20 marca 2011, 20:01:01 - slady
Kamil Grosicki nie wykorzystał rzutu karnego

Zawodnik Sivassporu - Kamil Grosicki nie wykorzystał rzutu karnego w wygranym 4-0 (1-0) meczu 26. kolejki tureckiej ekstraklasy z Bucasporem. Polak asystował przy drugim golu dla swojej drużyny oraz został ukarany żółtą kartką. Grosicki przebywał na boisku do 70. minuty, kiedy zmienił go Cihan Yılmaz.

20 marca 2011, 18:00 - Izmir
Bucaspor Kulübü 0-4 Sivasspor Kulübü
Michael Eneramo 40, Ricardo Suárez 61, Erman Kılıç 84, Cihan Yılmaz 90

żółte kartki: Erkan Taşkıran, Jerko Leko, Cenk İşler - Michael Eneramo, Ricardo Suárez, Kamil Grosicki, Mehmet Nas, Deniss Ivanovs.
czerwona kartka: Kamil Çörekçi (26. minuta, Bucaspor, za faul).

sędziował: Kuddusi Müftüoğlu (Antalya).

W 26. minucie Kamil Grosicki (Sivasspor) nie wykorzystał rzutu karnego (Atilla Özmen obronił).

Sivasspor z dorobkiem 25 punktów zajmuje obecnie 15. miejsce w ligowej tabeli.

Simon - 20 marca 2011, 20:05:57 - *.limes.com.pl
Z tego co widzialem to z przewrotki próbował uderzac tego karnego. Cos niesamowitego!

jamowie - 20 marca 2011, 20:08:30 - *.238.19.248
przy jakim wyniku był ten karny?

cinek40 - 20 marca 2011, 20:09:49 - *.51.92.166
Najlepszym się zdarza Od nowego sezonu Premier League albo Primera Division

dsdsd - 20 marca 2011, 20:10:25 - *.ds.uj.edu.pl
Ogladal ktos ten mecz? Pierwotnie mecz mial sie odbyc jutro....

hipokryta - 20 marca 2011, 20:10:42 - *.kielce.vectranet.pl
No ale 2 asysty miał

shooko - 20 marca 2011, 20:12:22 - *.opera-mini.net (*.115.113.24)
Wlasnie przy jakim wyniku? Zdarza sie,nie ma takiego pilkarza ktory strzela wszystko.

menager - 20 marca 2011, 20:28:14 - *.bb.sky.com
głąby jeżeli pierwsza bramka padła w 40 minucie a karnego strzelał w 26 no to sobie sami odowiedzcie przy jakim wyniku strzelał gimbusy niedouczone

Wojtas - 20 marca 2011, 20:48:15 - *.cdma.centertel.pl
Jak strzelał gole to wszyscy jaki on jest dobry a teraz wszyscy na niego jadą nie rozumie was ..

Lenin - 21 marca 2011, 0:05:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oj tam - gdyby nie wygrali to jeszcze można by mieć mu za złe ale tak to raczej nic się nie stało

anglikos19 - 21 marca 2011, 0:07:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak ja czytam te wasze komentarze to nie wiem czy płakać czy się śmiać.. wieksza polowa niech idzie do szkoly i sie wezmie za nauke czytania uwaznie...

Emes - 21 marca 2011, 1:41:50 - *.play-internet.pl
Anglikos. Nie ma czegos takiego jak wieksza polowa, polowy sa zawsze rowne...

Skorpion - 21 marca 2011, 6:12:24 - *.play-internet.pl
Raz chłopakowi się nie udało i niektórzy z was zmieszali by go od razu z błotem! Już nikt nie pamięta że naprawdę dobrze idzie mu w Turcji ma asysty i strzela bramki że raz mu się nie udało trudno nawet najlepszym się czasem nie udaje

strup - 21 marca 2011, 9:48:41 - *.opole.hypnet.pl
Znamienne, że już po kilku meczach został dopuszczony do wykonywania karnych. To chyba świadczy o pozycji w zespole. A że nie strzelił ...Platiniemu też się zdarzało

333 - 21 marca 2011, 11:41:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co za lamga!!!

do emes - 21 marca 2011, 12:04:25 - *.pai.net.pl
nie zawsze:D bo jeśli są to połowy meczu to jedna nieraz trwa 45 minut a druga i 55 potrafi:D

marmolada - 23 marca 2011, 10:43:25 - *.tvk3.pl
wiecie co chybA was zazdrosc bierze karnego nie strzelil zdarza sie co poradzimy i tak chlopak sie naprawde rozwija