27 lutego 2011, 14:32:13 - elenril
Czerwona kartka Błażeja Augustyna

Błażej Augustyn został ukarany czerwoną kartką w meczu 27. kolejki włoskiej Serie A TIM, w którym jego klub Calcio Catania wygrał 2-1 (0-1) z Genoa CFC 1893. 23-letni polski obrońca rozpoczął to spotkanie w podstawowym składzie, a boisko musiał opuścić w 75. minucie po faulu na Alberto Paloschim. Sędzia za to przewinienie podyktował także rzut karny, ale jedenastki dla Genoi nie wykorzystał Miguel Veloso.

27 lutego 2011, 12:30 - Katania
Calcio Catania 2-1 Genoa CFC 1893
Maxi López 51, Gonzalo Bergessio 55 - Antonio Floro Flores 19

żółte kartki: Alessandro Potenza, Gonzalo Bergessio, Błażej Augustyn, Maxi López - Miguel Veloso, Emiliano Moretti.
czerwone kartki: Błażej Augustyn (75. minuta, za faul) - Domenico Criscito (67. minuta, za faul).

sędziował: Antonio Giannocaro.

Czerwoną kartką został ukarany także w 69. minucie za dyskusje z sędzią rezerwowy zawodnik gości - Antonio Floro Flores.

W 76. minucie Miguel Veloso (Genoa CFC 1893) nie wykorzystał rzutu karnego (Mariano Andújar obronił).

Klub Augustyna zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli włoskiej ekstraklasy z 29 punktami na koncie.

dfg - 27 lutego 2011, 14:35:07 - *.151.136.5
Ważne, że zagrał mecz w serie a po dluższej przerwie

Michał - 27 lutego 2011, 14:37:26 - *.hari.cable.virginmedia.com
za co dostał? z tego co zauważyłem byla to bezpośrednio czerwona..

drago - 27 lutego 2011, 14:37:41 - *.adsl.inetia.pl
Dobry zawodnik na pewno lepszy od Glika

Vojager - 27 lutego 2011, 14:37:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
On ma kłopoty emocjonalne, co mecz to kartka i to czerwona często

rajkos12 - 27 lutego 2011, 14:40:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie ma to jak wykozystac szanse ktrą dostaje sie 1 na 5 kolejek...

znafca - 27 lutego 2011, 14:50:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karny był wręcz skandaliczny, a Augustyn z pewnością wtedy nie faulował. Zalecam oglądnąć powtórki.

drago - 27 lutego 2011, 14:56:48 - *.adsl.inetia.pl
Trochę go pociągnął za koszulkę, sędzia miał pretekst by dać karnego

gnida - 27 lutego 2011, 15:05:07 - *.szczecin.mm.pl
Jak Antonio Floro Flores mógł dostać w 69. minucie czerwoną kartkę, skoro według Was zdobył gola w 19. minucie?

czarter - 27 lutego 2011, 15:14:09 - *.e-gco.pl
@gnida: normalnie, siedział na ławce rezerwowych, więc nie rozumiem, dlaczego dziwi Cię taki zapis. a jak Ty byś to ujął?

do gnida - 27 lutego 2011, 15:14:33 - *.adsl.inetia.pl
chłopie przeczytaj raz jeszcze co naskrobałeś

mogiel - 27 lutego 2011, 15:16:54 - REDAKCJA
Floro Flores został zdjęty z boiska tuż przed czerwoną kartką, którą otrzymał za podważanie decyzji arbitra, już siedząc na ławce rezerwowych.

gnida - 27 lutego 2011, 15:21:19 - *.szczecin.mm.pl
Hm, ok, ja to wszystko rozumiem. Tylko zastanawiam się, czy zawodnik, który zszedł z boiska, to dalej "rezerwowy". Zawsze miałem wrażenie, że "rezerwowy", to piłkarz, który może wejść na boisko. Dziękuję redakcji za odpowiedź.

lukas - 27 lutego 2011, 19:03:09 - *.52.232.125
ta...do glika to jemu duzo brakuje akurat...!!wystarczy popatzrec na gre...

DENIS - 27 lutego 2011, 19:51:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl