13 kwietnia 2011, 17:54:55 - MichalMKS
II liga, gr. wschodnia: zaległe mecze

Dzisiaj rozegrano trzy zaległe spotkania 19. kolejki drugiej ligi grupy wschodniej. Szansy na objęcie pozycji lidera tabeli nie wykorzystali piłkarze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, którzy zremisowali w Wysokiem Mazowieckiem z Ruchem 1-1. Piąte zwycięstwo wiosną odnieśli piłkarze Okocimskiego KS Brzesko. Tym razem wygrali 2-1 ze Stalą Rzeszów.

zks - 13 kwietnia 2011, 17:56:47 - *.147.86.192.nat.umts.dynamic.eranet.pl
jak grał Świt? Żalośnie słaby Ruch WM czy słaby Świt?

lolek - 13 kwietnia 2011, 17:56:52 - *.dynamic.mm.pl
Okocimski Wielki! brawo za walke i wywalczone 3pkt. Teraz czas na Elbląg.

.
elegancko super bo wcale nie byl to latwy mecz zapewne ..Stal ma dobry sklad ale licza sie kolejne 3 pkt i jedziemy dalej..

Co wy robi - 13 kwietnia 2011, 17:59:55 - *.xdsl.centertel.pl
Co za banda pseudograjków co wy robicie wy nasz Motorek hańbicie!!!!!!!!!!!!!Boże co za niedołęgi

yaro - 13 kwietnia 2011, 18:01:22 - *.internetdsl.tpnet.pl
Gminno-Ludowy Klub Sportowy ładnie pojechał z Motorynką

sax - 13 kwietnia 2011, 18:03:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z tego wynika że mecz Olimpia-Okocimski urasta do rangi super hitu w tej kolejce.Oj bedzie meczyk i 3 pkt w Elblagu pozostaną.

hary z poz - 13 kwietnia 2011, 18:06:52 - *.icpnet.pl
wyrazy wspólczucia dla Lublinian tylko 50 procent nadzieji .Miasto Lublin bez 2 ligi????????????????

IDK - 13 kwietnia 2011, 18:16:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy może mi ktoś przejżyście i jasno wyjaśnić o co chodzi z gadką, że Motor jest bliski spasku do III ligi?
Przecież póki co jest nad strefą spadkową...o co kaman?

DO IDK - 13 kwietnia 2011, 18:19:38 - *.mmpnet215.tnp.pl
Popatrz ile duzyn spada do naszej ligi z 1 ligi narazie sa chyba 3 a moga byc 4 a wiec z naszej ligi automatycznie poleci az 6 druzyn

gosc - 13 kwietnia 2011, 18:22:04 - *.lublin.mm.pl
Proste spada 5 lub 6 zespolów

IDK - 13 kwietnia 2011, 18:26:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No ok, ale jeszcze do końca sezonu zostało 11 spotkań, tak samo w I lidze, do końca sezonu jescze sporo meczów. Zarówno może się zdarzyć że KSZO wyjdzie ze strefy spadkowej kosztem Odry i wtedy lecą 2 drużyny do nas. Myślę, że są szanse;) Tymbardziej, że Motor wcale nie gra źle...IMO w dzisiejszym meczu był lepszym zespołem.

ewer - 13 kwietnia 2011, 18:27:10 - *.dynamic.chello.pl
co za cyrk najpierw sędzia liniowy dostaje kontuzji, utyka przy lini bocznej potem schodzi z boiska przez 3 minuty, zanim się rozgrzał rezerwowy mija kolejne 3 minuty, kilka minut później wykonującego aut piłkarza Motoru popycha ktoś z ławki rezerwowych gości, przepychanki pomiedzy wszystkimi pilkarzami i calymi sztabami klubów mija kolejne 3 minuty, chwilę po tym czymś glks strzela bramke z niczego, pikarze glks od tego momentu przy kazdym drobnym kontakcie z przeciwnikami zwijaja sie z bólu z samych tych szmaciarskich zagrywek zyskuja z 10 minut. poziom sędziowania tragedia

thom - 13 kwietnia 2011, 18:31:21 - *.dynamic.chello.pl
nie zapominajcie że jeszcze drużyny muszą zrobić miejsce dla drużyn z 3 ligi, więc może spaść 6 zespołów

ZKS - 13 kwietnia 2011, 18:34:52 - *.ssp.dialog.net.pl
Ojojoj... ciezko bedzie w Elblągu z Okocimskim. Dobry bedzie 1 pkt :P

IDK - 13 kwietnia 2011, 18:34:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No więc właśnie, wszystko będzie zależało od Motoru, jeśli swoją "całkiem nie złą" grę przełożą na wyniki, mają wtedy szansę nie patrząc na innych utrzymać się.
PS. Było coś mówione, że GKP Gorzów ma się wycofać z I ligi, więc to wszystko może się jeszcze zmienić...

rafalski - 13 kwietnia 2011, 18:40:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łapa pakuj się na W-uef do ogólniaka w Świdniku!

bhtb - 13 kwietnia 2011, 18:40:53 - *.ip.netia.com.pl (*.2.2.125)
Poziom sędziowania w meczu MOTOR - Nadarzyn tragedia...
TYLKO MOTOR!!

wsciekły - 13 kwietnia 2011, 18:41:02 - *.leczna.enterpol.pl
Poziom sedziowania meczu Motoru to istna zenada!!
Niesty piłkarze dostosowali sie do tego niskiego poziomu. Typowy mecz walki, w ktorym zdecydowana przewage optycz miał Motor,a wygrali goscie.
W całym meczu 3-4 sytuacje i to wszystko.
Duzo lepiej prezentowł sie Motor na tle bardzo słabego, zeby nie powiedziec zenujacego Nadarzyna. Wygrała druzyna, ktora wykorzystała jedna swoja sytuacje w meczu,ktora cały macz sie broniła. Motor jest sam sobie winny bo powinien spokojnie wygrac to spotkanie, ale wiadomo, kto wykorzystuje sytuacje ten wygrywa !
Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze wygrał zespoł zdecydowanie słabszy, ale z niezła obrona.

rafalski - 13 kwietnia 2011, 18:46:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tutaj właśnie Bąk i Palikot powinni do końca wypić to piwo! Ciekawe czy byli.Bąk,Pruszkowski Łapa i Palikot powinni do końca wypić to piwo.A ja zobowiązuje się dostarczyć na najbliższy mecz ze Startem Otwock furmankę żeby tych panów wywiozła przez Furmańską raz na zawsze z Lublina! Bo tylko oni doprowadzili do takiej sytuacji że w stolicy regionu gra i wygrywa takie coś jak osada o nazwie Nadarzyn!

Millwall - 13 kwietnia 2011, 18:48:19 - *.60.226.238
Olimpia zagra z przewaga ..Okocimski ma na regenerację po cięzkim meczu 1 dzień i 600 km autokarem do przejechania ...Mysle ze kondycyjnie nie da rady ..Stawiam 2-0 dla Elblążan .

Blue - 13 kwietnia 2011, 18:48:33 - *.102.c72.petrotel.pl
Świt co jaja :D Jeśli Wisła wygra z ND później mecz z Olimią 1pkt fajny by był

Zapytanie - 13 kwietnia 2011, 18:53:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaka liczba Okocimskiego w Rzeszowie ?

Stal Rzesz - 13 kwietnia 2011, 18:56:45 - *.rzeszow.vectranet.pl
To co dziś grała Stal ehhh 10minut początek meczu 10min początku drugiej połowy 10 minut końca meczu /Kary dla piłkarzy powinny być, bo się zapier... nie chce. Szczelają do bramki jak lewary, przegrywają pojedynki, nie podbiegają do lecącej piłki w ich kierunku... a niech sama się przytoczy;/ były straty przez takie coś tylko Prokić walczył i było widać efekty bo wypracował parę akcji, ale On Wietecha i przemęczony Hus nie wystarczą żeby stworzyć zespół;/

1935 - 13 kwietnia 2011, 18:57:28 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
Mecz Switu z Ruchem wysokie mazowieckie przewaga Switu ale sedzia tragedie za byle co kartki

stal rz - 13 kwietnia 2011, 19:00:15 - *.nethouse.net (*.168.254.125)
szkoda gadac

d - 13 kwietnia 2011, 19:04:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
okocimski podpuszcza choć nie chce awansować

Ryba - 13 kwietnia 2011, 19:09:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1935 nie byłeś na meczu to po co piszesz. Remis ze wskazaniem na gospodarzy,którzy w II połowie dyktowali grę, warunki do gry ciężkie, kartki zasłużone, choć sędzia rzeczywiście nie miał najlepszego dnia, Gmitrzuk powinien czerwień jak nic.

jeremi - 13 kwietnia 2011, 19:12:26 - *.dynamic.mm.pl
Świt nic nie pokazał jak na czoło tabeli to słabo grał a mały Oświęcimka robil w konia obronców zwłaszcza tego z 4 na plecach , nie dając rady w grze to fałlowaj jego co za grajki w tym Świcie? a na domiar tego złamał napastnikowi z Ruchy noge jakiś kmiot ze Świtu

dr - 13 kwietnia 2011, 19:14:51 - *.gorzow.mm.pl
Chary pozdro ze Słubic. Polonia MKS Słubice wiecznie żywa.

h - 13 kwietnia 2011, 19:15:05 - *.icpnet.pl
Jak włodarze Lublina400tys miasto traktuja Motor i nie wstydza sie miejsca Motoru ,chciałbym znac budzet Motoru chyba gmina Nadarzyn ma wiekszy budzet na pilke nozna dlaczego budzety w 2 lidze sa TAJEMNICĄ prosze kibiców o wyjaśnienie

KS NcA - 13 kwietnia 2011, 19:20:50 - *.adsl.inetia.pl
Smóła 2 brameczki Pozdrowienia z Niecieczy Życzę awansu
Pozdrawiam

oregon - 13 kwietnia 2011, 19:31:08 - *.ssp.dialog.net.pl
do Millwall:kolego cześciowo masz racje, ale pamiętaj,że to jest sport.Okocimski ma za co zrewanżować się Olimpii. W poprzednim sezonie w ostatniej kolejce Olimpia pozbawiła ich awansu do I ligi. będzie ciekawie

dj - 13 kwietnia 2011, 19:43:15 - *.hari.cable.virginmedia.com
oregon i tym razem Olimpia pozbawi Okocimskiego awansu taki jest sport Pozdrawiam

Fan - 13 kwietnia 2011, 19:48:16 - *.mmpnet215.tnp.pl
Kibicow z Brzeska w Rzeszowie 190os. po meczu maja awanture z ochrona kilku chlopakow zawinietych.

Grzebcio - 13 kwietnia 2011, 19:50:23 - *.nplay.net.pl
Najgorszy mecz w wykonaniu Motoru w tej rundzie. Górne piłki wysyłane na pałę w środek pola karnego (i tak wybijane przez takiego wielkoluda z 14 chyba)zero wsparcia w środku pola. Słabo Fundi (chyba nie doszedł do siebie po kontuzji), Łętocha, tragicznie niepewny i zgubiony Bortniczuk (22). Zero walki, mnóstwo niecelnych i bezmyślnych podań. Albo byli tak zmęczeni albo przestało im się chcieć. Nadarzyn niski poziom i chyba jedni z większych pajcy jakich widziałem na Zygmuntowskich - przewracali się chyba przez ten porywisty wiatr. Jedynych emocji dostarczył kierownik drużyny z Nadarzyna wywalony z ławki. Słaby sędzia główny. Oby nasi szybko się pozbierali bo punkty uciekają a ja mimo wszystko wolę oglądać Nadarzyn w 2 lidze niż Partyzanta Targowiska w 3.

OKS - 13 kwietnia 2011, 19:50:41 - *.mmpnet215.tnp.pl
Co do Okocimskiego narazie jest dobrze wygrywamy z gorna czescia tabeli jedynie mozna zalowac glupiej porazki z Jeziorakiem i niewykorzystanych szans. W Elbagu biore remis w ciemno bo jest malo czasu na regeneracje sil choc nasi kopacze sa dobrze przygotowani fizycznie. Jedynie czego OKS powinien sie obawac to druzyn z dola tabeli bo one beda walczyc o kazdy punkt i z takimi zawsze sie trudno gra WIELKI OKOCIMSKI!!!

md - 13 kwietnia 2011, 19:59:09 - *.225.135.254
ilu widzów na trybunie

DAR - 13 kwietnia 2011, 20:02:23 - *.d-com.pl
motor a miało byc tak pieknie...

olo - 13 kwietnia 2011, 20:20:41 - *.elblag.vectranet.pl
Kibiców okocimskiego zapraszamy na mecz sezonu.
Łatwo Olimpii nie bedzie,ale damy rade. Mecz za"6" pkt.
Oto jest dzień,oto jest dzień...

Rower - 13 kwietnia 2011, 20:46:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibiców Okocimskiego w Rzeszowie okrągłe 0.
PS Nie spodziewajcie sie tam w Elblągu kogoś z Brzeska. W Brzesku same pikniki, ich liczby wyjazdowe mówią wszystko. 0,0,0,0,0,0,0,0,0. Acha byli w kilkanascie osob na reprezentacji w Poznaniu . Mam nadzieje ze Okocimski nie awansuje na zaplecze ekstraklasy, kibicowsko lepiej prezentuje sie od nich Nieciecza, wystarczy popatrzec na fotki

BAZ - 13 kwietnia 2011, 20:49:31 - *.147.185.47.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Chełmianka,Bogdanka,Spartakus aeaoo...

Bonio1947 - 13 kwietnia 2011, 21:01:39 - *.142.c75.petrotel.pl
Mam pytanie do kibiców Świtu odnośnie najbliższego meczu z Wisłą.
Możliwe jest aby dwaj zwyczajni kibice z Warszawy (dowody płocki i warszawski) weszli na stadion???
Słyszałem, że są sprawdzane dowody pewnie miejsce zamieszkania w dowodzie stanowi problem.
Z góry dzięki za odpowiedź.
PS>Może ktoś mi powiedzieć o co chodzi z wpisami Wielki Okocimski? Tak samo jest w Lubinie ale Zaglębie gra chociaż w ekstraklasie. Bo tak patrze i wyglada to komicznie gdy kibic Okocimskiego pisze wielki zwłaszcza ze jest sporo bardziej utytulowanych klubów w tej lidze.

OKOCIMSKI! - 13 kwietnia 2011, 21:09:18 - *.68.75.141.debica75.tnp.pl
rower a ty co ze stali??
was za to duzooooo jezdzi:D
..
zadne dla Nas wytlumaczenie ale my w porownaniu do Rezszowa jestesmy wioska i to wy powinniscie sie wstydzic za swoje liczby ktore nie sa lepsze od Naszych..
.
i zazdrosniki dajcie juz spokoj temu Okocimskiemu, w Elblagu pewnie przegramy nie da sie wygrywac wszystkiego w dodatku w takim rytmie meczowym.. ale i tak jestem dumny i nawet jesli nie awansujemy (a raczej tak sie stanie) to mam to gdzies, TYLKO I NA ZAWSZE OKOCIMSKI BRZESKO!
.
kazde zwyciestwo jak i np to ..powod do dumy ..PIWOSZE TAK DALEJ!.
OKOCIMSKI MOCNY!.;] ..jedziemy dalej

a - 13 kwietnia 2011, 21:11:15 - *.adsl.inetia.pl
Świt prawdopodobnie odpuszcza już 1 ligę albo jest spadek formy, a Okocimski za kilka kolejek tez sobie odpusci 1 ligę. Efekt będzie taki,że w 1 lidze zagraja Wisla Płock i Olimpia Elblag, i byla by to calkiem ciekawa opcja
P.S> Bonio1947 wez ty sie juz nie kompromituj tymi wpisami na forum 90 minut.pl, jak ten z Wielkim Okocimskim. Kibice Okocimskiego moga sobie pisac co chcą, choc fakt- to jest komiczne, patrzac na "osiągnięcia i sukcesy" druzyny z Brzeska. Ale to ich prawo,wolno im

do Bonio19 - 13 kwietnia 2011, 21:22:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Raczej nie powinno być problemu. Sprawdzane są raczej tylko imię i nazwisko.

zks - 13 kwietnia 2011, 21:34:28 - *.114.c90.petrotel.pl
Bonio1947 - nikt ci nie moze zabronic wejscia na mecz z powodu miejsca zamieszkania. to by bylo niezgodne z prawem.

CPJS - 13 kwietnia 2011, 22:39:18 - *.ssp.dialog.net.pl
Spartakus spada

pzpn - 13 kwietnia 2011, 22:49:36 - *.dynamic.chello.pl
Od sezonu 2011/2012 będzie tylko jedna druga liga - więc i tak i tak poleci połowa ligi.

Bonio1947 - 13 kwietnia 2011, 22:59:26 - *.142.c75.petrotel.pl
Dzięki wszystkim za odp. Bardzo ważny mecz więc powinniśmy stawić się w NDM w dobrej liczbie zwłaszcza, że jest dośc blisko i właściwie każdy może pojechać na włąsną rękę.
a - Nie wiem czym się kompromituje wg Ciebie, mało tego sam przyznajesz mi rację. Pytam sie bo jestem po prostu ciekawy. Przykladowo sam nie pisze Wielka Petra lub Wisłą a mam już do tego wieksze prawo niż kibic Okocima który nic nie osiągnał.

mar1234 - 13 kwietnia 2011, 23:17:22 - *.ip.netia.com.pl
Okocim gra w B klasie. Okocimski w II lidze!

Świtowiec - 14 kwietnia 2011, 1:00:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry mecz szykuje się w sobotę na Świcie. Wisła MUSI wygrać a Świt tylko POWINIEN. Aby tylko była znośna pogoda. Liczę, że nasi poza ambicją i walką o premię będą chcieli się także pokazać, gdyż na tego typu mecze zawsze przyjeżdża kilku trenerów z Mazowsza ;-)

rand - 14 kwietnia 2011, 6:59:56 - *.play-internet.pl
Taaa, Libich pewnie też przyjedzie.

Świt - 14 kwietnia 2011, 7:07:54 - *.play-internet.pl
Bonio1947-tak jak ktos napisał raczej nie powinno byc problemow a nwet jak sa ochroniarze to latwo przejsc przez plot

Wisła - 14 kwietnia 2011, 7:13:58 - *.102.c72.petrotel.pl
Myślę,że Wisła przypieczętuję awans zwłaszcza,że po 29 kolejce aż do końca ma bardzo słabych rywali

zibi - 14 kwietnia 2011, 7:44:09 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda Spartakusa i kibicującej temu klubowi 200 osobowej publiczności.

rufio do W - 14 kwietnia 2011, 9:48:28 - *.46.186.13
patrząc na terminarz to Olimpia na koniec też ma teoretycznie słabszych rywali, ale i tak wszystko zweryfikuje boisko.

zks - 14 kwietnia 2011, 10:12:46 - *.rzeszow.vectranet.pl
w Stali Rzeszów szykuje sie zmiana trenera, nowa miotla troche po sprzata, bo to co sie dzieje w rundzie wiosennej do tej pory to katastrofa.

eee - 14 kwietnia 2011, 11:31:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Motor i Stal pokazały...

mis_fis - 14 kwietnia 2011, 11:46:09 - *.adsl.inetia.pl
ja kibic Jagi mam nadzieje, ze Motor sie utrzyma! do boju Wigry, Ruch i Sokoł! do boju sciana wschodnia!

KapitanBom - 14 kwietnia 2011, 12:28:37 - *.umcs.lublin.pl
Na przekór napinaczom, nawet w 4 lidze ja MOTORU się nie wstydze!
AVE MOTOR bylismy, jesteśmy, będziemy

a - 14 kwietnia 2011, 13:58:46 - *.adsl.inetia.pl
rufio do W- zobaczysz. Nasze druzyny wejdą do 1 ligi razem. Czego Tobie i sobie zyczę

simpson - 14 kwietnia 2011, 16:49:48 - *.dynamic.chello.pl
do zibi-netowy napinaczu,grubo ponad 200 osob to jezdzi na wyjazdy i to praktycznie wszedzie,wiec lecz kompleksy gdzie indziejw sobote koniecznie trzeba wygrac ze Startem!

kary - 14 kwietnia 2011, 16:57:24 - *.tktelekom.pl