[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


9 kwietnia 2011, 17:47:15 - MichalMKS
Maciej Murawski podał się do dymisji

Trener Zawiszy Bydgoszcz Maciej Murawski po przegranym meczu w Tychach podał się do dymisji.

- Dziękuję za możliwość pracy w Zawiszy. Życzę wszystkim związanym z klubem powodzenia i awansu do I ligi - powiedział.


źródło: Zawisza Bydgoszcz

przemo - 9 kwietnia 2011, 17:48:33 - 241net145.net.zeork.com.pl
teraz czas na Bakero

ssdaf - 9 kwietnia 2011, 17:51:57 - 89-72-232-179.dynamic.chello.pl
Zawisza/Miedź/Tychy/ZS + Olimpia G

wungiel - 9 kwietnia 2011, 17:53:15 - aelq45.neoplus.adsl.tpnet.pl
podobno dogadują już kontrakt z Benitezem

przemo - 9 kwietnia 2011, 17:53:35 - dynamic-78-8-28-241.ssp.dialog.net.pl
teraz czas na Tomka Arteniuka

Zawiszak - 9 kwietnia 2011, 17:55:10 - miedzyn.net
Mourinho również podał się do dymisji i zapowiada, że będzie pracował od jutra w Zawiszy.

piotrmi - 9 kwietnia 2011, 17:55:18 - dynamic-78-8-18-37.ssp.dialog.net.pl
Arteniuk jest wolny i to się zgadza. Niezła oferta.

Jaro - 9 kwietnia 2011, 17:56:07 - ip-79-175-198-131.cable.smsnet.pl
Literówka związanyM.
Pozdrawiam

filus - 9 kwietnia 2011, 17:58:36 - nat-247-36.man.bydgoszcz.pl
Teraz czekamy na dymisje burlika!

n - 9 kwietnia 2011, 18:06:18 - terminal-1-146.retsat1.com.pl
prawdopodobnie Tomek Hajto zostanie trenerem Zawiszy

benfa - 9 kwietnia 2011, 18:21:03 - host-10.ip.emouse.pl
no to mamy nowe zajęcie dla Adama Małysza

filip - 9 kwietnia 2011, 18:24:52 - 5ED456BC.cm-7-5b.dynamic.ziggo.nl
Jak będzie miał jaja to też poda się do dymisji bo teraz już żadnych łapowek od menadzeów nie będzie miał ,panie burlikowski kończ pan swoją kariere w zeszłym zezonie dosyć zarobiłes za transfery za które nik cię nie rozliczył to dziwne. Jak będzie miał troche chonoru to też poda się do dymisji czekamy ,

jolr - 9 kwietnia 2011, 18:27:31 - host-89-229-244-17.grudziadz.mm.pl
a moze ...

piotras75 - 9 kwietnia 2011, 18:27:36 - user-46-113-74-121.play-internet.pl
przestancie szydzić i zajmijcie się swoimi klubikami,również w dużej mierze brak wyników to wina pseudo-piłkarzy,chyba za dobrze mają bo oprócz kilku to grać im się nie chce,to musi wziąść trener z jajami,nie jestem za Gruszką

lubiecipke - 9 kwietnia 2011, 18:42:22 - 80-48-186-240.chojnet.pl
szkoda, że Murawski podał się do dymisji. Mógł jeszcze trochę poczekać.))

ebron - 9 kwietnia 2011, 18:43:08 - 109.33.238.238
Piotr Swierczewski juz jedzie a w bagazniku ma karton wódki.

kulakkacpi - 9 kwietnia 2011, 18:44:35 - 89-72-136-254.dynamic.chello.pl
Murawski = za duzy taktyk. Szkoda tylko ze o 3 kolejki za pozno.... Stefan Guzek na trenera !!

jopek - 9 kwietnia 2011, 18:45:28 - 87.204.206.3
No to się porobiło...a miał być taki awans w Bydgoszczy. I całe szczęście, że nie będzie bo bydło by już całkiem stadion rozkręciło

jopek - 9 kwietnia 2011, 18:49:50 - 87.204.206.3
"Dymisję przyjęliśmy. Rozważamy opcję, że pierwszym trenerem zostanie Piotr Gruszka. Nie wykluczamy jednak innej opcji - powiedział "Pomorskiej" Bogdan Pultyn, prezes klubu."
To ten siatkarz ma być trenerem piłkarzy? ale się porobiło

jac - 9 kwietnia 2011, 18:55:08 - pxycit01.htsit.net
To dobra wiadomość dla Zawiszy, dawno powinni go sami zwolnić. Takiego buca-filozofa dawno nie było i te jego plotki, że jak by chciał to połowę Olimpii ściągnąłby do Bydgoszczy. Zamiast zająć się trenerką to się zajmował plotami no i przysła kryska na matyska. Życzę Zawiszy mądrego trenera.

Filip - 9 kwietnia 2011, 18:58:33 - 5ED456BC.cm-7-5b.dynamic.ziggo.nl
Burlik Czekamyb na Dymisje

murawski - 9 kwietnia 2011, 19:14:46 - 93-186-23-242.rdns.blackberry.net
Baniak masazysta, Boniek 1 trener i Bakero e trener.
3xB Zawisza tylko dla orlow. Pozdrowienia z wesolego busa do domu tylko 300 km.

chojna - 9 kwietnia 2011, 19:35:13 - 80-48-186-240.chojnet.pl
rozumiem rozgoryczenie kibiców Zawiszy tym sezonem i postawą drużyny na wiosnę, ale za tydzień mkssss.......tylko zwycięstwo!!!!

cypsalbozy - 9 kwietnia 2011, 19:40:12 - 77-254-178-253.adsl.inetia.pl
Andrzej Nakielski, Edward Klejndinst, Krzysztof Chrobak, Mirosław Dragan, Marek Czerniawski i Jacek Cyzio to moi kandydaci. jedyny malo prawdopodobny to klejndinst

donG - 9 kwietnia 2011, 20:06:25 - genld-224-014.t-mobile.co.uk
Edek świetny pomysł!

DENIS - 9 kwietnia 2011, 20:21:19 - abk114.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia Dalej Muraw

GOL - 9 kwietnia 2011, 20:57:06 - 088156201228.slupsk.vectranet.pl
CZy ZAWISZY nie stać na dobrego trenera????A może Pasieka ??Grał kiedyś w ZAWISZY z powodzeniem!!!!!!!

Ja - 9 kwietnia 2011, 21:02:55 - 84-10-223-214.dynamic.chello.pl
Arteniuk to poukłada!

P. Reiss - 9 kwietnia 2011, 22:26:56 - user-109-243-218-135.play-internet.pl
boniek do was wraca

freks - 9 kwietnia 2011, 22:51:45 - apn-77-113-219-142.dynamic.gprs.plus.pl
brawo Burlik - znalazłeś świetnego trenera (Murawski) i zrobiłeś super transfery (Basić, Kosmalski, Imeh, Thiakane i wielu, wielu innych) - cy nikt w tym klubie nie ma oczu czy może jaj? Czemu ten Pultyn tak się go uczepił - czy nie widzi co ten gość wyprawia?????????????

lutas - 9 kwietnia 2011, 23:10:54 - 178-36-107-188.adsl.inetia.pl
do czego to doszło śmieją się z Zawiszy ,ale ;liga jeszcze gra ,jeszcze wszystko możliwe

mazinho - 9 kwietnia 2011, 23:31:15 - 81.219.118.14
Wróćcie do opcji z lata : TRENER ZBIGNIEW STEFANIAK

lechita - 9 kwietnia 2011, 23:39:08 - adkp92.neoplus.adsl.tpnet.pl
kto by trenowal klub gdzie pseudokibice wariuja-2 razy 2 = 8

msx - 9 kwietnia 2011, 23:47:51 - host-abn-93-89-194-109.tkk.pl
No to przekonacie się że trenerem zostanie TOMASZ ARTENIUK!!!! Bo jak tam już jest MENAGER OSUCH to i jego prawa ręka Tomasz też tam zaraz będzie:-))
Chyba że ZARZĄD BĘDZIE MĄDRZEJSZY niż w Olimpii , bo jak go zatrudniali to nie słuchali opinii z innych klubów tam gdzie ,,Boski Tomasz''pracował:-))

aaaa - 10 kwietnia 2011, 0:26:42 - 89-72-136-254.dynamic.chello.pl
a teraz burlik won !! pokupowal : murawskiego, kosmalskiego,batate,imeha,galdino,thianke,jankowsk
iego, i wielu innych dziwolongow !!!

exeo - 10 kwietnia 2011, 6:49:47 - 87-205-231-169.adsl.inetia.pl
Można teraz zatrudnić "Słońce Peru", cuda z awansem zapewnione

zetka - 10 kwietnia 2011, 11:27:53 - public-gprs161832.centertel.pl
Podkupcie Cecherza ze Świtu. Tam bez grosza robi dobrą robotę.

maks - 10 kwietnia 2011, 11:28:33 - host-94-231-58-42.ip.jarsat.pl
Burlikowski, a TY kiedy ?

baton - 10 kwietnia 2011, 18:09:27 - klienci-net4.pai.net.pl
Burlikowski porównując Cię do "osła", to człowiek obraziłby to niewinne zwierzę, bo nawet osioł zrobiłby lepsze od Ciebie transfery. Zawodnicy Cię nie cierpią, kibice nienawidzą, o czym świadczą śpiewane hymny i wznoszone transparenty na meczach. Czy pobieranie pensji 12000zł za totalną fuszerkę przysłania Ci rozum i nie masz honoru i ambicji podać się do dymisji, której wszyscy się domagają? Mam nadzieję, że Prezes Pułtyn uczyni to samo, co Czyżniewski w Arce Gdynia i pogoni z klubu tego darmozjada.

świt,szcza - 11 kwietnia 2011, 21:04:53 - auo95.neoplus.adsl.tpnet.pl
tylko nie arteniuk !!! konflikty,konflikty,konflikty !!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas