12 kwietnia 2011, 20:42:16 - MichalMKS
Futsal: Macedonia 3-2 Polska

Reprezentacja Polski w futsalu przegrała w drugim meczu towarzyskim z Macedonią 2-3 (2-3). W pierwszym meczu "biało-czerwoni" pokonali swoich rywali 3-2.

12 kwietnia 2011, 19:00 - Skopje
Macedonia 3-2 Polska
Branislav Ljubomir 6, Martin Todorovski 15, Oliver Jovanovski 18 - Michał Kubik 1, Krzysztof Kusia 16

Polska: Kamil Dworzecki - Krzysztof Kusia, Michał Słonina, Michał Kubik, Paweł Budniak, Łukasz Żebrowski, Mateusz Mika, Marcin Kiełpiński, Marcin Stanisławski.

źródło: własne / PAP

z - 12 kwietnia 2011, 21:10:39 - *.adsl.szeptel.net.pl
szkoda

kolo - 12 kwietnia 2011, 21:12:22 - *.ip.telfort.nl
żenada, 10 lat temu mieliśmy repre z górnej półki. W tamtych czasach Clearex godnie reprezentował nas w Europie a teraz....z roku na rok coraz gorzej. Wszyscy sie rozijają a Polska na dno. Dziękuje dobranoc.

widz - 12 kwietnia 2011, 21:44:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co się dziwić jak nasz NAJWIĘKSZY działacz pan Sowiński nieumie kartek policzyć i przegrywamy walkowerem !

RaV - 12 kwietnia 2011, 21:57:51 - *.175.64.227
Kiedy Clearex rządził to mieliśmy futsal, kiedy Ruch i Górnik grali o mistrza też mieliśmy reprezentację. Teraz to dno, zarówno w futsalu jak i w nożnej.
Czary...
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego w reprezentacji futsalu grają piłkarze z jakiś 4 ligowych drużyn piłkarskich?

vol - 12 kwietnia 2011, 22:37:31 - *.play-internet.pl
@rav - Tomaszewski, Młynarski, Boniek, Deyna, Lato - oni ni jak się mają Do Górnika czy Ruchu
Grają z 4 lig, gdyż profil ex czy 1 ligi piłkarzy jest inny niż futsalu, gra na hali wygląda zupełnie inaczej

Gmoch - 12 kwietnia 2011, 22:58:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oni się po prostu umówili, żeby wyszło na remis: jak my wygraliśmy pierwszy mecz 3:2, to musieliśmy ten drugi przegrać w identycznym stosunku... Prosta sprawa... Bilans bramkowy na tyle niski, że nawet Macedończycy by się doliczyli. Tylko Kusia na początku zapomniał o umowie i strzelił dwa gole zbyt szybko, no ale potem tamci przypomnieli naszym kto ma dziś wygrać i wynik mamy, jaki mamy.

RaV - 12 kwietnia 2011, 23:27:19 - *.175.64.227
@vol - ma się to tak do tego, że oni grali... ale najwięcej Mistrzów Polski w tamtym okresie zdobyli Ruch i Górnik. Magia co nie? Po porostu byli lepsi!
A pisząc o profilach piłkarzy to nie lepiej wziąć takiego pilkarza co gra w lidze futsalowej niż tego z ligi okręgowej? Nie do końca chyba chodzi o profil, bo jesli będzie potrzeba małego i chudego to nie wezmą Małysza co nie? ;)

akotek31 - 13 kwietnia 2011, 6:44:47 - *.ndi.net.pl
Ale o czym wy mówicie , przecież zawodnicy z ekstraklasy i 1 ligi graja tylko futsal, popatrzcie na przepisy:P