4 marca 2011, 20:56:56 - slady
Pierwszy gol Iwańskiego dla Manisasporu

Maciej Iwański zdobył bramkę dla Manisasporu w wygranym 2-1 (1-0) meczu 24. kolejki tureckiej ekstraklasy z Kayserisporem. Był to pierwszy gol Polaka w barwach nowego klubu. Iwański przebywał na boisku przez pełne 90 minut.

4 marca 2011, 19:00 - Kayseri (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu)
Kayserispor Kulübü 1-2 Manisaspor Kulübü
Marcelo Zalayeta 90 - Maciej Iwański 17, Kahê 89

żółte kartki: Karim Ziani, Serdar Kesimal, Nordin Amrabat - Ömer Aysan, Ahmet Özek.

sędziował: Hüseyin Göçek.

Manisaspor z 34 punktami na koncie plasuje się na 7. miejscu w ligowej tabeli.

mors - 4 marca 2011, 20:58:43 - *.centertel.pl
i gitara....

sdasd - 4 marca 2011, 20:59:37 - *.ds.uj.edu.pl
Duza niespodzianka, Kayserispor to rewelacja w tym sezonie. Szota Arweladze robi tam swietna robote, o sile tego zespolu swiadczy chociazby fakt ze Zalayeta, byly pilkarz Juve rozpoczyna mecz na lawie.

Kamil_Poto - 4 marca 2011, 21:09:13 - *.50.134.242
Fajnie, że Iwański się odnajduje w Turcji. To samo Grosicki. Na razie chyba Brożkowie najgorzej wyszli na zamianie Ekstraklasy polskiej na turecką.
Wisła wygrywa z Ruchem 1:0 ;) git

znicz - 4 marca 2011, 21:13:02 - *.elblag.vectranet.pl
Ile pęknie!

Orange - 4 marca 2011, 21:39:57 - *.34.58.66
Fajnie pozdroo M.Iwański ^^

tybet - 4 marca 2011, 21:48:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no i iwański tym sposobem zniszczył mi kupon !!!

zdzichó - 4 marca 2011, 23:22:33 - *.adsl.inetia.pl
Ładnie przywalił! (ale geneza sposobu ustawienia muru przy tym strzale jest dla mnie nadal zagadką

lemur - 5 marca 2011, 0:44:20 - *.ds.pg.gda.pl