6 marca 2011, 17:10:49 - slady
Gol Tomasza Gruszczyńskiego

Tomasz Gruszczyński zdobył swoją jedenastą ligową bramkę dla Football 1991 Dudelange. Drużyna Polaka przegrała 1-2 (1-1) w spotkaniu 18. kolejki luksemburskiej ekstraklasy z UN Käerjéng 97. Mecz został zakończony w 77. minucie z powodu znieważenia jednego z asystentów arbitra. Gruszczyński poza trafieniami w lidze zdobył także jedną bramkę w Lidze Europy.

5 marca 2011, 19:00 - Dudelange
Football 1991 Dudelange 1-2 UN Käerjéng 97
Tomasz Gruszczyński 33 - Stéphane Da Cruz 41, Rachid Boulahfari 63

żółte kartki: Ibrahim Somé, Sébastien Rémy, Jean-Philippe Caillet (Football 1991 Dudelange).
czerwona kartka: Ibrahim Somé (36. minuta, Football 1991 Dudelange, za drugą żółtą).

sędziował: Mario Pinto da Costa.
widzów: 446.

Gruszczyński rozegrał cały mecz. Football 1991 Dudelange jest liderem ligowej tabeli.

fg - 6 marca 2011, 17:40:17 - *.xdsl.centertel.pl
Za tyle lat strzelania bramek i zdobywania mistrzostw - Należy mu się mecz w reprezentacji Polski, czy trener tego nie widzi? smuda hello?

Ben 10 - 6 marca 2011, 17:53:30 - *.static.akk.net.pl
Najważniejsze to znaleźć sobie miejsce i sposób na życie.

fsd - 6 marca 2011, 17:56:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myślę, że w polskiej II lidze dałby sobie radę.

dzik - 6 marca 2011, 18:05:03 - *.dynamic.chello.pl
Tarachulski - Gruszczyński. Atak marzeń. Pomyśl Franiu trochę i wybierz!

DENIS - 6 marca 2011, 19:45:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Tomek ale jednego nie rozumiem przerwać mecz tylko dla tego że został obrażony jeden z sędziów? normalnie nie poważne

Rozrabiaka - 6 marca 2011, 20:01:19 - *.play-internet.pl