19 lutego 2011, 22:59:53 - Alkashpah
Kolejny obroniony rzut karny Tytonia

Bramkarz Roda JC Kerkrade Przemysław Tytoń obronił rzut karny w wyjazdowym spotkaniu 24. kolejki holenderskiej ekstraklasy z FC Groningen. Zespół polskiego zawodnika wygrał na wyjeździe 4-1 (1-0). Tytonia z 11 metrów nie zdołał pokonać w 83. minucie Andreas Granqvist.

19 lutego 2011, 20:45 - Groningen
FC Groningen 1-4 Roda JC Kerkrade
Nicklas Pedersen 88 - Mads Junker 15, 61, 71, Boldizsár Bodor 90

żółte kartki: Shkodran Metaj - Mads Junker, Davy De Fauw.

W 83. minucie Andreas Granqvist (Groningen) nie wykorzystał rzutu karnego (Przemysław Tytoń obronił).

Dzisiejszy obroniony rzut karny był czwartym takim wyczynem Tytonia w bieżącym sezonie. Trzykrotnie dokonał tej sztuki w spotkaniach ligowych, a raz w meczu Pucharu Holandii.

Drugi Polak grający w klubie z Kerkrade Mateusz Prus spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

Roda zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli Eredivisie z 39 punktami na koncie.

rrrrrr - 19 lutego 2011, 23:02:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo.czas chyba zmenic klub na lepszy a w Rodzie niech się ogrywa młody Pius.

jam - 19 lutego 2011, 23:05:11 - *.dynamic.chello.pl
@rrrrrr Niech Prus przejdzie do polskiej ekstraklasy. Jak jest dobry napewno sie wybije, a tyton niech tam jeszcze pogra kilka sezonow zeby nie przeszedl do lepszego klubu i grzal lawe

kamil - 19 lutego 2011, 23:42:00 - *.telpol.net.pl
do Polski na pewno nie wroci interesuje sie nim Ajax, Feyenord i zespoly ligi Fancuskiej

snower - 19 lutego 2011, 23:53:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak zwykle Polska bramkarzami stoi, a reszta? no wlasnie szkoda ze tylko jedna bramka do obsadzenia

lolex - 20 lutego 2011, 0:58:24 - *.adsl.inetia.pl
Po co do Lecha, ma potencjał do reprezentowania lepszego klubu niż Lech ;)

fenim - 20 lutego 2011, 7:43:39 - *.cm-3-2a.dynamic.ziggo.nl
Na Lecha jest za dobry i drogi.W Holandii kraza juz pogloski ze od nowego sezonu zawita w barwach AJAXU.Coraz czesciej te slowa tu slysze.

Plock - 20 lutego 2011, 9:55:15 - *.081.c95.petrotel.pl
po co? zeby patrzec na stekelena?
chyba ze on odejdzie przed nowym sezonem ale w to nie wierze

k - 20 lutego 2011, 10:09:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jest duze prawdopodobienstwo, ze trafi do Ajaxu. Maarten odchodzi na wyspy

Remi - 20 lutego 2011, 10:31:20 - *.85-237-185.tkchopin.pl
Maarten do Manchesteru United a Tytoń do Ajaxu!

Wisła - 20 lutego 2011, 10:35:33 - *.aster.pl
gdyby talenty w kadrze polskiej rozkładały się równomiernie na wszystkich pozycjach... prawda jest taka, że w polu mamy przeciętnych graczy, a na bramce dylemat: Fabiański, Kuszczak, Boruc, Szczęsny, Tytoń czy Sandomierski, w każdej chwili mogą się wybić młodzi zdolni, np. Szromnik z Arki.

Eskobar - 20 lutego 2011, 11:18:04 - *.play-internet.pl
Na Euro trzeba postawić na młodych bramkarzy : Szczęsny Tytoń Sandomierski

fenim - 20 lutego 2011, 11:35:44 - *.cm-3-2a.dynamic.ziggo.nl
Tak tak.Jak nie odejdzie Maarten do Manchesteru to Tyton idzie do Feyenoordu.Na 100% ktorys z tych klubow.W holandii o nim jest coraz glosniej.Nawet moj holenderski kolega ktory jest zagorzałym kibicem Ajaxu mowi mi ze tyton bedzie od nowgo sezonu zawodnikiem Ajaxu.

LP - 20 lutego 2011, 11:51:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mialem przeczucie ze Roda mimo wysokiego kursu wygra ten mecz... ale nie postawiłem

ZG - 20 lutego 2011, 12:07:48 - *.ssp.dialog.net.pl
podobnoż z Ajaxu będzie po sezonie odchodził Stekelenburg. To byłby świetny kierunek dla Tytonia. Chłopak zrobił kolosalny postęp, bo w barwach Łęcznej puszczał straszne babole

DENIS - 20 lutego 2011, 12:44:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Przemek jeszcze kilka obronnych karnych a kto wie może np Arsenal sie zgłosi

Kuba - 20 lutego 2011, 13:01:16 - *.opera-mini.net (*.220.97.3)
Tak ale ile on miał lat grając w Łecznej? 18? 19? Znajdź mi bramkarza ktory gra na poziomie w tym wieku. Skoro grał to od początku było jasne że ma talent. Po drugie to w kadrze mają grac najlepsi, a nie najmłodsi. Za 2 lata ci ktorzy są najmłodsi bedą juz starsi i co, w mysl zasady mamy ich odstawic i powoływac nowych młodych utalentowanych? To jest błedne koło

ZG - 20 lutego 2011, 13:08:52 - *.ssp.dialog.net.pl
Kuba o jakim poziomie mówisz, przecież on grał w lidze polskiej! Talent na pewno miał, ale w polskiej lidze by go nie rozwinął. Poszedł śladami Dudka i się opłaciło.

Kuba - 20 lutego 2011, 13:16:30 - *.opera-mini.net (*.220.97.3)
ZG chodzi mi o to, że nie można traktowac tak surowo zawodnika ktory ma 18 lat, ze puszczał babole itd. Niemozliwe jest zeby Tyton niedoswiadczony bramkarz gral w wieku 18 lat jak gra
Tyton w wieku 24 lat.

ZG - 20 lutego 2011, 13:21:20 - *.ssp.dialog.net.pl
oczywiście masz rację, ale błędy, które popełniał w Łęcznej (na youtubie jest np. zagranie z meczu z Lechem) doprawdy trudno wytłumaczyć nawet brakiem doświadczenia. Kiedyś się z niego śmiałem, dziś podziwiam jego grę i życzę sportowego awansu. Pozdrawiam

;) - 22 lutego 2011, 16:36:44 - *.prothost.com