źródło: własne / Pogoń Szczecin / Głos Szczeciński / Flota Świnoujście

adi - 19 marca 2011, 18:58:56 - *.adsl.inetia.pl

z - 19 marca 2011, 18:59:09 - *.gorzow.mm.pl

fanRuchu - 19 marca 2011, 18:59:14 - *.29.141.103
miało być 2-1...

kurazinho - 19 marca 2011, 18:59:36 - *.range86-163.btcentralplus.com
Jantar Dziwnow!!!

adi - 19 marca 2011, 18:59:53 - *.warszawa.mm.pl
szkoda remisu mam nadzieje ze sie pogon utrzyma a w nastepnym sezonie walka o awans.
POGOŃ i LEGIA Zawsze Razem

ares - 19 marca 2011, 19:00:03 - *.84-48-224.nextgentel.com
remis jest jak porazka!!!dla pogoni,

tomech - 19 marca 2011, 19:00:20 - *.252.229.smslowianin.pl
wynik do przewidzenia Flota jak zawsze 1 zawodnik więcj = szybko stracona bramka

portowiec - 19 marca 2011, 19:00:41 - *.adsl.alicedsl.de
uff w dziesieciu przez 45 min....i 1:1 gramy dalej jeszcze damy rade!!!!

joo - 19 marca 2011, 19:01:26 - *.dynamic.chello.pl
Szczerze mówiąc nie lubie Pogoni, ale to nie zmienia faktu że maja dobry skład jak na 1 lige i są w strefie spadkowej. Ale tak musi chyba być . Pogoń 2 liga. Pozdro dla normalnych

szczeci nf - 19 marca 2011, 19:01:31 - *.dynamic.chello.pl
własnie wrocilem z meczu , pogon słaba gra , szczesliwie uratowany marny punkt , , ,

wyspa - 19 marca 2011, 19:02:14 - *.uznam.net.pl
hehe norma jak to w derbach zachodniopomorskich remisy w szczecinie a wygrane Floty u siebie..pozdro.

paprykarz - 19 marca 2011, 19:03:12 - *.croy.cable.virginmedia.com
3 mecze,
3 remisy,
3 punkty!

jackoo - 19 marca 2011, 19:04:07 - *.28.173.23.threembb.co.uk
No Wolkiewicz pierwsza 11 ktos przeciwko??

Szcz - 19 marca 2011, 19:04:50 - *.icpnet.pl
Pogoń 2 liga wita ;)

portowiec - 19 marca 2011, 19:08:14 - *.adsl.alicedsl.de
wazne ze wydostali sie ze strefy spadkowej;)

flota - 19 marca 2011, 19:13:45 - *.adsl.net.t-com.hr
BRAWO FLOTA,brawo Ivan Udaević !!!!

flota - 19 marca 2011, 19:15:41 - *.adsl.net.t-com.hr
Sorry Udarević !!!!

Zażąd Pogo - 19 marca 2011, 19:15:52 - *.60.209.92
Dzienkujemy za pomoc i składane CV, jakby ktoś jeszcze umniał pykać w noge śmiało pisać i dawaćna trening. Testujemy nową taktykę bez bramkarza co o tym sondzicie?

futbolista - 19 marca 2011, 19:17:02 - *.cpe.cableone.net
Dobrzany pozdrawiaja i zycza sukcesu Flocie,bo na
wyspie.fajne spedzanie tam czasu po meczach.

migat - 19 marca 2011, 19:17:08 - *.ip.netia.com.pl
Wolkiewicz git

PS - 19 marca 2011, 19:18:47 - *.18.73.156.tmi.telenormobil.no
Jeżdzę na Pogoń od 20 lat i serce mnie boli jak widzę że w sumie w 2 lidze nie możemy sobie dać rady z nikim dla mnie to szok ale jedno jest pewne moje serce zawsze będzie granatowo bordowe
Tylko POGOŃ

kibic - 19 marca 2011, 19:19:26 - *.uznam.net.pl
Panie Płatek,panu już dziękujemy.Dość grania hały.Kibice chcą wyników i dobrej gry w wykonaniu portowców.Tymczasem mamy nędzną kopaninę.Nieudane transfery i wyrzucenie Olka Moskalewicza to największe pana błędy.Nie chcemy takiej POGONI.Trener Nemec do Szczecina.

1948 - 19 marca 2011, 19:27:11 - *.adsl.inetia.pl
przestańcie narzekać pikniki Płatek wie co robi

cloud - 19 marca 2011, 19:42:55 - *.uznam.net.pl
jakby nemec wystawił Łukasza to by było 3-1 dla floty

Maxiscie - 19 marca 2011, 19:44:17 - *.ds5.zut.edu.pl
Pogoń grała przez 20 minut drugiej połowy, reszta należała do Floty. Ale remis nie jest zły i karcący dla jednej i drugiej strony.
Flota&Pogoń&Falubaz!

mks - 19 marca 2011, 19:45:12 - *.adsl.alicedsl.de
jakby babcia miala wąsy byla by dziadkiem;)))))

lolo - 19 marca 2011, 19:53:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w pierwszej połowie lepsza była Flota w drugiej Pogoń w 10. jak będą tak grać to nie będzie źle

KSZO1929 - 19 marca 2011, 20:02:59 - *.adsl.inetia.pl
bez napinki
ale Pogoń już w Ostrowcu słabo grała więc ......
pozdro dla KLANU

alfred - 19 marca 2011, 20:16:06 - *.ssp.dialog.net.pl
zawsze powinni grac w 10 bo w tedy druzyna bardziej sie spina hehehe ale to niemozliwe a szkoda bo w 11 to cienizna

aaaaa - 19 marca 2011, 20:20:17 - *.ssp.dialog.net.pl
Czy Pogoni nie stać na jakiegoś dobrego trenera?

Antyfutbol - 19 marca 2011, 20:21:02 - *.szczecin.mm.pl
Płatek wie co robic? 17 meczy 17 punktów? Normalny Antyfubtol... te 17 pkt na koniec moze nie wystarczyc

długi - 19 marca 2011, 20:34:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byłem na meczu i napiszę to co widziałem. Po 20 minutach spotkania modły wznosiłem, by nie skończyło się z 5-0 dla Floty. 3-0 DLA FLOTY DO PRZERWY POWINNO BYĆ NAJMNIEJSZYM WYMIAREM KARY.
Wg mnie mecz EWIDENTNIE ustawiony na remis. Czemu?
W początkowych 45 minutach spotkania Pogoń nie istniała. NIC. Zero gry, zero kombinacyjnej piłki, bezsensowne kopania się w czoło, Flota po prostu nie pozwoliła na jakikolwiek zryw. Padła z tego bramka. Cud, że tylko jedna, ale pewnie tak miało być.
W drugiej połowie jakby dwie inne drużyny wyszły na boisko. Gra Floty skupiała się przede wszystkim na 50-60 metrze, na szpicy biegał osamotniony Charlie. Praktycznie bez wsparcia.
Chamskie zachowanie Aki, nie dość że skopał, to jeszcze rzucił się z pięściami na leżącego rywala. Chamskie, prostackie zachowanie, które jednak nie wzbudziło krytyki na trybunach. Wręcz przeciwnie, kibice zaczęli krzyczeć "sędzia coś tam" i że kochają PZPN. ŻENADA. Ja puścilem parę wiązanek pod adresem Japończyka, bo szacunek dla rywala być musi. Powinien odpocząć z 5 meczów, bo zestresowany chyba jest katastrofą w Japonii.
Dalej. Po zdobyciu bramki przez Pogoń Flocie przestało zależeć na ataku, po jakimś czasie zdjęli Nwaogu, który był jedynym zawodnikiem z przodu. Zaczęli grać bez napastnika. Zresztą Pogoń też. Za kontuzjowanego Klatta wszedł Petasz i na szpicy nie mieliśmy nikogo. Frączczak wcześniej zastąpil Ławę, również kontuzjowanego.
Mecz ogólnie żenujący, nie wiem czy sprzedany, czy nie, ale Flota na pewno nie przyjechała tu wygrać, a Pogoń wygraćnie mogla. To mecz z gatunku takich, że remis być musial.
Moją przygodę na Twardowskiego w tym sezonie zakończyłem po dzisiejszym meczu. Cudem będzie jeśli utrzymają się w lidze. Chyba, że z taką pomocą drużyn przeciwnych jak dziś. Platek nie masz pomysłu na grę.
Aha. Na duuuży plus Matuszczyk. Przez jakiś czas graliśmy bez lewego pomocnika i Łukasz ciągnął jak mógł po tej stronie. Swietne wrzutki. BRAWO. Naprawdę.

xxx - 19 marca 2011, 20:42:37 - *.szczecin.mm.pl
@długi , takich jak ty nie potrzebujemy , nara POGOŃ TO MY !

ted - 19 marca 2011, 20:42:43 - *.globalconnect.pl
do długi
to chyba bylismy na innym meczu. Pogon powinna ten mecz wygrac. Druga polowka bardzo dobra.
Słaby jedynie Szałek, nie do końca Zawadzki. Dobre zmiany, szczególnie Wólka i Frączczaka. Bardzo dobry mecz obrony i Klatta

ted - 19 marca 2011, 20:46:53 - *.globalconnect.pl
Zapomniałem wspomnieć o Majkowskim. Baaardzo dobry, dynamiczny. Praktycznie najlepszy na boisku.
A Czarli z Floty bardzo słabiutko.

dlugi - 19 marca 2011, 20:51:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jasne, że druga połowa była super w wykonaniu Pogoni. Zastanow się tylko Ted, dlaczego tak było? Między pacholkami pewnie i my we dwójkę sklecilibyśmy jakąś fajną akcję. Grali dobrze, bo Flota im na to pozwoliła. Zero presji, krycie na radar, to nasi klepali sobie, bo co mieli robić? Ile akcji pod naszą bramką zauważyłeś przed przerwą, a ile po przerwie? Wyspiarze nie chcieli dochodzić do sytuacji strzeleckich, jeśli mieli pilkę, to strzelali z dystansu. Malo braklo, by w ostatnich sekundach Wolkiewicz strzelił na 2-1. Myślę, że to nie byłoby po myśli kogokolwiek będącego na boisku.
Przyjedzie Sandecja i na pewno się nie podłoży, jeśli zagrają dwie takie polowy jak Flota pierwszą to będzie płacz. Póki co to cieszcie się fajną grą w drugiej części. Ale Flota grała na stojąco, tylko głupiec tego nie widzial.

dlugi - 19 marca 2011, 20:52:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Majkowski. Fajnie grał do 70 minuty. Później oddychał rękawami. Dostał super piłkę od Piotrka i.. się przewrócił.. Zero kondycji.

1948 - 19 marca 2011, 21:05:48 - *.adsl.inetia.pl
dobra długi juz nie komentuj , wlasnie przez takich piknikow jak Ty w Szczecinie jest problem z frekwencją , obrażają sie i nie przychodzą, to nie przychodzcie . "Trzeba dalej jeździć śmiało" A tam jeszcze jakiś mądry napisał że 17 meczów 17 pkt , jak byś nie wiedział to Płatek jest od 5 meczów i zdobył 3 pkt

marcoo - 19 marca 2011, 21:15:31 - *.play-internet.pl
Aka przesadził.Wolkiewicz na plus.Majkowski średnio,dynamiczny tylko na początku,później to chyba juz na oczy nie widział,przewracal sie bez powodu,wypluwał płuca.Szalek w porownaniu do meczu z ŁKSem to bardzo na minus, jednak wyglądał jakby miał kontuzję,dziwnie stawiał stopę,widać było,że coś jest nie tak z jego nogą, jedynie siłowo dobrze dziś wyglądał.Matuszczyk dość dobrze,fajny występ. Mimo wszystko wierzę,że Pogoń kolejny mecz już wygra, nie jest najgorzej.Dlaczego tylko mobilizują się i zaczynają walkę po stracie bramki?

dlugi - 19 marca 2011, 21:19:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@1948 Wiesz czego w życiu najbardziej nie lubię? Tego jak ktoś mnie w ceha robi. Pogoń w tamtym sezonie miala skład na pierwszą trójkę i na jesieni też. To jak to jest, że jeszcze dziś byliśmy w strefie spadkowej? To nie jest kpienie ze mnie? Ja mogę oglądać najgorszą piłkę, ale muszę wiedzieć, że tych chłopaków tylko na to stać. Na nic więcej. I dają z siebie wszystko.
A co do piknika, to siedziałem dzisiaj koło młodych chłopaków w szalikach, którzy gdy zanucili "O MKSie klubie kochany strzelisz 3 bramy a my pochlamy" to nie wiedzieli o co chodzi. A mnie aż serce urosło, bo od jakiegoś czasu młyn lansuje jakieś beznadziejne "fantazja, fantazja..'" albo 'granatowo-bordowy świat'. Aż się rzygać chce. A gdzie "w tramwaju jest tłok?".
Pikniki.. W tamtej rundzie byly takie mecze, że na młynie było kilkanaście osób. BEZ GNIAZDOWEGO. Gniazdowi u nas to kibice sukcesu, potrafią się tylko spiąć na Ruch w Pucharze, czy finał z Jagiellonią.

portowiec - 19 marca 2011, 21:24:34 - *.adsl.alicedsl.de
dajcie juz spokoj wszyscy na sandecje;)))))

kuku - 19 marca 2011, 21:27:31 - *.tktelekom.pl
flota powinna ograć pogoń szkoda

dlugi - 19 marca 2011, 21:30:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jasne, że idziemy na Sandecję.;) Dlatego karnet mam od kilku sezonów, żeby taka ustawka jak dziś nie odebrala mi chęci do oglądania piłki. Muszę iść i koniec, choćby nie wiem co. Pozdro dla wszystkich kibiców MKS_1948, ale patrzcie na piłkę obiektywnie i nie dawajcie się ogłupiać.. Narka..

KSZO - 19 marca 2011, 21:37:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co się z Flotą stało? Co tak słabo? Tylko remis z tak slabą Pogonia? bo to co u nas pokazali z naszym megasłabym KSZO to zaslugują tylko na 2 lige.

dokerek27 - 19 marca 2011, 21:40:15 - *.szczecin.mm.pl
Długi masz racje,ja osobiście na meczu nie byłem bo spodziewałem się takiego wyniku i gry,niestety nie widze Pogoni pana Płatka...a spadek coraz bardziej zagląda w oczy.

piciu - 19 marca 2011, 21:49:25 - *.252.43.241
Ilu przyjezdnych na derbach?

portowiec - 19 marca 2011, 21:58:05 - *.adsl.alicedsl.de
dokerek27=kibic sukcesu.......siedz w domu graj w pasjansa....ku..a co za lenie....na miejscu a d.py niechce sie ruszyc...... dlugi-szacun-.......teraz na sandecje kto nie idzie ten z policji....700km przejade a bede.....ghhhhhhhhh

kiko - 19 marca 2011, 21:58:16 - *.uznam.net.pl
coś w tym musi być: Flota w 1 -połowie grała swoje a w 2 połowie ściema na maxa hmm..zastanawiające, schodzi Czarli co jest nie spotykane dziwne to wszystko..

dlugi - 19 marca 2011, 22:03:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Siema Młody. Masz focha nadal? Nie ma o co.
W drugiej połowie widać było odrobinę nadziei.
Przede wszystkim Klatt. Bramka, a w zasadzie to jak wypracował karnego z ŁKSem to nie przypadek. Chłopak ma papiery na granie, nie wiem tylko czemu średnio co 8-10 minut leży i umiera na boisku.. Gdyby nie to, można by śmiało rzec, że jest bezapelacyjnie pierwszym napadziorem w klubie.
Zszedł chyba też z jakąś kontuzją.
Daniel Wólkiewicz. Po swoim wejściu wniósł mnóstwo świeżości w grę Pogoni. Bramka strzelona przez Klatta to w dużej mierze jego zasługa. Według mnie zasługuje na to, by dać mu szansę w pierwszym składzie.
Piotrek. Gral okolo dwudziestu minut, ale stworzył przynajmniej dwie niezłe akcje ofensywne. Moim zdaniem marnuje się na ławce, a tym bardziej na lewej obronie. Niesamowite, ale on dziś naprawdę dużo biegał. Duży plus.
Bartek. Dramat. Dużo biega, ale niestety nic z tego nie wynika. Mało odbiorów, słaba dokładność podań, w sumie to chyba dobrze, że zszedł, gdy go zabrakło na boisku gra wreszcie zaczęła się układać. Mam jednak nadzieję, że ta kontuzja to nic poważnego.
Zawadzki. Za dużo kółek robi, przez co traci sporo piłek, ale raz zagrał taką uliczkę, że gdybym siedzial to bym wstał. Wniosek - umie zagrać, ale może nie ma komu? Nikt mu po prostu nie wychodzi na pozycję.
Majkowski. Sporo zamieszania robil, ale zbyt szybko wysiadł fizycznie. Słabo przygotowany kondycyjnie chyba. Trzymanie go cały mecz na boisku nie ma sensu, albo gra do 60tej minuty, albo od przerwy. I koniec.
Frączczaka trudno ocenić, bo wszedł na pozycję Akahoshiego, który swoją drogą u mnie będzie mial długo przechlapane.
Generalnie druga połowa super dla oka, dająca sporo radości. Mogło byc lepiej, Jednak po zejściu Klatta brakowało ewidentnie kogoś z przodu. Z powodu chamskiego, godnego potępienia zachowania Japończyka, którego nie chcialbym już widzieć na Twardowskiego.

Flota - 19 marca 2011, 22:05:20 - *.szczecin.vectranet.pl
Nas dziś 280 osób na sektorze gości.

rbk - 19 marca 2011, 22:15:06 - *.60.citypartner.pl
szkoda, że remis Pozdro dla braci ze Szczecina

dokerek27 - 19 marca 2011, 22:15:43 - *.szczecin.mm.pl
portowiec myśl sobie co chcesz,ja kibicem piłki jestem od dawna ale przechodzi taki czas,że trzeba się zastanowić czy warto wydać 20zł na bilet na Pogoń i pojść na mecz skoro tak naprawde nikogo to nie obchodzi(zarząd,piłkarze).Zobacz na warte,na jej marketing,widać że tam zależy im na kibicach a u nas co?żenada z wejsciem na stadion,zenada z cenami biletów,Pogoń gra jakieś ciche sparingi,gdzie nie spojrzysz to świń do koryta mnóstwo,perspektyw żadnych...dlatego nie chodzę na mecze.Nie wiem może Tobie rodzice dają kase na mecze wiec napewno kiedyś zrozumiesz

kibiczwysp - 19 marca 2011, 22:36:45 - *.uznam.net.pl
Właśnie wróciłem ze Szczecina ...mecz ewidentnie ustawiony Pogoń dno całkowite Flota jak by chciała to do przerwy by było 4:0 ...po przerwie Pogoń w 10-ciu i strzeliła wyrównanie !! Ale w sumie spoko może Pogoń się utrzyma i oto chodziło w tym meczu !!

Wyspiarz - 19 marca 2011, 22:43:39 - *.swinoujscie.vectranet.pl
Pierwsze połowa dla Floty druga dla Pogoni mimo , że grali w 10.. Flota & Pogoń !

Kosiarz - 19 marca 2011, 22:49:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahahaha!!!! Flota 4-0 do przerwy...chyba nie w tym meczu. Ze 3 strzały w pierwszej połowie i bramka z błedu obrony. A w drugiej połowie Pogoń przyspieszyła, fakt że bramka też przypadkowa, ale widać było że wiedzieli co chcą zagrać. Swoja drogą bilety powinny być za 10 zł a nie 20 bo za tą padlinę wiecej sie płacić nie powinno!!!!

robson - 19 marca 2011, 23:33:37 - *.dynamic.chello.pl
bravo panie platek utrzymamy sie ??? jak tam nowe eksperymenty??? nie daja rady co pan narobil zwalniajac moskalewicza i innych

PogSz - 20 marca 2011, 0:11:40 - *.7-1.cable.virginmedia.com
do wszystkich dlugich i innych po prostu:
kibicem POGONI sie jest albo nie.
pilkarze trenerzy a zwlaszcza prezesi przychodza i odchodza. dla nich to tylko biznes, a dla kibicow to wszystko

tomech - 20 marca 2011, 0:40:31 - *.252.229.smslowianin.pl
Kosiarz ty ciez sie ze sie wam podłozyli i spac nie przeżywaj juz dziecko.Flocoe po prostu nie zalezało na wygranej szkoda;-(

jazz - 20 marca 2011, 9:27:44 - *.gorzow.mm.pl
Pogoń zremisowała tylko dzięki łasce Floty. Czekamy w Gorzowie.

MARCELEK - 20 marca 2011, 9:58:42 - *.ip.netia.com.pl
jak będzie więcej kibiców to się utrzymamy ale klub musi obniżyć ceny biletów to jest fakt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!

ASD - 20 marca 2011, 10:45:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do jazz:
To nie było tajemnicą Poliszynela ,że Pogoń tego meczu nie przegra. Tak jak my sezon temu wygraliśmy z Wartą w Poznaniu by im na jesień u siebie oddać punkty bo to oni bardziej potrzebowali. Teraz jednak my ich będziemy potrzebować ale z nowy składem,nową Prezes nie wiem czy to się stanie wiosną. A co do tego czekania to wiesz... w naszym klubie piłkarze grają do końca kwietnia a co dalej ? Jak nie dostaniemy w końcu tej dotacji z miasta to leżymy na amen...tak więc do połowy Maja jeszcze długa droga.
Inną sprawą jest fakt,że możemy się nie lubieć....ale kibel u nas jest duży w klubie a bezpośredni mecz o utrzymanie to dodatkowy smaczek
Bez napinki
Inny kibic z Gorzowa

Pomorzany - 20 marca 2011, 10:57:43 - *.dynamic.chello.pl
Dziwne komentarze! Ja bym ocenił ten mecz na remis ze wskazaniem na Pogoń. W 1 połowie gra wyrównana, Pogoń częściej przy piłce ale duża bezmyślność. Flota taka jakby przyczajona, widać duży potencjał ale bramka zdobyta raczej przypadkowo a poza nią ŻADNEJ okazji do gola (podobnie z resztą jak Pogoń). Aka najpierw szarpnięty za koszulkę wobec braku reakcji sędziego sam wymierza sprawiedliwość i zasługuje na czerwoną. Podobnie czerwona należała się obrońcom Floty za faul na Ławie który wychodził na czystą pozycję a został tak skoszony że już nie wstał - niestety nieudolny sędzia z Kalisza dał tylko żółtko. O dziwo Pogoń w 10 bez Ako i Ławy zaczęła świetnie grać, a Flota o dziwo broniła wyniku i grała na czas. W Pogoni zdecydowanie na plus: Klatt, Frączczak, Majkowski, Wólkiewicz, Matuszczyk, Petasz...

paprykarz - 20 marca 2011, 12:32:04 - *.146.32.161.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Co ja widzę ,co ja widzę Pogoń widzę w trzeciej lidze.Buchachaaa.

tomech - 20 marca 2011, 13:56:46 - *.247.70.smslowianin.pl
Pomorzany Flocie zalezy na utrzymaniu 4 miejsca i by Pogoni nie skrzywdzic i pozostawic nadzieje na w II lige stad ten remis. nazwałbym to dziwnym meczem z drugiej strony czy Pogon byłoby stac na taki gest gdzyby Flota walczyła o ligowy byt a Pogon E-klase? czas pokaże, w kazdym razie zespoły z górnej półki jak i te pozostałe od 9 miejsca w dół juz takie szczodre nie beda;-)

antyfutbol - 20 marca 2011, 15:37:24 - *.szczecin.mm.pl
Na warte za darmowe bilety i jeszcze grają coś nie tak jak nasi pseudo grajkowie.

Kruk - 20 marca 2011, 15:43:38 - *.szczecin.vectranet.pl
Jaki tutaj jest syf...
Wierni kibice zycza wlasnej druzynie spadku do drugiej ligi. Won do Poznania! Na Warte sa bileciki za darmo.
A kto widzial Pogoń w ostatnich meczach ten doskonale wie, ze nie jest to druzyna na spadek. Krytykujecie i krytykujecie, ale na tle innych polskich druzyn nie wygladamy zle. Pogon to nie Barcelona. A Polska to nie Hispzania.

Ehh - 20 marca 2011, 16:59:39 - *.opera-mini.net (*.25.166.16)
Żaden kibic ze Szczecina nie życzy Pogoni spadku, ale ludzie są zgruzgotani tym, że mając taki skład personalny potrzebujemy podkładania się Floty w obronie przed spadkiem. Ktoś kto dokładnie oglądał dwie połowy nie może się z tym nie zgodzić. W tej chwili każdy punkt dla Pogoni jest punktem wyżebranym. Tak to wygląda obiektywnie.

Zeniu Vel - 20 marca 2011, 17:43:51 - *.dynamic.chello.pl
Aka a ja tam jestem z Tobą, trzeba było mu z karata pociągnąć :D Konicziła AKA :D

paliwszy - 20 marca 2011, 17:45:50 - *.adsl.inetia.pl
wciaz marudza ci kibole z pogoni a jesli juz to widza pogon ktora gra lepiej od reszty co za kontrast szok a powiem czy nie widac na gole oko ze pogon jest cienka? spytajcie gdzie sa np. hrymowicz pietruszka na tym meczu nie byli normalnie szok ze takich nie ma w skladzie jak grali to jakie wyniki byly pamietacie?podobno zarabiala wasi pilkarze duzo wiec stac was na utrzymanie dobrych wiec jaka u was polityka a we flocie marne zarobki i jak graja ladnie zobacz tabele a pogon cienizna i wy kibole patrzycie ze remis byl z flota?prosze powiedzcie o co wam w tym szczecinie chodzi bo malo kto was rozumie???

mks - 20 marca 2011, 20:36:04 - *.dynamic.chello.pl
2 liga 2 liga MKS 2 flaszeczki petasza 2 bosmanki łAWA i POGON JUZ FIGLE PLATA ŻAL MI ICH POPROSTU !!!! Brak wam ambicji odrabiać złą gre w ......

tar - 21 marca 2011, 8:45:01 - *.star.net.pl
do mks...ty jesteś z Kluczborka? czy znowu na wagarach ...a niedługo egzamin do gimnazjum. Utrzymanie się Pogoni w I lidze to raczej bez problemu.

mks - 21 marca 2011, 20:19:03 - *.fn.pl
Flota gra i trenuje bardzo ciężko przez 3 miesiące bez wypłat !!!!!!!! a jak wygrają mecz i dostaną marną premię to odrazu płacą trenerowi karę o której wcześniej nie wiedzieli , a pieniedzy później też nie widzą!!!!!!! draństwo !!!!!!! nie zapominajmy że piłkarz to też człowiek który musi utrzymać siebie i swoją rodzinę...tylko za co??!! Okazało się , że weszła nowa ustawa i chłopaki dostaną tylko wypłatę za marzec , za poprzednie dwa miesiące nie ...o czym pan dyrektor Dunajko wiedział o tym od stycznia !!!!!!!!! Przez ten cały czas zapewnial zawodników że od miasta wszystko zostanie uregulowane ....czy to jest normalny zarząd??

mih - 22 marca 2011, 17:26:32 - *.uznam.net.pl
co ty piszesz za opowiesci człowieku ...