|
|
|
24 lutego 2011, 14:47:42 - Alkashpah
Cracovia testuje Mame Nianga
Od wczoraj z zespołem Cracovii trenuje senegalski napastnik Mame Cheikh Niang.
Mame Niang urodził się 31 marca 1984 roku w Dakarze, a zanim trafił do Europy, występował m.in. w senegalskim ASC Diaraf i Moroka Swallows z Republiki Południowej Afryki.
W 2007 roku przeniósł się na Stary Kontynent, do niemieckiego VfL Wolfsburg, z którego w 2008 roku trafił do norweskiego Viking FK. Ostatnio reprezentował barwy innego klubu z Norwegii - Kongsvinger IL.
Mierzący 194 centymetry wzrostu Niang ma za sobą debiut w reprezentacji Senegalu.
|
źródło: Cracovia



BKS (J) - 24 lutego 2011, 14:51:10 - *.euro-net.pl
Ten grajek musi być naprawdę niezły.Pasy wygrajcie z Legią !

KSG - 24 lutego 2011, 14:52:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byle tylko po trupach sie utrzymać. Nic tylko jakis miliarder wykupuje bande najemników, jak nie przekupowuje PZPN.

grajek - 24 lutego 2011, 14:52:11 - *.viettel.vn
Kurde, biorą wszystkich, a mnie nie wzięli;(

BadBoy - 24 lutego 2011, 14:52:26 - *.hsd1.il.comcast.net
Pasy+Jaga=nowa zgoda plz


scholl - 24 lutego 2011, 14:53:51 - *.adsl.inetia.pl
znudziła mu się Marsylia, a w Fenerbahce za mało płacili i to w dodatku nie na czas, więc pora na prawdziwe wyzwanie!

nauro - 24 lutego 2011, 14:55:20 - *.elomza.pl
@scholl: to nie ten Niang ;]

scholl - 24 lutego 2011, 14:59:13 - *.adsl.inetia.pl
nie ten??? poważnie??? kurde, pewnie jeszcze lepszy brylancik....

gosc - 24 lutego 2011, 15:02:09 - *.fn.pl
Będzie jak z górnikiem Zabrze dużo zakupów i jeszcze większy upadek

Przemo - 24 lutego 2011, 15:03:33 - *.zicom.pl
skoro Mamadu Niang zrobił dość ładną karierę we Francji to dlaczego jego mama by nie mogła spróbować sił w naszej Ekstraklasie? powodzenia

jk - 24 lutego 2011, 15:04:57 - *.xdsl.centertel.pl
Przemo: 10/10 :D

luis - 24 lutego 2011, 15:07:26 - *.158.217.253
Druga ODRA Wodzisław się szykuje,i skup szrotu żeby się utrzymać za wszelką cenę.Legia w pierwszej rundzie da już nokaut ,potem będą kolejne,a w okolicach 5-tej kolejki widzów będzie 500-et.

@ KSG - 24 lutego 2011, 15:07:33 - *.ssp.dialog.net.pl
Co to znaczy "przekupowuje"?

Pasior - 24 lutego 2011, 15:11:00 - *.120.143.113.dyn.user.ono.com
@KSG PRZEKUPOWUJE:D co za buractwo niewykształcone

Lechista - 24 lutego 2011, 15:15:47 - *.2-3.cable.virginmedia.com
Luis, tez mysle, ze druga Odra Wodzislaw. Na sile kupuja 10 zawodnikow, zobaczymy jak bedzie ze zgraniem.


KSG! - 24 lutego 2011, 15:16:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, że nie Tate Nianga;D

haaem - 24 lutego 2011, 15:18:48 - *.ghnet.pl
heheh PRZEMO mistrzowski komentarz :D !

pali - 24 lutego 2011, 15:31:56 - *.infanet.pl
a kto to był ten Niang, że jego mame testuja?:P

Jurek - 24 lutego 2011, 15:45:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szrot? Vladimir Boljević- nie wiem nic na jego temat, ale podobno się wyróżniał w FK Zeta( def. pomocnik) Szymon Gąsiński-bezbłędny, bardzo ciężko pracuje(słowa Szatałowa) Wojciech Kaczmarek- j.w Piotr Giza-mocny punkt w Cracovii Łukasz Nowotczyński-niewiadoma jak dla mnie, ale wg. słów trenera gra na wysokim poziomie Bojan Puzigaća- FK Borac mistrz Bośni gra na lewej obronie, charakterny, walczak, jak dla mnie jeden z lepszych transferów Andraž Struna-mistrzostwo, rok później superpuchar Słowenii z FC Koper, wybrany na najlepszego lewego obrońcę w kraju, reprezentant u21 Vule Trivunović- FK Borac, wybrany na najlepszego obrońce Bośni Aleksejs Višņakovs-to będzie największe wzmocnienie 35 występów w reprezentacji Łotwy,skuteczny pomocnik Pavol Masaryk-2006 i 2007 był trzecim strzelcem ligi słowackiej, a w sezonie 2008/2009 królem strzelców tamtejszej ligi z 15 strzelonymi bramkami, na cyprze sobie nie radził, ponieważ trener chciał go zrobić na def. pomocnika. To jest szrot? Porównanie transferów Odry do Cracovii nie na miejscu. Jedynie zgranie może być największą przeszkodą.

Taki tam - 24 lutego 2011, 15:46:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
czy to naprawdę mama Mamadou Nianga?

grrrrrr - 24 lutego 2011, 15:49:47 - *.pilsudskiego.petroinform.com
podobno teściowa , ale da rade

jerry - 24 lutego 2011, 15:53:21 - *.76.radiotel.com.pl
wasze komenatrze w stylu tata nianga i mama nianga są żałosne i świadczą jedynie o tym , że na pewno nie skonczyliście jeszcze gimnazjum, a więc do nauki bo za dwa miechy egzamin nieroby

KSC PANY - 24 lutego 2011, 15:53:54 - *.dynamic.chello.pl
Podobno dobry jest i do Jurek POZDRO

rotti - 24 lutego 2011, 15:59:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słuchaj Jurek - obejrzyj sobie na spokojnie mecz z jesieni Lech - Polonia Bytom, a potem napisz jeszcze raz o Gąsińskim, tyle że nie okłamuj ludzi.

Damian - 24 lutego 2011, 16:11:55 - *.182.167.233.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Podobno dość dobrze grała

scigi - 24 lutego 2011, 16:13:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
http://www.youtube.com/watch?v=tT84MiLyz8E&feature =related Jak grzelak dobry...

KSC - 24 lutego 2011, 17:11:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tego nianga wysłali z senegalu tu samego chłop umie tylko mowic po francusku najpierw wyladował w dalinie myslenice ale niemogli sie porozumiec, potem chciał go kolejarz stroze ale ma juz zamknieta kadre,i teraz probuje go cracovia mysle ze sie przyda tylko trzeba mu pomoc na poczatku.Pozdro dla wszystkich fanów CRACOVI! jutro na meczu pomagamy im przez cały mecz a potem swietujemy zgarniecie 3 punkcików TYLKO CRACOVIA!!!

DENIS - 24 lutego 2011, 17:32:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gość jest niezły

ale jaja - 24 lutego 2011, 17:43:56 - *.dynamic.chello.pl
testują matke Mamadou Nianga tego co gral w Marsyli a teraz w Fenerbahce? tego jeszcze nie było zeby kobieta grała tam gdzie same chlopy, na jakiej pozycji ona gra ?

Jurek - 24 lutego 2011, 18:35:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rotti ja mówię jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy, a to że kiedyś puścił babola, albo kilka baboli to norma u średnich(jak narazie) bramkarzy.Jak nie Gąsiński to Kaczmarek.


BI - 24 lutego 2011, 21:04:19 - *.dynamic.chello.pl
Niang spadł z Konsvingerem do 1. divisjon w listopadzie. Czas by spuścił Cracovię :D

artikks - 25 lutego 2011, 3:27:14 - *.icpnet.pl
z bramkarzy stawiam na kaczmarka.......pozdro dla witii-jura--kolega z bema......................

Fear - 25 lutego 2011, 9:36:32 - *.219.150.111
Zobaczcie sobie filmiki na jutubie. Od czasów Marcelo nie było w lidze tak grającego głową piłkarza.

|
|