[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


21 lutego 2011, 15:23:48 - koofel
Mariusz Gogol bliski wypożyczenia do Ruchu Wysokie Mazowieckie

Mariusz Gogol zostanie wypożyczony z Jagiellonii Białystok do drugoligowego Ruchu Wysokie Mazowieckie.

Gogol pojawił się na poniedziałkowym treningu Ruchu. Praktycznie zostały już ustalone wszystkie kwestie związane z wypożyczeniem 19-letniego obrońcy.

Gogol okres przygotowawczy spędził z Jagiellonią. W piątek wrócił ze zgrupowania w Turcji. Nie miał jednak szans na grę w Ekstraklasie, dlatego też doszło do wypożyczenia do wysokomazowieckiego drugoligowca. Kilka tygodni temu zawodnik przymierzany był do Wigier Suwałki.

Gogol jest wychowankiem MOSP-u Jagiellonia Białystok. Ma za sobą występy w juniorskich reprezentacjach Polski. Na boiskach Ekstraklasy wystąpił do tej pory w jednym spotkaniu.


źródło: Gazeta Współczesna

Blanco - 21 lutego 2011, 15:44:48 - 89-77-151-115.dynamic.chello.pl
Szkoda, że nie przyszedł do Wigier. Powodzenia chłopaku!

jaero - 22 lutego 2011, 11:55:06 - user-46-112-188-22.play-internet.pl
bo był za słaby musiałby być 2x lepszy od juniorów z suwałk ;)

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas