[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


4 czerwca 2004, 16:08:43 - szczypior
NKO uchyliła walkower dla Heko

Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN po rozpoznaniu kasacji złożonej przez Hetmana Zamość od decyzji WG PZPN z dnia 25 maja 2004 roku w sprawie weryfikacji wyniku meczu rozegranego pomiędzy KS Hetman Zamość a KS Heko Czermno na korzyść KS Heko 3-0, postanowiła co następuje:

Uchylona została decyzja Wydziału Gier PZPN w wyniku której zweryfikowano wynik meczu pomiędzy KS Hetman Zamość a KS Heko Czermno jako walkower na korzyść klubu Heko. Wynika z tego więc fakt, że wynik meczu został ponownie zweryfikowany zgodnie z wynikiem z 24 kwietnia 2004 roku kiedy to w Zamościu Hetman pokonał Heko 1-0.


źródło: PZPN

Wiru - 4 czerwca 2004, 17:17:06 - 63.a.jawnet.pl
Jasne najlepiej zgnoić drużyne bo jest z wioski, a niech wyzej wejdzie słabiutka Stal Rzeszów. PZPN - ostatni oszuści !!!

zuzi - 4 czerwca 2004, 17:27:34 - kl-124.kielce.net.pl
wiecie o co idzie? gdyby walkower - skądinąd słuszny został przyznany HEKO, to wówczas byłby burdel, bo takiemu Kujawiakowi odjęliby 9 punktów. wczoraj w rzeszowie na balandzie bawił prezes listkiewicz. taki to proządek mamy w kochanej piłceczce

Skorus - 4 czerwca 2004, 17:32:04 - cache.uci.agh.edu.pl (149.156.106.11)
Listkiewicza nieźle opisał dziś w pubie "eLka" Kowalczyk:
"Uważam, że polskiej piłce potrzebne są zmiany. Obecnie w PZPN pracują osoby, które nie za bardzo potrafią zarządzać naszym futbolem. Zmieniają tylko regulaminy rozgrywek i odnoszę wrażenie, że sami nie wiedzą o co już chodzi..."
Najwyższy czas wysłać Listkiewicza na śmietnik historii.

Mateoto - 4 czerwca 2004, 20:30:59 - pa35.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl
Hamstwo!!! Jak można zaliczyć bramkę zawodnikowi który nie jest uprawniony do gry.Ale Stal chyba i tak nie wejdzie bo mało ma kasy.HEKO do boju kielce do zdobycia!!!

Kibol - 4 czerwca 2004, 21:59:43 - pe119.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl
Przeczytajcie sobie lepiej oba regulaminy, a dopiero potem coś piszcie. Skoro przepisy w obu z nich wzajemnie wykluczają się to zawsze w takich przypadkach powinien obowiązywać ten nadrzędny. Heko chciało sprawę załatwić poza boiskiem, ale im zwyczajnie nie wyszło. Nie ulega wątpliwości, że mecz słusznie wygrał Hetman, a zawodnicy pauzowali w meczach pucharowych. Skoro Heko ma kiepskich prawników lub doradców to niech sobie ich zmieni. Przynajmniej PZPN szybko wyjaśnił sprawę, a nie dał plamy jak ze Szczakowianką.
Chamstwem jest załatwianie wyników (walkowerów) poza boiskiem.
II LIGA STAL RZESZÓW

gog1 - 4 czerwca 2004, 22:17:20 - vx114.internetdsl.tpnet.pl
Jest mi obojętne kto zagra w tych barażach.
Ale przyznaję rację Kibolowi.

kubaa - 5 czerwca 2004, 0:13:36 - ago34.internetdsl.tpnet.pl (10.1.1.61)
Może Rzeszów będzie miał niedługo drugą ligę.......ale to chyba i tak Resovia wejdzie wcześniej...............

mateotos - 5 czerwca 2004, 11:48:49 - pa237.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl
kibol-jeśli zawodnik dostał kartkę w meczu ligowym powinien pałzować mecz ligowy a nie pucharowy.

Kibol - 5 czerwca 2004, 13:58:08 - pe231.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl
mateotos : Nie spieram się jak powinno być. Faktem jest to, że w nadrzędnym (ważniejszym w sensie szczebla) regulaminie napisane jest inaczej. Zawodnik może odrobić kartki w meczu ligowym i pucharowym. Może trzeba ten regulamin zmienić? Nie należy jednak stosować interpretacji z kosmosu, bo wówczas żaden regulamin nie będzie miał sensu. Regulamin to regulamin. Jego zmiana może nastąpić po sezonie (zresztą to zapowiedziano), a nie w czasie jego trwania.

mateoto@wp - 5 czerwca 2004, 18:22:21 - pa97.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl
Heko prowadzi z Koroną 2:1 ale kuźwa Stal wygrywa z Proszowianką 1:0

wojciech - 5 czerwca 2004, 19:48:39 - sunfire.man.olsztyn.pl (213.184.20.163)
Co to za pomysły! Heko chciało oszukać, Korona kupowała mecze(poczytajcie krakowską wyborczą!!!), a Stal miałaby nie awansować? To by się nazywała polska sprawiedliwość. Na szczęście można inaczej zdobywać pukty niż za pieniądze sponsora. Heko musi poczekać, bo po prostu w tym sezonie grali trochę słabiej. To i tak ichwielki sukces. Może w przyszłym roku. Apropos zdobywania punktów na boisku...wystarczy wejśc na Pastwisko, sorry, stadion przy Wyspiańskiego, i walkower dla Stali gotowy...Możnaby tam postawić jakiś market, bo ludzie ze Sportowej nie mają gdzie zakupów robić!!!

Lex - 6 czerwca 2004, 13:10:37 - hc74.internetdsl.tpnet.pl
Kibol skąd ta teoria o wyższości jednego regulaminu nad drugim. Ten według Ciebie niby nadrzędny odnosi się moim zdaniem do II i I ligi. Natomiast ten drugi został przekazany do okręgowych związków, które prowadzą rozgrywki trzecioligowe. I ten regulain został również podpisany przez prezesa PZPN Listkiewicza. Zapeniam Cię, że gdyby Heko wystapiło na drogę sądową przeciwko PZPN to w obecnym stanie prawnym wywalczyłoby w postępowaniu cywilnym np. odszkodowanie za ewentualnie utracone korzyści finansowe za grę w II lidze. No ale oczywiście nie wystapi bo zaraz Sprawiedliwi z PZPN w ykluczyliby ten klub na drodze innych przepisów z rozgrywek.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas