27 lutego 2011, 19:54:57 - euzi
Bramka Arkadiusza Głowackiego

Obrońca Trabzonspor Kulübü Arkadiusz Głowacki strzelił gola dla swojej drużyny w meczu 23. kolejki tureckiej Süper Lig przeciwko Kayserispor Kulübü. Polak pokonał bramkarza rywali w 88. minucie i zapewnił gospodarzom remis 3-3 (1-1). To drugi gol Głowackiego w tym sezonie.

27 lutego 2011, 18:00 - Trabzon
Trabzonspor Kulübü 3-3 Kayserispor Kulübü
Jajá 2, Burak Yılmaz 54, Arkadiusz Głowacki 88 - Abdullah Durak 21, 56, Emir Kujović 82

żółte kartki: Hrvoje Čale - Abdullah Durak.

sędziował: Yunus Yıldırım.

Głowacki rozegrał cały mecz, a Paweł Brożek wszedł na boisko w 72. minucie, zmieniając Umuta Buluta. Na ławce rezerwowych pozostał Piotr Brożek. Trabzonspor dzięki temu remisowi zrównał się liczbą punktów z liderem Fenerbahçe SK, ale ma gorszy bilans meczów bezpośrednich.

sdsda - 27 lutego 2011, 19:55:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwszy! Nie ma to jak zdrowy Głowa ;]

rajkos12 - 27 lutego 2011, 19:57:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sie towarzystwo rozstrzelalo tylko ja nie moge sie doczekac kiedy Brożek cos upoluje

asasa - 27 lutego 2011, 19:57:12 - *.ds.uj.edu.pl

pst - 27 lutego 2011, 19:57:18 - *.dynamic.chello.pl
Grosik 3
Głowa 1
zaczyna sie coś dziać

Domingos - 27 lutego 2011, 20:01:25 - *.dynamic.chello.pl
Na Brożkach to już się dawno poznali, jeden gra ogony, drugi nie gra wcale. A ja się wcale nie dziwię...

ss - 27 lutego 2011, 20:01:29 - *.eu-west-1.compute.amazonaws.com
Brożki pogrzały ławkę chociaż czy trybuny?

Domingos - 27 lutego 2011, 20:03:25 - *.dynamic.chello.pl
Pawełek też dwie szmaty puścił :D

DENIS - 27 lutego 2011, 20:21:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Arek

eg - 27 lutego 2011, 20:28:47 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
No prosze, Jaja i Burak znowu strzelaja.

burak - 27 lutego 2011, 20:57:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hej! to ja jestem burak!
Brawo dla Jaja

@@@ - 27 lutego 2011, 23:52:13 - *.138.241.140
Nie dbam o interesy Turków, ale szkoda mi ich za tą inwestycje w "Brożki"
Jednak kilka mln euro piechotą nie chodzi.

Iwanski - 28 lutego 2011, 10:09:53 - *.fucio.net
Tylko mnie trener nie lubi, ale spoko, rozmawiałem już z chłopakami i gramy "pod zmianę". Nie będzie mi byle 'kołcz' mówił kiedy gram, a kiedy nie.

marcin - 28 lutego 2011, 14:22:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Głowacki to chyba jedyny piłkarz na świecie który strzelił więcej goli samobójczych niż przeciwnikom