13 lutego 2011, 18:04:25 - koofel
Przemysław Tytoń obronił rzut karny

Bramkarz Rody JC Kerkrade Przemysław Tytoń obronił rzut karny w zremisowanym 2-2 (1-2) meczu 23. kolejki holenderskiej ekstraklasy z AFC Ajax. Polak, który na boisku przebywał przez całe spotkanie, w 88. minucie zatrzymał uderzenie z jedenastu metrów Mounira El Hamdaouiego.

13 lutego 2011, 14:30 - Kerkrade
Roda JC Kerkrade 2-2 AFC Ajax
Mads Junker 41, Anouar Hadouir 82 - Miralem Sulejmani 13, Siem de Jong 34

W 88. minucie Mounir El Hamdaoui (Ajax) nie wykorzystał rzutu karnego (Przemysław Tytoń obronił).

Roda jest siódma w tabeli z 36 punktami na koncie.

Polska - 13 lutego 2011, 18:09:20 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
ciekawe,a jeszcze parę dni temu taaaka kontuzja,już wyzdrowiał ?????

kupon - 13 lutego 2011, 18:29:04 - *.cdma.centertel.pl
dokładnie Przemek dzięki wielkie bo przez ciebie przeszło koło nosa 400zł. :D

@kupon - 13 lutego 2011, 18:35:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
milion

Gajosxxx - 13 lutego 2011, 18:45:59 - *.elpos.net
Dzięki Przemek mi też zawaliłeś tym karnym kupon !!

zks - 13 lutego 2011, 19:11:00 - *.gorzow.mm.pl
dzieki przemek nie mam kasy teraz i jestem głodnym studentem ... a tak bym miał na szame przez tydzien ... wygrałbym 37zł

do zks - 13 lutego 2011, 19:19:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jesteś głodny to się chyć roboty, albo zgłoś się do tuska w końcu studenci głosowali na po

lukas - 13 lutego 2011, 19:35:19 - *.204.137.164
ie/6095-1302-roda-2-ajax-2-eredivisie

amica - 13 lutego 2011, 19:39:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a mnie tez zawalil kupon.... kurcze szkoda całe 4 zł

;] - 13 lutego 2011, 19:42:42 - *.dynamic.chello.pl
Jak ta Roda super grała w 2 połowie ajax nie istniał , i ten Anouar Hadouir świetny grajek co prawda po jego fualu powinien być karny ale bramka bajeczna , Roda gdyby nie zmarnowała tylu sytuacji by wygrała ten mecz spokojnie. Byłem zaskoczony poziomem meczu niby liga holenderska wow!!!

Michał - 13 lutego 2011, 19:52:03 - *.kielce.vectranet.pl
Ci to tu piszą, że przegrali kupony przez Ajax to nie umieją grać. Po 1. Nie gra się na zespół tylko dlatego, że ten klub ma znaną nazwę, Po 2. Nie gra się takich niezbyt wysokich kursów na wyjeździe i to przeciwko drużynie, która nieźle gra, a kursów poniżej 1,6 na wyjeździe też, nawet jeśli gra się przeciwko cieniasowi (przykłady ze wczoraj: Willem II-Utrecht 3:3, Kaiserslautern-Borussia Dortmund 1:1, Gijon-Barcelona 1:1, czy u siebie Liverpool-Wigan 1:1, Betis-Elche 1:4)... Ja natomiast dzisiaj wygrałem 80 zł puszczając na kuponie takie typy: Kerkyra-Panserraikos 1 (1,8), Sociedad-Osasuna 1 (2,15), De Graafschap-Groningen X2 (1,3), Cesena-Udinese 2 (2,1), Cordoba-Celta Vigo X2 (1,3), Rennes-Nice 1 (1,6).

mądry - 13 lutego 2011, 20:12:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fabiański , Szczęsny i Tytoń - na pewien turniej.
Boruc - umiejętności ma ale pluje ...i to go wyklucza.