25 marca 2011, 17:19:11 - euzi
Cztery bramki Janusza Surdykowskiego

Janusz Surdykowski strzelił wszystkie gole dla APÉP-u w wygranym 4-0 (3-0) meczu 26. kolejki cypryjskiej II ligi przeciwko AS Digenís Akrítas Mórfou. W sumie Polak ma już na koncie piętnaście ligowych trafień.

25 marca 2011, 15:00 - Kyperoúnta
APÉP (Kyperoúnta) 4-0 AS Digenís Akrítas Mórfou
Janusz Surdykowski 16, 23, 29, 55 (k)

Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał polski bramkarz Maciej Czyżniewski.

APÉP zajął dziewiąte miejsce w rundzie zasadniczej z 33 punktami na koncie. Drużyny z miejsc od dziewiątego do dwunastego zagrają po jednym meczu każdy z każdym na neutralnym terenie. Drużyna, która po tych spotkaniach zajmie dwunaste miejsce, spada z II ligi. APÉP dzięki przewadze dziesięciu punktów nad ostatnią drużyną z grupy spadkowej ma już jednak zapewnione utrzymanie.

Strzelcy II ligi:

19 goli - Łukasz Sosin (Polska, Áris Lemessoú),
16 goli - Chris Dickson (Ghana, AS Néa Salamís Ammochóstou),
15 goli - Janusz Surdykowski (Polska, APÉP (Kyperoúnta)),
13 goli - Edward Mashinya (Zimbabwe, Omónia Aradíppou).

koronka - 25 marca 2011, 17:20:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kadry ;]

gagaga - 25 marca 2011, 17:20:15 - *.glw-bng-011.adsl.virginmedia.net
haha rozwalił system

Maxi Kaz - 25 marca 2011, 17:20:47 - *.uni.lodz.pl (*.16.2.50)
No gratulacje. To ile goli już ma w tym sezonie?

hoho - 25 marca 2011, 17:21:04 - *.33.26.119
Wariat. Po sezonie liga grecka jakis Panionios czy inny Iraklis.

Bartek - 25 marca 2011, 17:22:06 - *.dynamic.mm.pl
To talent...nalezy sprawdzic go w kadrze;oprocz Lewandowskiego nie ma solidnego napastnika.Jelen sam sie skreslil,nawet jak przyjezdza tpo ucieka,nie potrafi udzwignac ciezaru odpowiedzialnosci...potrzeba nowej krwi,a jak nie to Grosicki do ataku z Lewym

kibic - 25 marca 2011, 17:22:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po sezonie Lechia Gdańsk. Sprawdzi sie.

(: - 25 marca 2011, 17:22:46 - *.ip.netia.com.pl
Zostań na Cyprze, bardzo ładny kraj, zapewne dobrze płacą poza tym nie będzie tkwił w polskim bagnie.

do bartek - 25 marca 2011, 17:31:40 - *.radom.vectranet.pl
pojechałeś po całości facet... talent? Surdykowski ma 25 lat - na talent troche za późno. Na podstawie wyników 2 ligi cypryskiej chcesz go do kadry? a ile w jak to wszyscy mówią słabej polskiej lidze strzelił bramek, bo wydaje mi się że nawet połowy tego co tam na Cyprze nie będzie. Jeleń nie umie udźwignąc odpowiedzialności? Cała gra Auxerre jest pod niego ustawiona jeśli nie ma tam Jelenia, to nie ma Auxerre. Obejrz sobie ich mecz tam są proste środki - okazja do kontry to długa gała na Irka i niech robi co chce i może.

asdsa - 25 marca 2011, 17:46:12 - *.lublin.mm.pl
A w Łęcznej nie ma kto strzelac

ivo - 25 marca 2011, 17:47:59 - *.dynamic.chello.pl
w tej lidze to grają chyba amatorzy???No ale brawo dla niego ja ostatnio 4 bramki strzeliłem w podstawowce klasowego : 3B na 3C 15:11 bylo

safg - 25 marca 2011, 18:19:53 - *.dynamic.mm.pl
co do II ligi Cypryjskiej jest ba mininimalnie lepszym poziomie niż nasz I, po drugie z sezonu na sezon widać że robi postępy, czasami jak jesteś w transie to wierzysz w siebie i szczelasz więcej goli, szczerze to powinni go sprawdzić gdzieś w polsce, takie moje zdanie

Brawo !
W sumie na jego miejscu też bym wolał grać w II lidze na Cyprze i być gwiazdą, strzelać bramki, niż np. siedzieć na ławie w I lidze

karol - 26 marca 2011, 17:13:50 - *.adsl.inetia.pl
Pamiętacie kiedy ostatnio Polak strzelił za granicą 4 bramki w jednym meczu?