25 marca 2011, 14:55:21 - koofel
Gol Riku Riskiego dla reprezentacji Finlandii

Reprezentant Finlandii Riku Riski strzelił bramkę w wygranym 1-0 (1-0) towarzyskim wyjazdowym meczu przeciwko Turcji B. Pomocnik Widzewa rozegrał całe spotkanie. 29 marca Finlandia zmierzy się w Aveiro z Portugalią.

25 marca 2011, 13:00 - Stambuł (Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu)
Turcja B 0-1 Finlandia
Riku Riski 23

żółte kartki: Gökhan Töre, Uğur Uçar - Juha Hakola, Berat Sadik, Kari Arkivuo.

sędziował: Süleyman Abay (Turcja).

Bartek - 25 marca 2011, 14:59:36 - *.internetdsl.tpnet.pl
Gratulacje! Mam jeszcze takie pytanie nie związane z tym tematem. Jak ustala się kolejność w grupach eliminacji do Euro 2012, bo nigdzie nie mogę znaleźć.

johnyblaze - 25 marca 2011, 15:07:00 - *.nplay.net.pl
według rankingu fifa o ile sie nie myle

Songo - 25 marca 2011, 15:07:21 - *.170.108.10
Bravo chłopaku jeszcze tylko w Widzewie zacznij strzelać i będzie gitarka Tylko RTS

kowal - 25 marca 2011, 15:07:21 - *.adsl.inetia.pl
Na wikipedii nie pisze ?

doKOWAL - 25 marca 2011, 15:17:46 - *.dynamic.chello.pl
Nie, na wikipedii NIE JEST NAPISANe...facepalm

dodoKowal - 25 marca 2011, 15:30:12 - *.dynamic.chello.pl
Na dzień dzisiejszy obie formy są poprawne, więc "nie pisze" jak i "nie jest napisane" są poprawne.
Zalecam jakieś leki na uspokojenie.

Bartek - 25 marca 2011, 15:37:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
Konkretnie chodzi mi o to czy przy równej liczbie punktów ważniejsze są bramki czy mecze bezpośrednie?

chogo - 25 marca 2011, 15:38:27 - *.internetdsl.tpnet.pl
@dodoKowal skąd wiesz ? masz jakieś źródło ? jeśli tak to podaj, jest mi to potrzebne ;p

x - 25 marca 2011, 15:40:18 - *.dynamic.chello.pl
@kowal: To napisz tak na maturze z polskiego. Zobaczymy, czy Ci uznają. Mnie zawsze polonistka poprawia na lekcji. Ale faktycznie, może tylko wydziwia.

Bartek - 25 marca 2011, 15:43:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
wnik_poprawnej_polszczyzny-pisac.html
Macie tutaj jak jest poprawnie. Ktoś odpowie na moje pytanie?

Łodzianin - 25 marca 2011, 15:53:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje !!!

Bartek - 25 marca 2011, 15:57:23 - *.internetdsl.tpnet.pl
Na angielskiej wikipedii jest odpowiedź na moje pytanie, tylko ja nie znam angielskiego. Mógłby ktoś kto zna wejść, przetłumaczyć i mi powiedzieć?

Bartek - 25 marca 2011, 15:59:25 - *.internetdsl.tpnet.pl
ying

ads - 25 marca 2011, 16:00:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mecze bezpośrednie

Maradona - 25 marca 2011, 17:25:07 - *.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie
Brawo Rychu, masz potencjał jak Twój imiennik Czerwiec ;-)

RTS - 25 marca 2011, 17:42:52 - *.adsl.inetia.pl
yeaaaaaaaaaaaaaa

ruci - 25 marca 2011, 17:58:35 - *.rawamaz.mm.pl
Już widac klasę tego piłkarza... strzelił bramkę w reprezentacji a wy tu o grupach EURO 2012 gadacie xD widac że Widzew;p

Jaga - 27 marca 2011, 11:42:55 - *.bialystok.vectranet.pl
Jeżeli chodzi o formy "jest napisane" i "pisze", ta druga jest NIEpoprawna. Pozdrawiam, z lekami na uspokojenie może są potrzebne dla ciebie.