19 marca 2011, 17:51:16 - MichalMKS
II liga, gr. wschodnia: 20. kolejka

Dzisiaj rozegrano osiem meczów drugiej ligi grupy wschodniej. Zwycięstwo odnieśli piłkarze lidera tabeli Olimpii Elbląg, którzy wygrali z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2-0. Dzięki wygranej 2-0 z Jeziorakiem Iława na drugie miejsce w tabeli awansowali zawodnicy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Ja - 19 marca 2011, 17:56:15 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda MOTOR. Znowu prowadziliśmy i znowu nie dowieźlismy 3 punktów do końca.

oe - 19 marca 2011, 17:56:44 - *.ssp.dialog.net.pl
pierwsza liga pierwsza liga OLIMPIA!!!!

Mastah - 19 marca 2011, 17:57:55 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Widze ze Wigry znowu swoje czyli remis. Resovii sie upieklo z Puszcza. Strzelaja bramke na 1-1 w 94 minucie. Ta Puszcza napsuje jeszcze sporo krwi kandydatom do awansu.

Dexter - 19 marca 2011, 17:58:28 - *.elblag.vectranet.pl
;}} Brawo Olimpia , kolejna wygrana oby tak dalej.

ksp - 19 marca 2011, 18:00:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda remisu Pelikana,
z Resovią będzie lepiej

j - 19 marca 2011, 18:00:45 - *.158.217.79.pat.umts.dynamic.eranet.pl
bravo swit.zdecydowanie najlepsza druzyna w lidze. Poukladany zespol. Kupon zawalila mi puszcza.jakims cudem resowiacy juz po doliczonym czasie fuksem wbili.byl piekny kursik do przewidzenia

lubinki - 19 marca 2011, 18:01:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda Motoru! z 1 ligi spadli teraz znowu się szykuję spadek...najgorsze co może być dla kibica..dwa sezony dwa spadki.Oby nie.

młody - 19 marca 2011, 18:03:54 - *.leczna.enterpol.pl
@Eskimos - te twoje Wigry nic nie grały
kontrowersyjny gol dla was, przewaga optyczna Motoru, szczególnie w drugiej połowie, ogólnie poziom słaby, ale jest jakiś progres moim zdaniem, kibiców gości ok. 20-25, wchodzą koło 20 minuty.
AVE MOTOR!

ZS100% - 19 marca 2011, 18:07:11 - *.142.222.162
Brawo Olimpia oby tak dalej

joker - 19 marca 2011, 18:10:32 - *.147.197.255.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Odwrócić tabele Spartakus będzie na czele.

Mario - 19 marca 2011, 18:10:45 - *.cdma.centertel.pl
Świt tak trzymać! Szkoda tylko, że gole dopiero w ostatnim kwadransie, tak to by mniej nerwowo było

buba - 19 marca 2011, 18:14:17 - *.adsl.inetia.pl
W*****ć tego pseudo trenera Libicha, niech sie najpierw nauczy trenować i zatrudnić kogoś z jajami. Kogoś kto by ogarnął tą gre Znicza choćby tak, jak zrobił to podczas rundy jesiennej trener Podoliński. I zrobić to jak najszybciej by potem nie okazało się za późno i reszte sezonu Będziemy grać tylko o przysłowiową pietruche...

czosnek - 19 marca 2011, 18:15:01 - *.xdsl.centertel.pl
OKS OTWOCK spadnie witaj 3 liga:D

simlok - 19 marca 2011, 18:18:26 - *.olsztyn.vectranet.pl
to co wyprawiali sędziowie w meczu OKS - Start Otwock to skandal!!!!

Apache - 19 marca 2011, 18:23:25 - *.derby24.pl
Motor szkoda straconych punktów

MOTOR - 19 marca 2011, 18:27:56 - *.adsl.inetia.pl
jesli chodzi o frekwencje to jak zwykle 90minut.pl bryluje. 400 widzow na meczu Motor-Wigry to bylo... ale w mlynie na trybunie C. Spokojnie 2000 bylo.

1906 - 19 marca 2011, 18:30:31 - *.dynamic.chello.pl
BRAWO!!!! Pozdrowienia z Sosnowca

wkurzony - 19 marca 2011, 18:31:40 - *.leczna.enterpol.pl
Szkoda straconych punktow przez Motor.
Trzeba przyznac, ze Motor prezentował sie duzo lepiej od słabych(w tym meczu)Wigier.
Powinnismy dowiesc to 1-0 do konca, ale tradycyjnie bramka po zamieszaniu z rzutu roznego i klapa.Mecz bardzo słąby w wykonaniu obu zespołow, ale obiektywnie patrzac Motor o ta jedna bramke był dzisiaj lepszy.Wigry miały jedna sytuacje i cały czas sie broniło.
Brawo za skutecznosc, ale w meczu to Motor prezentował sie lepiej i powinien wygrac!!!
Gra w wykonaniu RKS-u wyglada teraz duzo korzystniej niz wczesniej i napawa optymizmem na przyszłosc. Jezeli bedziemy mieli wiecej szczescia, to według mnie mamy szanse na utrzymanie sie w tej słabiutkiej lidze!!!

ZKS - 19 marca 2011, 18:32:27 - *.ssp.dialog.net.pl
Do MOTOR
Nie ma sensu sie wkurzac z frenkwencja na 90 minut bo oni juz tak maja na Olimpii spokojnie bylo z 2000 ludu;] a napisali 1200 :P Oni podwyzszaja tylko Olsztynowi z tego co zauwazylem.
Arka lub Lechia, pochwalcie sie z wybitymi zabkami :D chcieliscie szaliczki, ale cos wam sie nie udalo :]

leo why ? - 19 marca 2011, 18:50:16 - *.19.165.52.osk.enformatic.pl
puszcza bardzo mocna na 100% urwa kolejne pukty faworyta

OKS KING - 19 marca 2011, 18:51:56 - *.brzesko212.tnp.pl
Brawo Okocimski!
Zdecydowane i pewne zwyciestwo 3-0 z "liderem" Zniczem ..i tak ma byc!.;)
.
WIELKI OKOCIMSKI ..jedziemy dalej;]

hary z poz - 19 marca 2011, 18:57:37 - *.icpnet.pl
Oby ten 1 punkcik był promykiem nadzieji utrzymania Motoru wielka szkoda ze u siebie nioe wygrywaja -powodzenia Motorek

Kiero - 19 marca 2011, 19:02:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo dla Puszczy za remis z wymagającym rywalem mam nadzieje ze jednak zaczną wygrywać

Spratakus - 19 marca 2011, 19:11:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
CZyli Spartakus spadek hihi

ZKs - 19 marca 2011, 19:11:59 - *.elblag.vectranet.pl
Buahahahah... W Elblągu 1200 ? Hahahah
Spokojnie było 1800-2000... omg.

OKS - 19 marca 2011, 19:16:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powiem tak chodze na mecze OKSu Stomil od lat wielu ale takiego sedziowania to juz dawno nie widzialem.Spalone w ktorych zawodnik wychodzi 2 slownie dwa metry przed obroncy (takich bylo ze 3) sedzia macha swoja paleczka.Glowny gubil sie wiele razy i jakims dziwnym przypadkeim wszystko gwizdal dla OKS ale tego z Otwocka.Takich sedziow to widzialem w b klasie jak gralem ale w 2 lidze??!! Sedziowie dzis to istny kryminal.dobrze ze udalo sie wygrac z takim sedziowaniem.Pozdro dla normalnych z calego WM.

Zks - 19 marca 2011, 19:18:45 - *.elblag.vectranet.pl
OKS : Trzeba się przyzwyczaić... Oni są chyba nawaleni..

OKSiak - 19 marca 2011, 19:23:32 - *.olsztyn.mm.pl
Dokładnie,ja chcę żeby wszystkie z WM awansowały..z tego co widać, OKS ma na to szanse nie mówiąc o Olimpii ;] gorzej z jeziorakiem Pięknie by było mieć chociaż za rok dwie drużyny w I Lidze ;) Pozdro dla normalnych

bazyli - 19 marca 2011, 19:23:40 - *.adsl.inetia.pl
spokojnie na spartakusie bylo ze 3 i pól tysiaca ludzi i to w samym mlynie, razem blisko 10 tysiecy, nie wiem co wy piszecie. atakujemy awanst. soartakus jest wuielki!!!!

haha - 19 marca 2011, 19:33:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczego w stalowce było 4 zmiany coś nie bangla

edek - 19 marca 2011, 19:48:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
puszcza jak nie zacznie wygrywac to zacznie kupowac mecze nie po to sprowadzili gwiazdy ktorzy maja juz wprawe w kupowaniu i sprzedawaniu meczu przypomne o baranzu z okocimskim

nena - 19 marca 2011, 19:52:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w niepolomicach wisła puszcza sie utrzyma

do haha - 19 marca 2011, 20:01:25 - *.nplay.net.pl
bo w 2 lidze można dokonać 4 zmian w meczu

gruby - 19 marca 2011, 20:18:20 - *.olsztyn.vectranet.pl
do haha można dokonać 3 zmian + 1 zmianę Młodzieżowca(czy jakoś tak).

czerkasow - 19 marca 2011, 20:18:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W czterech zmianach chodzi o to, że w jednej z nich musi wejść młodzieżowiec za młodzieżowca (zawodnik do lat 23.).

fan - 19 marca 2011, 20:34:23 - *.mmpnet214.tnp.pl
okocimski spokojnie rozsadnie do przodu

STOMIL - 19 marca 2011, 21:04:08 - *.olsztyn.vectranet.pl
Ciężko się gra z drużyną która przez całe spotkanie tylko się broni, Skiba więcej pracy miał w drugiej połowie pod koniec spotkania, zawodnicy otwocka to chyba juniorzy, nic nie grali, nie potrafili wymienic trzech podań, ogólnie z taka gra to spadek murowany, ale jak to się mówi- gra się tak, na ile przeciwnik pozwala, miażdżąca przewaga Stomilu, nie mająca odzwierciedlenia w liczbie strzelonych bramek, boczny sędzia baran, zimno mu było, dlatego tak machał swoja chorągiewką.

ZKS - 19 marca 2011, 21:49:26 - *.elblag.vectranet.pl
do STOMIL : podobny przypadek Olimpia-Motor... tylko nam sie nie udalo strzelic.

czapajew - 19 marca 2011, 21:56:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czerkasow @ w zmianach jest tak ze na boisku musi grac 2 mlodziezowcow obojetnie jakie by nie byly zmiany to musi byc 2 mlodziezowcow przez 90 minut gry

OKS - 19 marca 2011, 22:26:14 - *.play-internet.pl
Sędziowie w dzisiejszym meczu w Olsztynie to byl dramat, dawno nie widziałem takich baranów jak dziś, zero czucia gry do tego jeden liniowy to chyba przeszedł samego siebie, poprostu brak słów. Szkoda że tacy ludzie psują piękno polskiej piłki, nawet na poziomie 2 ligi to oni byli na poziomie chyba mongolii, brak słów

Starszy - 19 marca 2011, 23:09:02 - *.hostnoc.net
Jako fan Wisły i Puszczy z Niepołomic wybrałem się prywatnie na mecz Resovii, która coś tam niby ma wspólnego z TS, mniejsza zresztą o to. Po pierwsze, muszę stwierdzić, że Resovia zremisowała absolutnym fartem. Swoją grą nie zasługuje w tym momencie na górną część tabeli. Czytam, że na tym meczu był 1000 osób (?). Chyba musiał ktoś dobrze pomajstrować. Ogólnie przereklamowany rywal jak na tą ligę. A Puszcza, no cóż, gra na tyle, na ile może. A remis z nią na pewno chwały nie przysparza.
Pozdrawiam normalnych.

Yuri - 19 marca 2011, 23:41:28 - *.nplay.net.pl
Jestem spokojny o Motor na pewno utrzymają się. Mimo kłopotów finansowych ( kiedy ich nie było :p ) to sklad jest wzmocniony bardzo jak na tą klasę rozgrywek to mają 5 pkt straty do utrzymania się. Także będzie dobrze.

szym - 20 marca 2011, 0:10:51 - *.adsl.inetia.pl
ę obrażali

elblazanin - 20 marca 2011, 4:18:09 - *.1-2.cable.virginmedia.com
Brawo OLIMPIA!!!Bez euforii gramy swoje.Runda jest długa.Sędziowie wypaczają wyniki często, ale tak już niestety jest.Zyczę wszystkim utrzymania, a awansu tylko OLIMPII!!!Powodzenia dla Motoru, obudzcie się w końcu! Z kibicowskim pozdrowieniem - ZKS!!!

Świt - 20 marca 2011, 7:45:36 - *.play-internet.pl
Brawo Świt ;) Tylko jak zwykle frekwencja niska ;/

Kamil-SKS - 20 marca 2011, 7:50:27 - *.ip.emouse.pl
Czytałem relację na żywo z meczu Motor - Wigry i pisali o tym że motor jest zamknięty we własnej połowie. Szkoda Remisu. Tylko Wigry SKS

ZS - 20 marca 2011, 8:39:07 - *.dynamic.chello.pl
@ Kamil SKS - a nie powinieneś w tym czasie być ze swoją drużyną w Lublinie ?
Brawo Olimpia ! L-Z-O !

Stomil - 20 marca 2011, 8:39:34 - *.play-internet.pl
Do OKS: zgadzam się, poziom sędziowania to jakaś kpina. Ludzie mówię wam szczerze sędzia w tym meczu zabił całe piękno piłki, po prostu zabił ten mecz!!! Wiadomo że jak ktoś idzie na mecz 2 ligi nie może liczyć na jakieś fajerwerki czy znakomitą technikę zawodników. Ale ten sędzia praktycznie nie dał Stomilowi zrobić jakiejś składnej akcji, cały czas był spalony albo jakieś aptekarskie faule, których poza sędzią nikt z trybun nie widział!!! Przez takich arbitrów to się odechciewa na mecze chodzić. Ja Panu MACIEJOWI LEWICKIEMU z Gdańska mówię DO WIDZENIA!!! Człowieku daj sobie na spokój z sędziowaniem.Zabijasz wszystko co najlepsze w piłce

lubelak - 20 marca 2011, 8:43:11 - *.leczna.enterpol.pl
za remis to podziekuj arbitrom spotkania w lublinie bo to spotkanie przy normalnym gwizdaniu powinno sie zakonczyc wygrana motoru,2 kontrowersyjne spalone po 1-nym pada gol dla motoru,w drugiej 2 sam na sam,nieodgwizdane cale mnostwo fauli zawodnikow gosci na gospodarzach i w ostatniej minucie 2 razy fundakowski pociagany za koszulke w polu karnym wiec ewidentny karny ale sedzia chyba zamknal oczy w tej sytuacji.
mecz praktycznie z powodu skandalicznego gwizdania zwlaszcza w 2 polowie praktycznie nadaje sie do powtorzenia.
tacy arbitrzy jak wczoraj zabijaja piekno widowiska i niewatpliwie szkodza polskiej pilce ale coz pzpn nic nie ma zamiaru z tym nic zrobic a przez takie mecze chetnych do obejrzenia coraz mniej widzow.
bramka dla wigier bez ugrzazniecia pilki w siatce wiec nie wiadomo tak naprawde czy byl gol w rzeczywistosci ale nie wypowiadam sie bo z innej czeci stadionu to widzialem,wiec tutaj 0 obiektywizmu z mojej strony

Ben 10 - 20 marca 2011, 9:17:35 - *.static.akk.net.pl
Aby był gol nie musi być "ugrzazniecia pilki w siatce".

tonsson - 20 marca 2011, 9:32:36 - *.enterpol.pl
Do wszystkich kibiców Zagłębia Sosnowiec wpisowiczów pod wczesniejszymi tematami 2 ligi wschodniej:
Michał Skórski to największy drewniak jakiego widziałem odkąd chodzę na mecze piłkarskie, a chodzę już na zaplecze ekstraklasy i III lige od 15 lat. Koleś gra na newralgicznej pozycji rozgrywającego a unika gry, nie walczy o piłkę,szybko sie jej pozbywa, gubi krycie, nie zagra ani jednego podania do przodu, nie idzie za akcją - to jego dokonania w meczu z Pelikanem Łowicz. Dramat! Stalówka grała 90 minut w "10"...

lubelak - 20 marca 2011, 9:41:59 - *.leczna.enterpol.pl
bez ugrzazniecia pilki w siatce nie ma pelnej satysfakcji ze strzelania ewentualnego gola a czesto sa potem dywagacje byl gol nie bylo gola itd
od lat jestem za wprowadzeniem nowych przepisow,ze w przypadku wyniku remisowego zespol ktory strzelil bramke bez trafienia do siatki powinno byc np zamiat 1-1,1-0,5 i wowczas zespol ktory strzelil gola z prawdziwego zdarzenia trafiajac do siatki zgarnia 3 punkty co niewatpliwie wplyneloby na atrakcyjnosc spotkania.
ale do tego co niektorzy jeszcze latami musza dojrzec tak jak inni do wprowadzenia monitoringu z kamery w przypadku kontrowersyjnych sytuacji typu byl gol nie bylo,byl spalony nie bylo,byl karny nie bylo

CWKS - 20 marca 2011, 10:40:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Inaugaracja rundy na Resovii .Mecz z Puszczą.
Bravo tak trzymać zapraszam do oglądnięcia i pozdrawiam 90 minut

zolw oks - 20 marca 2011, 11:02:45 - *.254.234.86
co sie dzieje w Otwocku czy tam naprawde nie chce sie jusz nikomu grac w popszednim sezonie walka o awans a wtym az przykro muwic ale to nic jestem Otwoczakiem i wnich wieze pozdro dla wszystkich kiboli ze Sportowej -zolw liverpool

stąd - 20 marca 2011, 13:35:11 - *.dynamic.chello.pl
Motor zasluzyl na 3 pkt,ale tak juz bywa,trzeba bylo wykorzystac pare sytuacji...jest duzy postep,jesli chodzi o gre,duzo lepiej to wygladalo,jesli chodzi o porownanie z grą jesienią,juz w sparingach bylo widac ladne akcje,wczoraj tez bylo widac zaangazowanie,pare sytuacji bylo,trzeba wierzyc ze w nastepnych meczach beda punkty,w Sokółce powalczymy
był,będzie,jest-MOTOR RKS!

okocimski - 20 marca 2011, 13:53:23 - *.68.73.211.debica73.tnp.pl
brawo okocimski trzymac tak dalel przejdziecie do 1 ligi brawo

1908 - 20 marca 2011, 17:22:44 - *.lodz.mm.pl
Paranoja ciekawe z jakiej racji został usunięty mój post bo na prawde nie mam pojęcia, a może dlatego że zamiast wiocha byłem delikatniejszy i napisałem wioska?? Konkret żenada!! A może nie pasowało wam że wyjawiłem prawde że PUSZCZA niczym nie zagroziła poza bramką?? Komromitujcie sie dalej!!

hh6I - 20 marca 2011, 23:54:24 - *.krak.tke.pl
Starszy - gadasz glupoty. Remis Resovii szczesliwy biorac pod uwage strzelonego gola w ostatniej minucie. Ile strzalow oddala Puszcza? JEDEN. Pietryka odbil tak niefortunnie, ze odbilo sie ŚwiStaKowi od nogi i wpadlo do bramki. Moze jeszcze cos tam Puszcza strzlila, ale zagrozenia zadnego nie stwarzali pod bramka Sovii. Gra Resovii nie zachwycila - fakt. Murawa na wiele nie pozwalala obu druzynom. W Puszczy grali tacy zawodnicy, ze w cuglach powinni z Resovia wygrac, a nie zremisowac. Co do widzow obejrzyj sobie zdjecia. Skoro byles na meczu, to pewnie slyszales w przerwie, ze jedna z nagrod wygral wlasciciel karnetu o nr szescset ilestam. Sadzisz, ze sprzedano tylko 200-300 biletow?
P.S. Na Puszczy niejeden zespol sie przejedzie.

Sax - 21 marca 2011, 10:40:46 - *.ssp.dialog.net.pl
Na puszczy beda jezdzic bo to rodzaju żeński

pruszkowia - 21 marca 2011, 15:33:36 - *.um.warszawa.pl
jak najszybciej zmienic trenera i cały Zarząd Klubu wstyd ze dwuch meczach zero punktów i straconych 5 bramek.