16 marca 2011, 22:19:22 - MichalMKS
Spotkanie PAÓK - AÉK przerwane

Rewanżowe spotkanie półfinału Pucharu Grecji pomiędzy PAÓK-iem a AÉK-iem zostało przerwane w 89. minucie z powodu wtargnięcia na murawę kibiców gospodarzy. Na boisku prowadzili goście 1-0 (0-0).

W drużynie z Aten od 68. minuty grał polski pomocnik brazylijskiego pochodzenia Roger, który zmienił Nikólaosa Liberópoulosa. Z kolei w PAÓK-u przez 72 minuty na boisku przebywał obrońca Mirosław Sznaucner. Zmienił go Stávros Tsoukalás.

16 marca 2011, 20:00 - Saloniki
PAÓK (Saloniki) (0-1) AÉK (Ateny)
Traïanós Déllas 59

Spotkanie zostało przerwane w 89. minucie z powodu wtargnięcia na murawę kibiców gospodarzy.

W pierwszym meczu padł bezbramkowy remis.

W spotkaniu finałowym 30 kwietnia najprawdopodobniej AÉK zmierzy się z AÓ Atrómitos Peristeríou, w którym grają Marcin Baszczyński oraz Marek Saganowski.

Polska - 16 marca 2011, 22:22:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Może niedługo i my wrócimy do starych dobrych ganianek

zks - 16 marca 2011, 22:29:39 - *.086.c95.petrotel.pl
u nas sie daje walkowery za race i petardy

fpp - 16 marca 2011, 22:46:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto pierwszy wbiegnie na stadionie Legii wygrywa...

FairKibic - 16 marca 2011, 22:57:15 - *.dynamic.chello.pl
@Polska
Oby nie. Piłka nożna dla kibiców, nie bandytów...

edek - 16 marca 2011, 23:14:00 - *.torun.mm.pl
Ganiać się możecie po parku, na stadion się idzie oglądać mecz i zdzierać gardło.

ueo - 17 marca 2011, 2:31:32 - *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net
edek a co Ty tam chodzoisz ogladac? skorokopy z zelem na glowie co maja po 10 k albo i wiecej. Patrz jak graja nasze druzyny. Pilkarze sie po glowach kopia dla takich niemcow, angoli, hiszpanow i wlochow. A Ty glupi i nawiny idziesz i ogladasz to wpsaniale widowisko. Pogradulowac tego co masz w glowie

@redakcja - 17 marca 2011, 8:16:52 - *.flytronic.pl
chciałbym zauważyć że roger nie jest polskim pomocnikiem tylko brazylijskim piłkarzem, tylko z polskim paszportem.

niktwazny - 17 marca 2011, 9:37:45 - *.zdnet.com.pl
z powodu wtargniecia kibicow Legii? "_)

Mister X - 17 marca 2011, 9:53:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
napewno tak było

DENIS - 17 marca 2011, 13:01:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a sędzia zdążył zagwizdnąć? może to była 90 min?

majk - 17 marca 2011, 13:16:17 - *.speed.planet.nl
no widzicie - a w Polsce sedzia by gwizdal dla gospodarzy i by skandalu uniknieto...

Ben 10 - 17 marca 2011, 14:22:42 - *.static.akk.net.pl
Nasi stadionowi chłopcy są z nich dumni.

Lenin - 17 marca 2011, 15:00:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grecja "kibicowsko" jest sto lat za.... - dziwię się jak ten kraj znalazł się w Unii Europejskiej

Szogun90 - 17 marca 2011, 15:25:53 - *.ssp.dialog.net.pl
do lenina: dziwię się jak ktoś z taką ksywą jak Twoja żyje w Unii Europejskiej.

Oberscheis - 17 marca 2011, 15:57:34 - *.dynamic.chello.pl