4 marca 2011, 22:21:24 - euzi
Bramka Roberta Lewandowskiego

Swojego siódmego gola w Bundeslidze strzelił Robert Lewandowski. Napastnik Borussii Dortmund swoim trafieniem dał liderowi zwycięstwo 1-0 (1-0) w meczu 25. kolejki przeciwko 1.FC Köln.

4 marca 2011, 20:30 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-0 1.FC Köln
Robert Lewandowski 44

żółte kartki: Petit, Fabrice Ehret, Martin Lanig (1.FC Köln).

sędziował: Günter Perl.
widzów: 80 720.

Robert Lewandowski oraz Łukasz Piszczek rozegrali cały mecz, a w 73. minucie za Kevina Großkreutza wszedł na boisko Jakub Błaszczykowski. Poza składem 1.FC Köln znaleźli się natomiast Adam Matuszczyk i Sławomir Peszko. Borussia ma już 15 punktów przewagi nad drugim w tabeli Bayerem 04 Leverkusen, który swój mecz gra jutro.

Cola - 4 marca 2011, 22:22:00 - *.219.220.102

czxczxc - 4 marca 2011, 22:22:06 - *.pila.vectranet.pl
Damn it! Good!

ŚwinkaPepa - 4 marca 2011, 22:22:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak jak powiedział Hajto: Lewy powinien mieć co najmniej dwie bramki i dwie asysty w tym meczu.Pod koniec się nie popisał.Mógł wyłożyć patelnie Barriosowi a trafił w nogi obrońcy.

mark - 4 marca 2011, 22:24:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobry mecz, polacy w rolach głownych.... kuba po wejściu też ładnie zagrał, dochodzi do siebie po kontuzji...

g - 4 marca 2011, 22:25:28 - *.internetia.net.pl
6 gola a nie 7

zagłębiak - 4 marca 2011, 22:26:34 - *.dynamic.chello.pl
Tam jest taka frekwencja jak u nas w dwóch kolejkach

hejter - 4 marca 2011, 22:26:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lewandowski co prawda bramke zdobyl, ale na murawe wszedl najpierw prawa noga, co psuje jego ogolna ocene w tym meczu.

ŚwinkaPepa - 4 marca 2011, 22:27:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
6 gol w lidze.Ogólnie strzelił w sezonie 7.A ta jedna brakująca bramka to w Lidze Europy z Karpatami Lwów.

karambik - 4 marca 2011, 22:27:28 - *.play-internet.pl
Lewandowski bramka przypadkowa, i przez Ciebie w sts nie wszedł mi wynik a miał być remis

BVB - 4 marca 2011, 22:31:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
karambik, Ty jestes przypadkowy... :|

andrzej -s - 4 marca 2011, 22:32:54 - *.mtm-info.pl
powiem tak,bramka ladna.generalnie dobra gra ale przy tym nieudanym podaniu bo barriosa w koncowce przekreslil swoj wystep,mina kloppa po jego fatalny, podaniu mowila wszystko.dzieki bogu ze borussia wygraala bo go go lucac z jurgenem zasztyletowali;p

seba - 4 marca 2011, 22:33:04 - *.sileman.net.pl
liczba kibiców mówi sama za siebie, należy się mistrzostwo kibicom za to, ze zawsze przychodzą w ogromnych ilościach bez względu na formę BD

seba - 4 marca 2011, 22:35:30 - *.sileman.net.pl
i jeszcze dodam, że Koln miał farta, że tylko 0-1.Duża liczba słupków itp

frg - 4 marca 2011, 22:36:08 - *.dynamic.chello.pl
andrzej, ja ysle ze chcial elegancko siate zalozyc wtedy.. noi mu nie wyszlo niestety.. mogl byc dzis bohaterem. ale i tak Lewy dopiero wtloczy sie w gre w przyszlym sezonie, nie wczesniej.. cieszmy sie z tego co jest!

Damian - 4 marca 2011, 22:42:26 - *.dynamic.chello.pl
Co wy bredzicie, Barrios jak kogoś chce sztyletować to tylko siebie, bo zdupczył chyba 3 setki. Lewandowski grał dzisiaj od niego duzo lepiej, a wy dalej swoje zakompleksione wpisy. A ja się pytam gdzie ten wielki talent Gotze? Też nic nie zagrał, a Groskreuz niby się starał, ale tyle strzałów co spartaczył to Lewandowskiego by już dawno powiesili. Lewandowski z Piszczkiem byli jak dla mnie najlepszymi zawodnikami tego spotkania, no i Bender też bardzo przyzwoicie.

BvBPolen - 4 marca 2011, 22:42:55 - *.adsl.inetia.pl
Moim zdnaiem, Lewandowski zagral najlepszy mecz w BvB w swojej karierze.Procz tego ze strzelil bramke, to mial kilka swietnych zagran i odbiorow, dlatego nierozumiem pewnych osob ktore krytykuja jego gre w dniu dzisiejszym!! naprawde solidny mecz Lewego i bardzo dobry Piszka! Kuba gral troszke ale rowniez bez zastrzezen! Super BVB Polnische Fans!!

ŚwinkaPepa - 4 marca 2011, 22:58:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No dzisiaj rzeczywiście był bardzo widoczny.Zdecydowanie się wyróżniał, czego nie widzieliśmy do tej pory.Dużo strzałów, szkoda, że padła tylko jedna bramka.

P. Reiss - 5 marca 2011, 2:10:19 - *.play-internet.pl
Peszko dobrze zrobiłeś hahahahaha żal Peszko co? ława!

Do P. Reis - 5 marca 2011, 7:12:57 - *.opera-mini.net (*.115.112.187)
Jak byś sie interesował piłka nożna to byś wiedział ze Sławek ma kontuzje. Ale tak to jest kiedy sie nie czyta i interesuje tylko pisze głupoty...

H7 - 5 marca 2011, 7:32:26 - *.retsat1.com.pl
Oczywiście 90minut jak zwykle wie lepiej ile bramek strzelił Lewandowski. DFB wydał oświadczenie, że ta sławetna bramka jest autorstwa Kagawy, polscy redaktorzy wiedzą lepiej. Żenada.

jj - 5 marca 2011, 8:28:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
9be597eeac78239b0c3f5&autoStart=true&bmstart=1000

CY_nick - 5 marca 2011, 9:10:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jedyne czego nie dało się w tym meczu strawić to komentarze pana Hajto. Sam mecz ... Lewandowski calkiem calkiem, Piszczek moim zdaniem bardzo dobrze. Łukasz jest dowodem na to, że grając regularnie w drużynie z silnej ligi, nasi piłkarze też są w stanie reprezentować sensowny poziom. Po mojemu w polskiej lidze nie ma nikogo, kto mógłby nawet pomyśleć o zagrożeniu Jego pozycji w reprezentacji

Sens - 5 marca 2011, 10:17:32 - *.adsl.inetia.pl
Jakby nie patrzeć to i tak bohaterem został, bo strzelił jedyną bramkę. Jedno podanie ma przekreślać fakt, że zdobył 3 pkt dla zespołu? Śmieszne.

^^ - 5 marca 2011, 10:53:46 - *.ostrowiec-sw.vectranet.pl
widzów: 80 720 !! nie mam pytań

BUNCZUCZNY - 5 marca 2011, 11:26:04 - *.nplay.net.pl
strzelil 1 gola malo strzelilby 3 bramy fart...zagrał dobrze parę odegrań pietka bardzo fajnych 1 sytauacje tez bramkarz wyjał ale ogolnie dobry meczyk i te rajdy Piszczka sztosik!

gepard - 5 marca 2011, 14:07:53 - *.acn.waw.pl
A co z Matuszczykiem? Kontuzja czy nie formie?

lewy - 5 marca 2011, 14:31:03 - *.ostrowiec-sw.vectranet.pl
przynajmniej chłapak gra anie skończył na ławie jak niektore polskie gwazdy.

zed - 7 marca 2011, 8:07:04 - *.internetdsl.tpnet.pl
qwerty
Poza bramką nic nie pokazał? A co chciałeś żeby ptaka wyjął? Ja uważam, że Lewy zagrał świetnie. Swietnie trzyma piłkę, mocno stoi na nogach, super podania i przepuszczenia piłki. To świadczy, że chopak jest inteligentny i takich nam trzeba w reprezentacji.

Davidelo - 8 marca 2011, 8:21:04 - *.dynamic.mm.pl