10 kwietnia 2011, 18:01:23 - Alkashpah
Zespół Gruszczyńskiego mistrzem Luksemburga

Drużyna Tomasza Gruszczyńskiego - Football 1991 Dudelange - zapewniła sobie zwycięstwo w obecnym sezonie ekstraklasy Luksemburga. We wczorajszym meczu zespół Polaka przegrał co prawda 0-1 (0-1) z AS La Jeunesse d'Esch, ale dziś punkty stracił również drugi w tabeli UN Käerjéng 97 w przegranym 1-2 (1-0) meczu z FC Progrès Niedercorn. Tym samym na pięć kolejek przed końcem przewaga F91 nad rywalami wynosi 16 punktów.

pioter - 10 kwietnia 2011, 18:13:45 - *.euro-net.pl
to niemal to samo co być mistrzem polski poziom niemal ten sam, sukcesy na arenie miedzynarodowej podobne (zadne) wiec warto chlopakowi pogratulowac,bo wygrywa w swoim kraju niemal wszystko

Kibic - 10 kwietnia 2011, 18:20:36 - *.dynamic.chello.pl
Brawo! Szóste Mistrzostwo kraju + 4 zdobyte Puchary robi wrażenie nawet w Luksemburgu

d3 - 10 kwietnia 2011, 18:22:46 - *.dynamic.mm.pl
Mistrz po raz kolejny , bramki strzela w tej lidze jak na zawołanie , zdarza Mu się strzelić bramki w pucharach . Gratuluję !

do pioter - 10 kwietnia 2011, 18:22:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pamiętasz kiedy ostatnio mistz Luksemburga wyszedł z grupy w lidze europy/pucharze uefa?

komar05 - 10 kwietnia 2011, 18:33:16 - *.adsl.inetia.pl
Ale czemu Franek go nie wezmie? przecież: " Każdemu trzeba dać szansę"
A tak na poważnie to w czym Gruszczyński jest gorszy od Robaka, Sobiecha czy Plizgi, których Franek już sprawdzał?

Arthur - 10 kwietnia 2011, 18:35:44 - *.internetia.net.pl
komar05 Ty tak na serio?

PARA - 10 kwietnia 2011, 18:35:48 - *.play-internet.pl
komar05 - ale Gruszczyński jest dopiero na literę G. Narazie kilkaset tysięcy ludu na literę A do przetestowania. Ja na Z, pewnie nie dożyję

criskpk - 10 kwietnia 2011, 19:58:24 - *.252.4.40.internetia.net.pl
i bardzo dobrze, mieszka sobie w Luksemburgu gra w piłeczkę strzela gole jest gwiazda zespołu i żyje jak pączek w maśle w pięknym państewku. Większosc z was chciała by tak zyc.

Kuchta - 11 kwietnia 2011, 17:06:15 - *.internetia.net.pl
Ta liga Lukxemuburska nie jest wcale taka słaba,mysle że mistrz mogłby konkurowac smiało w naszej lidze i obawiam sie ze mogłby sporo namieszac.A przypomne ze sa to chłopcy amatorzy ktorzy graja i trenuja po swoich obowiazkach zwiazanych z praca zawodową.

qali - 12 kwietnia 2011, 13:34:27 - *.100.foxnet.com.pl
F91 Dudelange to klub polprofesjonalny a nie amatorski ;)

sdsd - 12 kwietnia 2011, 17:36:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawie tam w luksemburgu - mistrzem zostaje ten kto miał szczęście i 2 drużyna przegrała