20 marca 2011, 20:44:34 - euzi
Dzidosław Żuberek w Pogoni Łapy

Tuż przed rozpoczęciem rundy wiosennej III ligi Pogoń Łapy pozyskała nowego zawodnika. Jest nim doświadczony Dzidosław Żuberek.

37-letni napastnik ostatnio występował w Sokole Sokółka, wcześniej grał m.in. w ŁKS-ie, Śląsku Wrocław i Jagiellonii Białystok. - Mieliśmy jesienią spore problemy ze skutecznością. Wierzę, że Dzidek bardzo nam w tym elemencie pomoże - mówi grający trener Pogoni Andrzej Olszewski.

źródło: Kurier Poranny

dabol - 20 marca 2011, 20:47:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzidek?

kopacz - 20 marca 2011, 20:48:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
chyba coniektórzy poza kopaniem piłki nic nie potrafią?

aro - 20 marca 2011, 20:54:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co by nie pisac o nim ale na old trafford zagrał mecz.

ZKS - 20 marca 2011, 20:55:54 - *.tepsalan.pl
łapy, łapy, cztery łapy, a nie łapach pies kudłaty!

zibi - 20 marca 2011, 21:31:28 - *.aster.pl
co by nie gadać....
ten nius miażdży i rzuca wyraźny cień na dzisiejszą kolejkę ekstraklasy ;)

abc - 20 marca 2011, 22:55:54 - *.dynamic.chello.pl
Niech młodzi się uczą! Dlaczego tyle jadu w komentarzach?

on - 20 marca 2011, 23:08:01 - *.toya.net.pl
Bramkę jak pamiętam Mechesterowi United strzelił a to nie zbyt często zdarza się Polakom do do tego w eliminacjach Lm .

valbon7 - 20 marca 2011, 23:16:31 - *.73.48.92
Do on: ŁKS przegrał 0:2 i zremisował 0:0 u siebie (co by nie mówić, z późniejszym zwycięzcą rozgrywek), a Żuberek nie był nawet bliski strzelenia gola. Pamiętam, jak zanosiłem się śmiechem po wzmocnieniach ŁKS - przyszedł Dzidek, a odeszli Kos, Kłos i Niżnik.

787 - 20 marca 2011, 23:18:34 - *.xdsl.centertel.pl
czy on nie strzelił bramkę monaco?

valbon7 - 20 marca 2011, 23:20:42 - *.73.48.92
Do 787: Bramkę Monaco, zresztą piękną, strzelił Piotr Matys (bramka tygodnia wg Eurosportu, "Piłka Nożna" dała później tytuł > na okładce).

valbon7 - 20 marca 2011, 23:22:10 - *.73.48.92
"Eurogol Matysa" na okladce

P. Reiss - 21 marca 2011, 2:18:11 - *.play-internet.pl
pamiętam go z lat '90 spoko grał, rokował dobrze

jaxsg - 21 marca 2011, 10:05:30 - *.unknown.vectranet.pl
rokował dobrze haha chyba zart... 20 meczy w ekstraklasie i dobrze rokowal. on do rokowan to sie nawet nie zblizyl.

do valbon7 - 21 marca 2011, 11:01:50 - *.155.123.134
do valbon7: Trochę się pomyliłeś - mianowicie, to Dzidek oddał jedyny celny strzał na bramkę Schmeichela na Old Trafford, a jeżeli chodzi o wzmocnienia to odeszli Kłos i Trzeciak. Kos i Niżnik nadal grali

soczek - 21 marca 2011, 12:52:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl