10 kwietnia 2011, 16:23:49 - Alkashpah
Czerwona kartka Mateusza Prusa

Bramkarz Roda JC Kerkrade Mateusz Prus został ukarany czerwoną kartką w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu 30. kolejki holenderskiej ekstraklasy z FC Twente. Polak opuścił boisko w 83. minucie za faul, a wcześniej - w 53. minucie obronił rzut karny wykonywany przez Bryana Ruiza.

10 kwietnia 2011, 14:30 - Enschede
FC Twente 1-1 Roda JC Kerkrade
Theo Janssen 86 (k) - Boldizsár Bodor 77

żółte kartki: Theo Janssen, Bart Buysse - Jimmy Hempte, Morten Skoubo, Mads Junker.
czerwone kartki: Roberto Rosales (90. minuta) - Mateusz Prus (83. minuta, za faul).

sędziował: Ed Janssen.
widzów: 23 000.

W 53. minucie Bryan Ruiz (Twente) nie wykorzystał rzutu karnego (Mateusz Prus obronił).

x - 10 kwietnia 2011, 16:26:49 - *.adsl.inetia.pl
ale wczesniej obronil karnego

czavi - 10 kwietnia 2011, 16:28:56 - *.olsztyn.mm.pl
szkoda, bo zamiast wykorzystać swoją szansze na pokazanie się w bramce Rody, to teraz będzie musiał pauzować ;-P

d500 - 10 kwietnia 2011, 17:00:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Koles michal pierw do szkoly idz naucz sie pisac!!!a potem sie wypowiadaj..

dzon - 10 kwietnia 2011, 17:19:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest jeszcze Leciejewski.

czavi - 10 kwietnia 2011, 17:25:03 - *.olsztyn.mm.pl
@michal:
pomijając Twoją ortografię, to wątpię, żeby Fabiański>Szczęsny, raczej odwrotnie ;-) a jeśli chodzi o Prusa, to na 99,9% na Euro nie pojedzie, ale skoro ma dopiero 21 lat i przed sobą szansę gry w średnim/dobrym klubie w Eredivisie, to warto żeby ją wykorzystał, bo już wiele bramkarzy wypromowało się przez holenderski rynek do lepszych lig (Dudek, Gomes, Van der Sar) ;-P

Kamil - 10 kwietnia 2011, 17:42:39 - *.internetdsl.tpnet.pl
Juz niedobrze mi sie robi jak czytam o tym Sandomierskim... Niech przejdzie do lepszego klubu niż te w polskiej ekstraklapie i tam udowodni co potrafi.

RoBSoN - 10 kwietnia 2011, 18:31:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prus się nie łapie? w wieku 18 lat nie musi się jeszcze łapać on ma czas a w klubie o bluzę nr.1 walczy z Tytoniem więc o jego karierę można być spokojnym

czavi - 10 kwietnia 2011, 19:00:35 - *.olsztyn.mm.pl