müftüoğlu (Antalya).

Cały mecz w barwach Trabzonsporu rozegrali Piotr Brożek i Arkadiusz Głowacki. Na ławce rezerwowych lidera ligi tureckiej siedział natomiast Paweł Brożek.

drago - 12 lutego 2011, 16:54:32 - *.adsl.inetia.pl
Grosik strzela ale punktów nie ma...

ddada - 12 lutego 2011, 16:55:03 - *.ds.uj.edu.pl
Sprytny strzal i gol Grosickiego, niestety Polak w 2 minucie dolicznego czasu zmarnowal znakomite sytacje na wyrownanie, przez co zbierze duza krytyke.

kukuryku - 12 lutego 2011, 16:55:03 - *.adsl.inetia.pl
Dobry Burak nie jest zły. Wychodzi na to, że to Piotrek Brożek skazywany na trybuny zrobi w Trabzonie większą karierę niż Paweł. Brawo dla naszych, że ktoś jeszcze sobie radzi zagranicą.

jay - 12 lutego 2011, 16:55:16 - *.192.78.161
Szkoda ze w doliczonym czasie gry nie wyrownal na 3-3, mimo wszystko niezly mecz i bramka...
Paweł Brożek sobie nie pogra przy tak dysponowanym Buraku Yılmazie

t. - 12 lutego 2011, 16:55:20 - *.255.155.180
Brawo Grosik! Jeszcze się utrzymacie! Trabzonspor to ciężki rywal!

lm - 12 lutego 2011, 16:56:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bramke strzelił, drugą wypracował. sytuacji z koncówki nie widziałem

czavi - 12 lutego 2011, 16:56:36 - *.olsztyn.mm.pl
ładnie Kamil, z taką formą po sezonie odejdzie z Sivassporu do jakiegoś lepszego klubu, może do Galatasaray albo Besiktasu ;-) chociażby po to, aby się sprawdzić w klubie z większą konkurencją w ofensywie i mimo wszystko większymi ambicjami, ale najpierw musi tak grać do ostatniej kolejki ;-)

ehh - 12 lutego 2011, 16:58:59 - *.euro-net.pl
Szkoda Grosickiego. Po strzeleniu na 2:2 jego koledzy tak się cieszyli, że od razu po wznowieniu puścili na 2:3.... Mam nadzieję, że u nich w czasie przerwy Kamil pójdzie do lepszego zespołu. Oby go puścili.

scigi - 12 lutego 2011, 16:59:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w końcówce powinien ukąsić jeszcze raz..;/

Friedenrei - 12 lutego 2011, 16:59:38 - *.adsl.inetia.pl
Do ddada: Grosik nie zbierze żadnej krytyki, bo w zagrał świetne spotkanie z liderem tabeli. Oprócz zdobycia gola wypracował też drugiego gola dla Sivass...

d - 12 lutego 2011, 16:59:58 - *.adsl.inetia.pl
burak szczelil :D gola

mamma - 12 lutego 2011, 17:01:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a gdzie oglądacie mecze ligi tureckiej>?

lm - 12 lutego 2011, 17:01:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ktoś powie co za sytuację miał w końcówce?

ddada - 12 lutego 2011, 17:03:41 - *.ds.uj.edu.pl
Friedenrei poczytaj sobie pierwsze opinie o grze Grosickiego na tureckich stronach, a dopiero potem sie wypowiadaj.

okeee - 12 lutego 2011, 17:04:54 - *.euro-net.pl
@lm praktycznie sam na sam, tyle że uderzał z pierwszej po koźle prosto w bramkarza. Mógł spróbować z zewnętrznej części stopy.
@mamma w internecie

n01 - 12 lutego 2011, 17:05:06 - *.adsl.inetia.pl
bardzo dobry mecz w wykonaniu Kamila,bramka,po jego akcji padła 2,szkoda że nie strzelił w 92,ale cóż

Gole strzelali Burak i Jaja

maniekZB - 12 lutego 2011, 18:01:44 - *.opera-mini.net (*.113.139.242)
w Turcji tylko Zawisza.

bojar - 12 lutego 2011, 18:03:52 - *.bialystok.vectranet.pl
Brawo KAMIL!!! Europa jest Twoja. Jak ja się cieszę że grałeś z Jotką na piersiach. Człowieku przed Tobą kariera a w CV będzie że reprezntował barwy JAGIELLONII BIAŁYSTOK.

drago - 12 lutego 2011, 18:04:19 - *.adsl.inetia.pl
Przed każdym meczem hymn graja, masakra.

Adriano - 12 lutego 2011, 18:16:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Oglądałem ten mecz na żywo. Grosicki był aktywny przez cały mecz. Strzelił gola sprzed pola karnego Jeszcze pilka odbila sie od plecow obroncy. Poza tym rozpoczal akcje po ktorej padl drugi gol dla Sivassporu. Pi. Brożek popełnił poważny błąd w drugiej połowie gdzie przy linii dał się oszukać przeciwnikowi. Głowacki przyzwoity mecz. Byłem pod wrażeniem tego spotkania. Było dużo ciekawych akcji i strzałów aż chciało się oglądać hehe

Kris z Poz - 12 lutego 2011, 20:25:39 - *.adsl.inetia.pl
TU Jest Gol Grosickiego
cki_strzela_w_meczu_z_liderem__wideo_.html

radek_k - 12 lutego 2011, 20:40:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@drago a może nie masakra tylko propagowanie własnej tradycji?

xD - 12 lutego 2011, 21:30:57 - *.cdma.centertel.pl
Coś czuje że grosik po sezonie odejdzie z ładne pieniążki

brodo - 12 lutego 2011, 22:21:32 - *.play-internet.pl
Grosik tam będzie gwiazdą, powodzenia

aaa - 13 lutego 2011, 1:33:31 - *.adsl.inetia.pl
ta liga to jeden wielki szwindel... wystarczy sie przyjzec przebiegom niektorych meczow ;]

Portowiec - 13 lutego 2011, 13:09:59 - *.szczecin.mm.pl