26 marca 2011, 17:22:20 - elenril
U-19: Polska 3-1 Norwegia

Reprezentacja Polski do lat 19 (rocznik 1992) wygrała 3-1 (1-0) we Wronkach w towarzyskim meczu z Norwegią. Spotkanie rewanżowe odbędzie się w poniedziałek 28 marca o godzinie 13:00 w Grodzisku Wielkopolskim.

26 marca 2011, 15:30 - Wronki (Stadion Leśny)
Polska 3-1 Norwegia
Michał Żyro 1, 62, Konrad Gilewicz 90 - Yann-Erik Lanlay 60

Polska: Filip Bednarek - Wojciech Lisowski, Rafał Janicki, Marcin Kamiński, Rafał Pietrzak (77 Mariusz Mikoda) - Bartosz Bereszyński (87 Konrad Gilewicz), Damian Dąbrowski, Wojciech Golla (73 Piotr Mroziński), Paweł Wszołek (58 Łukasz Brondel) - Bartłomiej Pawłowski (58 Sebastian Leszczak), Michał Żyro (90 Michał Czekaj).

Norwegia: Eirik Holmen Johansen - Magnar Ødegaard, Eivind Daniel Røed, Gustav Valsvik, Alexander Hassum - Valon Berisha, Etzaz Hussain (72 Håvard Nielsen), Ruben Gabrielsen - Yann-Erik de Lanlay (83 Fredrik Gulbrandsen), Mushaga Bakenga, Thomas Drage (63 Ørjan Hopen).

sędziował: Marek Karkut (Polska).
widzów: 75.

W 79. minucie Ørjan Hopen (Norwegia) nie wykorzystał rzutu karnego (Filip Bednarek obronił).

olek - 26 marca 2011, 17:23:54 - *.241.122.56
O Moi Boże. to jakaś pomyłka

rtg - 26 marca 2011, 17:24:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kto strzelił????????????

motti - 26 marca 2011, 17:25:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żyro na pewno dwie Trzeciej nie wiem niestety.

kowal - 26 marca 2011, 17:26:34 - *.adsl.inetia.pl
Widac ze nie pili

znafca - 26 marca 2011, 17:28:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik ładny, szczególnie, że bez Wolskiego i Jonczyka, a Ci w tym roczniku są ważnymi postaciami. Oby udało im się wyeliminować Włochów, Irlandczyków i Ukraińców w maju i wejść do najlepszej ósemki zespołów w Europie, bez szans na pewno nie są.

davis1001 - 26 marca 2011, 17:40:04 - *.adsl.inetia.pl
Polska coraz lepiej radzi sobie w piłkę nożną,koniec świata się zbliża :/

czlowiek - 26 marca 2011, 17:51:48 - *.internetia.net.pl
Bramki: Żyro 1, 62, Gilewicz 90 - Valsvik 59. Ponadto Bednarek obronił karnego.

luk - 26 marca 2011, 18:14:29 - *.204.137.235
organizacja pzpn....rewanz poniedzialek 13.00 !! toz to tlumy beda no i zeby jeszcze nie podali dokladnych statystyk z meczu strzelcy sa a gdzie minuty itp. moze to jest dla nie ktorych nudne juz ale jak tu nie krytykowac zwiazku... kazdy ma tam w du...e reprezentacje mlodziezowe

trevor - 26 marca 2011, 19:27:27 - *.opera-mini.net (*.220.97.3)
Polska wygryła - od razu mniej komentarzy, bo nie ma okazji do ponarzekania. Nie ma komu pochwalic, wiec ja to zrobie. Brawo Polacy!

werym - 26 marca 2011, 21:38:00 - *.play-internet.pl
czemu nie Żyro jest zawodnikiem wysokim dobrym technicznie i potrafiącym się dobrze zastawic... czyli taki jakiego szuka Legia, szkoda tylko że rozglądają się po całym swiecie a nie widza co mają u siebie.

Ben 10 - 26 marca 2011, 22:37:45 - *.static.akk.net.pl
Z wizytówki wynika, że Konrad Gilewicz już w wieku 3 lat grał w juniorach VfB Stuttgart. Jestem pod wrażeniem.

kubar64 - 26 marca 2011, 23:56:40 - *.ssp.dialog.net.pl
czemu żeby ktos strzelil bramkę albo Polska wygrała to musi być Jaga czyli Bartek.

D.Wade - 27 marca 2011, 10:16:10 - *.zone11.bethere.co.uk
Ben 10- hehe masz racje stary ale jaja :D tez jestem po wrazeniem.Szwby od najmlodszych lat szkola.

lulu - 27 marca 2011, 11:59:04 - *.tktelekom.pl
a ciort z malolatami udało im się

miodzio - 27 marca 2011, 13:04:58 - *.internetdsl.tpnet.pl
Filip Bednarek Twente Enschede

aaaaaaaaaa - 27 marca 2011, 18:17:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gilewicz gral w M E w ruchu za slaby na ekstraklase a tu w reprezentacji to jakies sztucznne robienie reprezentantow tak samo mrozinski z widzewa czyli wniosek taki latwiej jest sie teras dostac do reprezentacji nisz grac w naszej lidze

(L) - 27 marca 2011, 19:52:09 - *.adsl.inetia.pl
Gratulacje dla trenera Białka i Domarskiego.
Wielkie brawa dla naszej młodzieży. Zagraliście wszyscy zespołowo super!
Cieszy fakt, że kolejny raz Żyro gra w ataku, na pozycji dla niego optymalnej, i kolejny raz strzela gole dla naszej reprezentacji.
Dalszych sukcesów chłopaki! Wszystko przed Wami!

Tomin - 27 marca 2011, 21:58:14 - *.robnet.pl
bylem dzisiaj na kreglach w grodzisku i chlopaki niezle pocinali ;p

Lapec - 27 marca 2011, 23:47:17 - *.dwtele.pl
obrońca w ataku strzela 2 bramki dobrze że chociaż tłum widzów mógł to zobaczyć

TG - 28 marca 2011, 13:41:20 - *.adsl.inetia.pl
żal że Polak sędziował mecz międzynarodowy z udziałem swojej własnej reprezentacji