[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


13 kwietnia 2011, 18:57:44 - MichalMKS
Polska U-17 4-1 Anglia U-18

Reprezentacja Polski do lat 17 (rocznik 1994) wygrała w towarzyskim meczu ze szkolną reprezentacją Anglii do lat 18 (English Schools' Football Association) 4-1 (0-1).

13 kwietnia 2011, 17:00 - Zawiercie
Polska 4-1 Anglia
Arkadiusz Milik 51, Łukasz Wroński 59, 72, Krystian Nowak 90 - Fábio Gonçalves de Abreu 41

Polska: Przemysław Frąckowiak - Mateusz Wilk, Tomasz Kędziora, Adam Radecki, Adrian Liberacki (73 Norbert Misiak) - Łukasz Wroński (79 Grzegorz Kowalewski), Martin Kobylański, Piotr Zieliński, Patrick Dytko (76 Kamil Włodyka) - Arkadiusz Milik (82 Krystian Nowak), Jakub Legierski (58 Wiktor Witt).

Anglia: Joshua Hart (46 Ed Baldy) - Jamie Summers, Jack Vallis, Josh White, Cliff Moyo - Jonathan Barden (46 Jordan Ayris), Alex Meaney (46 Tom Hurley), Scott Cheetham, Jack Sherratt - Jack Wood, Fábio Gonçalves de Abreu (46 Jonny Evans).

żółta kartka: Kobylański.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 1500.


źródło: własne / esfa.co.uk / futboljura.pl / Sport

dsa - 13 kwietnia 2011, 18:58:57 - 84-234-15-185.internetia.net.pl
Nie możliwe... juz był pierwszy kwietnia..

cyryl - 13 kwietnia 2011, 18:59:28 - 89-73-233-220.dynamic.chello.pl
iii Arka Gdynia!

oko - 13 kwietnia 2011, 18:59:33 - adsh252.neoplus.adsl.tpnet.pl
Możliwe bo RADECKI nasz kochany grał to dzięki niemu

Hoell - 13 kwietnia 2011, 18:59:48 - aelv107.neoplus.adsl.tpnet.pl
Anglicy nie wyszli na boisko, a mimo to strzelili gola...

arkowiec18 - 13 kwietnia 2011, 18:59:51 - dwc61.neoplus.adsl.tpnet.pl
No proszę;) Młodzi Polacy pokazali klasę;) Oby tak dalej;) TAG!

TUR - 13 kwietnia 2011, 18:59:53 - 212.160.186.11
CUD!!!

Many - 13 kwietnia 2011, 19:00:10 - 68.0.199.109.static.rdi.pl
to chyba sen

edek - 13 kwietnia 2011, 19:00:19 - apn-77-112-253-49.dynamic.gprs.plus.pl
aaaaaaaaaa to nie złote... to platynowe pokolenie

s - 13 kwietnia 2011, 19:01:00 - ip-194-28-13-3.adampolnet.com
Nie łudźcie sie, to wynik z alternatywnego wszechświata.

s - 13 kwietnia 2011, 19:02:13 - ip-194-28-13-3.adampolnet.com
Czemu właściwie Legierski gra w czeskim klubie?

młody - 13 kwietnia 2011, 19:02:15 - aabz54.neoplus.adsl.tpnet.pl
No jaja ;) My wygrywamy z Anglią? Chyba w 1-32 finału pucharu Królowej Elżbiety ;)

k - 13 kwietnia 2011, 19:02:59 - 77-253-119-64.adsl.inetia.pl
Nie pili nie palili. Smuda takich wlasnie szukasz

znafca - 13 kwietnia 2011, 19:03:21 - abip179.neoplus.adsl.tpnet.pl
U19: Polska - Norwegia 3:1
U18: Polska - Holandia 3:0
U17: Polska - Anglia 4:1
---
Świetna passa

xavixav - 13 kwietnia 2011, 19:04:37 - strzelnicza1.clubnet.pl (192.168.9.45)
podobno to byla Anglia U18 (aczkolwiek nie zdziwilbym sie, gdyby 90minut mialo racje...
Attn:[Soccer] Due to wrong Away team name displayed, the match between Poland U17 -vs- England U17" [INTERNATIONAL FRIENDLY U17 - 13/4 *Live*]. All bets taken are considered Refunded. The actual Away team name is "England U18". Parlay counted as one (1). Sorry for the inconveniences caused!

Cris - 13 kwietnia 2011, 19:04:48 - h109-197-71-42.insat.net.pl
Brawo! W zyciu bym sie nie spodziewał takiego wyniku! Brawo Mateusz Wilk! Czas na debiut w pierwszej druzynie Sandecji

jomon - 13 kwietnia 2011, 19:05:28 - seven.ds7.agh.edu.pl (192.168.136.201)
U19: Polska - Norwegia 3:1
U18: Polska - Holandia 3:0
U17: Polska - Anglia 4:1
świetna passa ??
Litwa - Polska 2:0 :D:D

gogol - 13 kwietnia 2011, 19:06:31 - apn-95-41-201-141.dynamic.gprs.plus.pl
Wygląda na to, że z tą naszą młodzieżą nie jest aż tak źle jakby mogło się wydawać, skoro potrafimy wygrać z rówieśnikami z Anglii. Do niedawna jaki by rocznik nie grał i z kim to było srogie lanie, a potem nakręcanie, że w 40milionowym kraju nie ma zdolnych piłkarzy. Być może w przyszłości 2,3 chłopaków z tej kadry zrobi kariery piłkarskie (zaznaczam kariery).

Marcin.krk - 13 kwietnia 2011, 19:10:43 - 89-73-249-136.dynamic.chello.pl
Czyżby te Tuskowe Orliki powoli dawały jakieś efekty...? Wiem że zaraz po mnie polecicie... ale to się zaczyna na podwórkach u 14 15 16 latków, a później kadra U17. Mówcie co chcecie ale ja tak właśnie myśle;]

kameleon - 13 kwietnia 2011, 19:11:18 - deq223.neoplus.adsl.tpnet.pl
nadzieja umiera ostatnia, a nam została w postaci naszych reprezentacji juniorskich

robchy - 13 kwietnia 2011, 19:13:39 - 87-205-183-97.adsl.inetia.pl
Nie Tuska Orliki tylko Drzewieckiego jak już... Kadry u-17 u-18 u-19 są naprawdę mocne, ale my już takie nieraz mieliśmy a w seniorach nic nie osiągaliśmy i to się nie zmieni dopóki nie zmieni się mentalność piłkarzy.

Strain - 13 kwietnia 2011, 19:14:52 - server5.dobrafirma.com
@jomon: Nie wiedziałem, że poniżej U17 jest seniorska kadra. Czego to ja się nie dowiem.

jf - 13 kwietnia 2011, 19:14:52 - 178-37-16-78.adsl.inetia.pl
Anglia grała U 12 dlatego taki wynik

Rafał - 13 kwietnia 2011, 19:16:27 - adfg139.neoplus.adsl.tpnet.pl
Marcin.krk: Lecz się jakie tuskowe orliki. Dzieci musżą grać od bardzo młodego wieku jeśli coś chcą sie nauczyć porządnie. A ten pisze że od 14 - 15 lat hehehe co za koleś wyborca platformy.

trener - 13 kwietnia 2011, 19:17:29 - 77-255-209-115.adsl.inetia.pl
Chor gospel z okolic Birmingham na wycieczce w Krakowie,Oswiecimiu i Wieliczce.Przy okazji zagrali mecz z nasza kadra do lat 17.I wszystko w tym temacie.

bombel - 13 kwietnia 2011, 19:19:17 - netpanel-87-246-195-241.umcs.akademiki.lublin.pl
zobaczymy jaki wynik za 10 lat będzie

mądry - 13 kwietnia 2011, 19:20:18 - apn-77-114-209-13.dynamic.gprs.plus.pl
Te " orliki " zrobiły więcej krzywdy niż pożytku.
Lepiej żeby znikły...bo są symbolem przekrętów i mają siwe włosy i zapijaczoną twarz !!!!

kibic - 13 kwietnia 2011, 19:22:39 - 87-205-72-147.adsl.inetia.pl
No proszę. Więc mamy jednak jakieś talenty. Problem polega na tym że ci chłopcy już niebawem trafią na nieudaczników trenerów którzy potrafią spieprzyć dosłownie wszystko i wszystkich.Bo trenerami w tym kraju zostają ludzie z przypadku nie przygotowani do wykonywania tego zawodu.

BoB - 13 kwietnia 2011, 19:22:46 - biv82.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żeby tak reprezentacja A grała...

Marcin.krk - 13 kwietnia 2011, 19:23:53 - 89-73-249-136.dynamic.chello.pl
Tak mądry, masz racje... lepiej niech gnoje po lekcjach w gimnazjum pójdą sobie za piwo na ławce albo trawkę zakupiona od starszego brata...

zielak - 13 kwietnia 2011, 19:26:09 - host84-38-92-100.tvkdiana.pl
Gratulacje dla Pana Janusza Białka i jego podopiecznych. Pozdrawiam ze Stalowej Woli

GKS 77 - 13 kwietnia 2011, 19:26:47 - h-87-199-23-51.dolsatbelchatow.pl
Łukasz Wroński GKS Bełchatów debeściak

Troy - 13 kwietnia 2011, 19:28:47 - cpc1-lewi14-0-0-cust237.2-4.cable.virginmedia.com
Mamy długą tradycję zatrzymywania piłkarzy w rozwoju po 18-tym roku życia. W 2001 byliśmy Mistrzami europy U-18. Madej, Grzelak, Sierant, Golański i Kaźmierczak z ŁKSu byli wtedy w tej drużynie - tak zmarnowanych talentów ze świecą szukać.

znafca - 13 kwietnia 2011, 19:34:12 - aaak210.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale też wynik 0:1 do przerwy może sugerować, że Anglicy na drugą połowę wyszli z kilkoma zmianami, które niekoniecznie były korzystne dla ich poziomu gry - oczywiście to tylko domysł póki co, ale myślę że coś w tym będzie.
---
Mimo wszystko nawet jakby to grała kadra B Anglii (w co wątpię) to jest to i tak świetny wynik, szczególnie, że ten nasz rocznik 1994 ma za sobą słabe kwalifikacje do ME U-17, gdzie odpadli już we wstępnym etapie, wyeliminowali ich właśnie Anglicy, plus gospodarze turnieju Gruzini. Wyniki fatalne znowu nie były, gospodarze zawsze mają fory w turniejach młodzieżowych, do tego Gruzja była ich pierwszym rywalem, stąd porażka 1:2, potem było minimalne 0:1 z Anglią i 0:0 ze Szwedami. Ale daleko tutaj do pełnej satysfakcji.
---
Zobaczymy jak się spisze ten rocznik w następnych kwalifikacjach, za dwa lata w kategorii U-19, ale ten wynik jest na pewno optymistyczny.

peeteer - 13 kwietnia 2011, 19:34:36 - 178-37-118-137.adsl.inetia.pl
Niech zastąpią naszą kadre A na EURO2012 sukces gwarantowany bo wszyscy nas zlekxeważą tak jak Grecję w Portugalii w 2004 r. czy Danie w 1992r.

polik - 13 kwietnia 2011, 19:35:22 - 81-233-43-145-no18.tbcn.telia.com
malolaci zawsze odnosza sukcesy ale pozniej sie wszystko sypie gdy maja grac w seniorach dlaczego tak jest ??

Jalok - 13 kwietnia 2011, 19:44:32 - acdc113.neoplus.adsl.tpnet.pl
CO ?????????? !!!!!!!!!!

xxx - 13 kwietnia 2011, 19:44:54 - host-p50-58.multi-ip.pl
Czy możecie podać strzelców bramek ?

megakibol - 13 kwietnia 2011, 19:47:40 - nat-224-12.man.bydgoszcz.pl
@Troy - w pełni się zgadzam. W 1999 roku nasza reprezentacja U-16 na mistrzostwach Europy zdobyła srebrny medal, a nie tak dawno, w 2007, U-20 grała w Kanadzie i pokonała nawet wielką Brazylię! A teraz większość piłkarzy grzeje ławy za granicą (prócz Tytonia) lub gra w niższych ligach, a o Ekstraklasie nie wspomnę, oprócz kilku wyjątków (Fojut, Małecki, Danch, Janoszka). System szkolenia w Polsce młodzieży jest zły.

lol2 - 13 kwietnia 2011, 19:49:50 - anx162.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łukasz Wroński z GKS-u Bełchatów strzelił 2 bramki. Powiem wam że ten chłopak to niebywały talent dopiero ledwo 17 lat a już w pierwszej drużynie GKS-u jest , poza tym widziałem go w akcji na prawdę nie zdziwię się jak za granicą się ktoś nim zainteresuję i niech chłopak z tego skorzysta bo Polska to za słaby poziom dla niego. Pozdrawiam i sukcesów!

77 - 13 kwietnia 2011, 19:52:50 - h-87-199-23-51.dolsatbelchatow.pl
Wroński z GKS 2 bramki zdobył. Gra w Młodej Ekstraklasie już.

DENIS - 13 kwietnia 2011, 20:10:59 - aay104.neoplus.adsl.tpnet.pl
Normalnie nie mogę uwierzyć

bartop - 13 kwietnia 2011, 20:11:59 - host-5db0e0e7.sileman.net.pl
@megakibol - racja, ale nie zapominajmy, że np. Danchowi do dnia dzisiejszego "szanowni trenerzy" co chwile zmieniają pozycję na boisku a jesli nawet zagrał kilka naprawdę dobrych meczy na stoperze w Górniku Zabrze to nagle do składu i tak wraca Jop bo podobno doświadczenie górą

xxx - 13 kwietnia 2011, 20:24:54 - achm50.neoplus.adsl.tpnet.pl
chlopcy jeszcze nie zaczeli balować wiec forma jest

sktt - 13 kwietnia 2011, 20:30:25 - c138-167.icpnet.pl
no i pięknie, trzech z Lecha a w kadrze jeszcze chłopak z Szamotuł Jednak coś to kilka lat mozolnie budowane szkolenie dzieciaków od 8 roku życia w KKSie przynosi korzyści fajnie by było doczekać się tych chłopaków za 5 lat w kadrze Lecha.

asaas - 13 kwietnia 2011, 20:34:33 - bug42.internetdsl.tpnet.pl
najlepszym byl Legierski Jakub

Torcida - 13 kwietnia 2011, 20:35:18 - public17499.cdma.centertel.pl
widzów ok 300 bramke na 3-1 strzelił sobie sam angol wiec mała poprawka doping zerowy skrót pewnie tvp i orange sport bo te stacje były napewno no i gwiazdy np.Szarmach i Reprezentacja Kobiet do lat 17 .

Mijas - 13 kwietnia 2011, 20:36:21 - avp241.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie tu jakieś dane o tym meczu?
http://en.wikipedia.org/wiki/England_national_unde
r-17_football_team
To chyba faktycznie był ''hur'' gospel :D

Torcida - 13 kwietnia 2011, 20:39:28 - public17499.cdma.centertel.pl
No tak prawda jest to ze na 2 połowe anglicy wymienili 3 w polu i bramkarza ale z przebiegu 1 połowy nie wynikała też wieksza przewaga gości to nasi nie strzelili na 1-0 w sytuacji sam na sam a straciliśmy gola do szatni w 44 minuci nazwiska dokładnie nie podam w kazdym razie czarnoskóry zawodnik po przerwie już go nie było

Cola - 13 kwietnia 2011, 20:40:17 - 85.219.220.102
Wroński x2! Szacun dla Łukasza! On za kilka lat będzie lepszy od Błaszykowskiego!

Torcida - 13 kwietnia 2011, 20:47:46 - public17499.cdma.centertel.pl
moge powiedzieć tak przed meczem słaby deszcz stan boiska dobry spore porywy wiatru w pierwszej polowie wiatr z nami ale nie wykozystujemy tego 2 strzały panu bogu w okno anglicy słabo raczej skupieni na rozgrywaniu piłki na 30-40 metrze i szybkie piłki do przodu słaby efekt doś spokojnie w obronie nssi bramkarz bez zarzutu sytuacje bramkowa opisałem powyżej wiec nic specjalnego sie nie działo w drógiej polowie od razu 4 zmiany u rywala ale początek 2 połowy dla gości 2-3 dobre akcje ze strzałami później nasi dochodza do głosu i powoli sie rozkręcają dobrze ze na 2 połowe wiatr już tak nie przeszkadzał 3 bramka z niczego dośrodkowanie z rogu i stojący na 1 słupku sam sobie strzela 4 bramka to po kontrze w doliczonym czasie gry ale wygrana zasłużona anglicy niczym nie zaskakiwali stara gra na długie piłki pozdro.

karooolql - 13 kwietnia 2011, 20:48:59 - bb205.itcomp.pl
siemanko, byłem na tym meczu. pierwsza połowa lekko ospale przegrana przez naszych zawodników. ale w drugiej połowie to po prostu koncert naszych zawodników. dynamiką, startem do piłki i przyjęciem przebijają połowę kadry Smudy. Anglicy co prawda wymienili 3 zawodników ale nie ujmuję to Polakom sukcesu.

Michał - 13 kwietnia 2011, 21:03:50 - 178-36-7-13.adsl.inetia.pl
Większość w Anglii to 3,4liga bo w turnieju byłby łomot zresztą my mamy szczęście do młodszy kadr ale później kasa uderza do głowy .

jabol - 13 kwietnia 2011, 21:15:41 - 91-123-166-235.lublin.hypnet.pl
gratulacje,
co do orlikow: nie chce mi sie rozpisywac o ich wad ach, bo jest ich sporo i trenerzy narzekaja, projekt i wykonanie fatalne, pomysl super

tomech - 13 kwietnia 2011, 21:39:58 - scie.252.229.smslowianin.pl
4-1 z anglia to napewno w fifie11;-)

a do torci - 13 kwietnia 2011, 21:41:07 - host-81-190-108-116.gdynia.mm.pl
Torcida kolego, czy Ty jesteś zwolniony przez lekarza z lekcji polskiego tak jak niektórzy z WF? Czy może jak mówili o interpunkcji to byłeś dyżurnym?

borek - 13 kwietnia 2011, 21:49:46 - alfa.danet.com.pl
Kibice którzy byli na tym meczu mogą powiedzieć -byliśmy jak tworzyła się historia!!!

zz - 13 kwietnia 2011, 21:55:49 - 62.152.129.109.dsl.dynamic.eranet.pl
kadra rocznika 94 to chyba obecnie najmocniejsza kadra mlodziezowa w Polsce,jzu wczeczniej osiagala niezle wyniki. gratulacje

okudzawa - 13 kwietnia 2011, 22:12:28 - 088156165132.rzeszow.vectranet.pl
Poezja, wygrać z Anglikami 4 - 1 obojętnie w jakiej kategorii wiekowej, chciałbym zobaczyć tych chłopaków za rok dwa w pierwszych składach swoich drużyn jednak nie można poprzestać na tych małych sukcesach - należy stawiać na młodzież oraz szkolić, szkolić i jeszcze raz szkolić! Nie można poprzestać na takich sukcesach, które są jak iskry. Z tych iskier musi powstać płomień który ogrzeje i rozświetli naszą Polską piłkę, bo po prostu takiemu państwu jak Polska nie przystoi grać słabo... pozdro dla normalnych

sdfds - 13 kwietnia 2011, 22:12:51 - aeth224.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trochę o meczu: http://rozwoj.info.pl/redakcja/kategorie/78-klub/4
71-polska-anglia-41-milik-strzela-w-biao-czerwonym
-debiucie.html
oraz
http://rozwoj.info.pl/redakcja/kategorie/78-klub/4
72-arkadiusz-milik-nie-ten-smak.html

uk - 13 kwietnia 2011, 22:17:52 - 89.242.209.138
Reprezentacja Anglii z ktora grala Polska to U18 Schoolboys, czyli druzyna zawodnikow z rocznika 1993, ktorzy nie graja profesjonalnie w pilke, czyli dla pol-profesjonalych druzyn :D
Ale zwyciestwo cieszy!

dudus - 13 kwietnia 2011, 22:27:15 - 178-37-36-94.adsl.inetia.pl
Anglia U7 była a nie U17

maniekZB - 13 kwietnia 2011, 22:33:13 - aber196.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzieś czytałem że grali 2x 40 minut więc jak to możliwe że nasi strzelili bramke w 90minucie ? ;)

trevor - 13 kwietnia 2011, 22:44:06 - t19-14.opera-mini.net (83.220.97.1)
Co do orlikow, to widac ze ujawniła sie polska mentalnosc malkontentow, ktorym nigdy nie dogodzisz. Jak nie bylo Orlikow to zrzedzili ze dzieci grają na piachu, na trawnikach, jak w koncu są proste jak stoł murawy to zaczynają na nie narzekac. Czlowieku jakie szkody moze wyrządzic obiekt na ktorym dzieciaki uprawiają sport zamiast rozrabiac lub siedziec przed kompem??

trevor - 13 kwietnia 2011, 22:53:23 - t19-14.opera-mini.net (83.220.97.1)
@jabol
trenerzy narzekają? wczesniej to pewnie byli wniebowzieci jak nie było gdzie trenowac, oprocz placow z piachem i kamieniami... i co masz na mysli pisząc jakosc i wykonanie fatalne, fakt ze boiska są male, ale czego sie spodziewałes? pozłacanych bramek?

asas - 13 kwietnia 2011, 22:57:46 - 83.2.36.179
Przeciw Łukaszowi miałem okazję grać w lidze wojewódzkiej .. na szczęście wówczas to nie strzelił mi bramki ; )

Lukas - 13 kwietnia 2011, 23:07:41 - acot11.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto z tych chłopaków ociera się o pierwszą kadrę zespołów w których grają? Żaden! Na zachodzie oni już by pracowali z pierwszymi zespołami Teraz wygrywamy przychodzi piłka seniorska i przegrywamy

@maniekZB - 13 kwietnia 2011, 23:11:49 - aeth224.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widocznie źle przeczytałeś, albo źle napisali. Grali normalnie 2x45.

maniekZB - 13 kwietnia 2011, 23:19:52 - aber196.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na wp.pl chyba pisali że 2x 40minut grali.

@Lukas - 13 kwietnia 2011, 23:23:00 - t19-14.opera-mini.net (83.220.97.4)
Kliknij na ich sylwetki, to sie dowiesz kto gra, a kto nie gra

ja - 13 kwietnia 2011, 23:39:50 - aeil181.neoplus.adsl.tpnet.pl
idzie nowe

cannabinol - 14 kwietnia 2011, 0:49:29 - 5ED0EC57.cm-7-1d.dynamic.ziggo.nl
wszystko pięknie.
tylko już bywało parę takich sytuacji, gdy pokolenie 16,17-latków jechało z innymi jak ze szmatami, w tym z silnymi piłkarsko nacjami, a potem... sami widzimy co potem.
ten mechanizm się powtarza, więc gdzieś tkwi błąd. trzeba go znaleźć...

look - 14 kwietnia 2011, 0:54:22 - 91.146.248.112.ip.abpl.pl
Po pierwsze Anglicy mają sami ogromne problemy z juniorską piłką i przepaść pokoleniową (ostatni wybitny zdolny piłkarz to chyba Walcott z Arsenalu).
A po drugie to co pisano wyżej - mentalność. Jak tylko dostaną pierwsze 10-15 tysi miesięcznie, ambicja, zapał i wytrwałość prysną jak bańka mydlaną i zacznie się zwiedzanie po kolei całej ekstraklasy, potem słabsi do drugiej ligi, lepsi na Cypr.

•TNT - 14 kwietnia 2011, 1:23:25 - aehs181.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do pierwszej kadry ich. W końcu sam Franz mówi: "wszystkich trzeba wypróbować" ;)

??? - 14 kwietnia 2011, 2:01:52 - c138-10.icpnet.pl
Fabio Goncalves De Abreu ?? Hmm chyba grali raczej z U17 Wyspy Galapagos

polak - 14 kwietnia 2011, 7:07:30 - n1-119.teoc.pl
Szkolna reprezentacja Angli U18 to nie jest czesem nie pierwsza reprezentacja U18???

do look - 14 kwietnia 2011, 7:45:33 - akademik.nat.student.pw.edu.pl
Jack Wilshare, Jack Rodwell nie jest tak zle z Anglikami

adam - 14 kwietnia 2011, 8:34:18 - afji146.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ochłońcie, to nie była reprezentacja Anglii lecz reprezentacja amatorskiej szkonej ligi angielskiej....
Obok rozgrywek młodzieżowych klubów zawodowych I,II, III, IV ligi prowadzone są równolegle rozgrywki szkolne i reprezenatci zawodnicy tej amatorskiej ligi grali z nami....schoolboys team

Realista - 14 kwietnia 2011, 9:39:13 - ppp-02-zadebie.timplus.net
Brawo adam, jedyny rozsądny głos w tym nawale ochów i achów! To zwykli amatorzy, nie mający nic do czynienia ze szkoleniem w profesjonalnych Akademiach przy klubach. Mój kolega swego czasu był jednym z trenerów przy tej reprezentacji, od kilku lat przyjeżdża ona regularnie do Polski, pozwiedzać i pokopać. Tutaj macie tych asów... ;)
http://www.esfa.co.uk/international/?view=2010&und
er_18_squad

grzeeechu - 14 kwietnia 2011, 9:46:11 - 62.29.251.246
Szkolna drużyna Anglii więc to pewnie była jakaś 1B z podrzędnego High School. Nie ma się co jarać.

Piciu - 14 kwietnia 2011, 10:27:45 - 93.159.54.66
Też mi coś "szkolna reprezentacja" buhaha

sanderini - 14 kwietnia 2011, 10:51:08 - ccr54.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, ze nie zagral Wojciech Krol. Gdyby byl na boisku-mecz bylby ciekawszy, a wynik bardziej okazaly. Swoja droga trzeba miec cos nie tak poukladane, zeby na treningu wejsc tak brutalnie w kolege uniemozliwiajac mu wystep w reprezentacji. Uwaga ta dotyczy bramkarza. Przez delikatnosc nie bede wymienial jego nazwiska.

zibi - 14 kwietnia 2011, 10:56:08 - 88-199-120-51.tktelekom.pl
Wszyscy grają góra w League 2 czyli na 4 poziomie rozgrywkowym, większość w Conference czyli 5.

skarabeusz - 14 kwietnia 2011, 11:01:26 - hC35A6AC2.cli.nitronet.pl
Wszystko fajnie ale nikt nie napisał, ze to była reprezentacja szkolna Anglii, czyli jakiś 5 garnitur ichniejszej U18

y - 14 kwietnia 2011, 11:22:09 - 87-205-95-58.adsl.inetia.pl
Trzech z Kolejorza to cieszy

Podnieta - 14 kwietnia 2011, 11:27:32 - dynamic-62-87-167-149.ssp.dialog.net.pl
Nie podniecajcie sie tak !
"wygrała w towarzyskim meczu ze szkolną reprezentacją Anglii do lat 18"
Podkreślam szkolną !

forza - 14 kwietnia 2011, 11:46:15 - 31.63.133.159
Calkiem niedawno Boniek wyjasnił w Orange Sport w czym ten niby ,,SUKCES,, mlodziezowych druzyn z naszego kraju.Otoż obrazuje sie to w ten sposob ze stawiamy na wynik,wiec trenerzy młodziezowych druzyn wyszukuja DRYBLASÓW o ponadprzecietnych warunkach fizycznych ktorzy graja bardzo twardo , czesto na pograniczu faulu co wybija przeciwnikow z rytmu.Podczas gdy tam sie stawia na technike,styl u nas tylko i wylacznie na siłe.I jaki jest efekt?Ano taki że pózniej Hiszpania wali nam na pełnym luzie 6-0 wiec jak widac nasz system szkolenia to wielka BRYNDZA i nic wiecej.Nie ma planu szkolenia dlugoletniego,liczy sie tylko sukces.Kibice z Krakowa pamietaja zapewne slynna szkolke Dr.Chemicza z Krakowa.Jego chłopaki wygrywali zawsze wszystko w okolicy,czesto w Polsce i co bylo z nimi pozniej?III liga to był ich szczyt mozliwosci bo tylko tam mozna wygrywac mecze sila i przewaga fizyczna,w ekstraklasie objezdzaliby ich jak tyczki-i bardzo mi przykro ale z naszym obecnym U-17 bedzie tak samo.Moze jeden zawodnik powącha profesjonalnej piłki reszta moze gdzies sie zachaczy albo skonczy kariery jak ich wczesniejsi rowiesnicy...

efendi - 14 kwietnia 2011, 12:42:36 - host-89-231-20-14.biznes.mm.pl
to chyba dobrze, że wygrali ze szkolną reprezentacją. Jakby przegrali to byłaby kpina

cr - 14 kwietnia 2011, 12:46:43 - host-n4-94-102.telpol.net.pl
98% osob cxzytajacychb ten artukul to wtorni analfabeci nie umiejacy czytac...podniecacie sie a nie doczytaliscie ze do reprezentacja szkolna czyli np wiekszosc z was zebrali i gracie na jakas kadre tak ciezko to zrozumiec?z reguly sie niewypowiadam za czesto ale czytajac tyle bezsensownychb wypowiedzi az zal teg oniezrobic

Grabka - 14 kwietnia 2011, 13:00:49 - 89-77-138-83.dynamic.chello.pl
Szkolna reprezentacja Anglii to się nie dziwię ze taki wynik, ale poszło w świat że to Anglia :P
Podobnie jest z tą kadrą U23 gdzie kadra Anglii składała się z zawodników z IV ligi...

jakubek - 14 kwietnia 2011, 13:12:15 - host-89-230-79-107.rzeszow.mm.pl
to nie tak z poczatku redakcja nie podała informacji iz jest to szkolna reprezentacja

Adam - 14 kwietnia 2011, 16:28:43 - adph5.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwszy podałem aby ochłonąć,,,,,,,
Ktoś z Was pisze, że grają w Conference czyli V lidze.......NIE nie grają, marzą aby grac w V lidze......Oni grają jedynie w zespołach szkolnych, tak jest też w Polsce; są SKS, reprezentacje szkoły, które uczestnicza w rozgrywkach szkolnych na poziomie gminy, zwycięzca na poziomie powiatu, potem makroregionu itd.....
owszem w Anglii jest większa tradycja takich rozgrywek ale to nie są rozgrywki klubowe....tylko szkolne, które nie są organizowane przez angielską federację taki nasz PZPN tylko Ministerstwo Oświaty....to jest w zasadzie rekreacja a nie sport zawodowy, bo musicie wiedzieć, że w UK czy USA rozgrywki szkolne są na poziomie zupełnie innej popularności niż w Polsce
Pozdrawiam

2 - 14 kwietnia 2011, 18:26:47 - 86-99-N1.aster.pl
http://www.esfa.co.uk/international/?view=2010&und
er_18_squad

KS DĄB - 14 kwietnia 2011, 20:13:01 - staticline13435.toya.net.pl
Cieszmy się wszyscy ,wygraliśmy z kompletnymi amatorami ,jutro wygramy z reprezentacją niemieckich sprzedawców waty cukrowej.

gigi - 15 kwietnia 2011, 11:18:15 - 088156126057.stk.vectranet.pl
lol. nowe logo

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas