26 marca 2011, 20:58:11 - koofel
Rudņevs, Lukjanovs i Žigajevs zagrali w kadrze Łotwy

Łotwa przegrała 1-2 (0-1) z Izraelem w eliminacyjnym meczu do mistrzostw Europy 2012. W zespole gości pełne 90 minut zagrali Artjoms Rudņevs z Lecha Poznań i Ivans Lukjanovs z Lechii Gdańsk, a w 58. minucie na boisku pojawił się Jurijs Žigajevs z Widzewa Łódź.

26 marca 2011, 19:05 - Tel Awiw-Jaffa
Izrael 2-1 Łotwa
Elyaniv Barda 16, Biram Kayal 81 - Kaspars Gorkšs 62

żółta kartka: Bibras Natcho, Taleb Tawatha - Deniss Kačanovs.

PanKleks - 26 marca 2011, 22:14:24 - *.toya.net.pl
Był tylko w szerokiej kadrze..Nie dostał ostatecznie powołania..

krk - 26 marca 2011, 22:18:47 - *.150.82.117
Visnakovs z Cracovii też grał ?

pasiasty - 26 marca 2011, 22:35:08 - *.internetdsl.tpnet.pl
nie, nie byl powolany

adi - 27 marca 2011, 13:17:11 - *.adsl.inetia.pl
a ktos wie czemu Zigajevs nie gra w ogole w Widzewie?

Łukasz - 27 marca 2011, 13:27:35 - *.centertel.pl
Czesław mówił, że miał już grać, ale przez czerwoną kartkę innego zawodnika w którymś tam meczu musiał zmienić taktykę, chyba z Wisłą, ale czemu nie grał również w nastepnych meczach nie wiadomo.

tomasz - 27 marca 2011, 13:51:28 - *.zone2.bethere.co.uk
niby ktos z rodziny mu bliski umarl? wczoraj wszedl na boisko i asysta z wolnego moze czesiu teraz da mu szanse?

DENIS - 27 marca 2011, 14:00:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a Meliksona nie było?;) brawo panowie

tomasz - 27 marca 2011, 14:04:35 - *.zone2.bethere.co.uk
melikson jest za cienki do kadry izraela i tyle,moze go zwerbuja do poslkiej ale to i tak im nic nie pomoze gorzej juz nie mozna grac

Maradona - 27 marca 2011, 16:05:49 - *.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie
Ojciec mu umarł i pojechał na Łotwę na kilka dni, cały tydzień nie trenował więc nie zagrał z Polonią...wcześniej z Wisłą jak się szykował do wejścia to Mielcarz dostał czerwoną i musiał zamiast Zigajevsa wejść Kaniecki...a jeszcze wcześniej nie grał bo doznał urazu na przedsezonowym zgrupowaniu...niezbyt szczęśliwe początki, ale wygląda na to że w następnym meczu w reszcie zadebiutuje ;-)

nuno - 27 marca 2011, 21:29:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl