12 lutego 2011, 17:51:25 - Alkashpah
Remis Liverpoolu w Premier League

Ewentualny rywal Lecha Poznań w 1/8 finału Ligi Europy Liverpool FC zremisował 1-1 (1-0) z Wigan Athletic FC w spotkaniu 27. kolejki Premier League.

12 lutego 2011, 16:00 - Liverpool (Anfield)
Liverpool FC 1-1 Wigan Athletic FC
Raul Meireles 24 - Steve Gohouri 65

Liverpool: 25. Pepe Reina - 34. Martin Kelly, 23. Jamie Carragher, 37. Martin Škrteľ, 2. Glen Johnson - 17. Maxi Rodríguez, 21. Lucas, 4. Raul Meireles (54, 24. David N'Gog), 18. Dirk Kuijt (72, 14. Milan Jovanović), 6. Fábio Aurélio - 7. Luis Suárez.

żółte kartki: Jamie Carragher - Steve Gohouri, Antolín Alcaraz, Gary Caldwell.

sędziował: Kevin Friend (Leicestershire).
widzów: 44 609.

"The Reds" zajmują obecnie szóstą lokatę w tabeli angielskiej ekstraklasy.

wojwodin - 12 lutego 2011, 18:08:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a może cos o sparcie praga? bo wcale nie powiedziane ze to liverpool wygra

Lin_coln - 12 lutego 2011, 18:17:29 - *.astral.lodz.pl
do mario:
jak Ci przeszkadza to, że piszą o Liverpoolu to po jakiego kija wchodzić na ten artykuł i go komentujesz?

lukste - 12 lutego 2011, 18:19:35 - *.waldex.3s.pl
Meireles 5 bramka w 6 ostatnich meczach!

Edvyn - 12 lutego 2011, 18:36:31 - *.direct-adsl.nl
L`pool ... ha
Jeszcze Braga przedtem panowie ;0

czavi - 12 lutego 2011, 19:01:19 - *.olsztyn.mm.pl
@wojwodin:
na pewno napiszą o meczach Sparty ;-) najpierw jednak liga czeska musi wznowić rozgrywki ;-)

www - 12 lutego 2011, 19:12:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czemu jest info o Liverpoolu a nie ma o derbach MU
przeciez to moze byc ewentualny rywal o super puchar Europy

POPACZEK - 12 lutego 2011, 20:06:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A dlaczego nie ma informacji o meczach PSV Eindhoven? To może być ewentualny rywal w walce o zwycięstwo w Lidze Europy.

a - 12 lutego 2011, 20:31:42 - *.dynamic.chello.pl
Ewentualny, hehe, lepiej napisać życzeniowy, bo jak zwykle po zimie w pucharach już klapa.

Biblioteka - 12 lutego 2011, 23:05:07 - *.adsl.inetia.pl
Bez sensu pisać o Liverpoolu, jak nie wiadomo jeszcze czy Lech przebrnie przez Bragę...

Rt - 14 lutego 2011, 4:57:44 - *.tmodns.net