5 marca 2011, 17:55:20 - euzi
Pierwszy gol Przemysława Mądrego dla FC Wohlen

Polski obrońca Przemysław Mądry strzelił swoją pierwszą bramkę dla FC Wohlen. Klub Polaka wygrał u siebie 3-0 (1-0) w meczu 18. kolejki szwajcarskiej II ligi przeciwko SR Delémont.

5 marca 2011, 16:00 - Wohlen (Stadion Niedermatten)
FC Wohlen 3-0 SR Delémont
Nenad Bijelić 27, Przemysław Mądry 50, Alain Schultz 87

żółte kartki: Alain Schultz, Fábio, Przemysław Mądry, De Lima - Patrick Ochs, Josip Budimir, Olivier Baudry.
czerwona kartka: De Lima (78. minuta, Wohlen, za drugą żółtą).

sędziował: Adrien Jaccottet.
widzów: 850.

Mądry rozegrał cały mecz. FC Wohlen dzięki temu zwycięstwu awansował o dwa miejsca i jest teraz dwunasty z przewagą siedmiu punktów nad strefą spadkową.

zaxon - 5 marca 2011, 17:56:23 - *.ingram.com.pl