[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


14 kwietnia 2011, 17:26:08 - elenril
Andrzej Blacha wykluczony ze struktur PZPN

Wydział Dyscypliny wykluczył dziś Andrzeja Blachę ze struktur Polskiego Związku Piłki Nożnej. Członkowie wydziału uznali, że za czyny korupcyjne popełnione w trakcie pracy w Koronie Kielce, Motorze Lublin, Unii Janikowo i Kolejarzu Stróże należy wymierzyć najwyższy przewidziany w Regulaminie Dyscyplinarnym PZPN wymiar kary.

Decyzja Wydziału Dyscypliny PZPN nie jest prawomocna.

5 maja odbędzie się posiedzenie wydziału, podczas którego rozpatrywana będzie sprawa domniemanego złamania przez Andrzeja Blachę nałożonego na niego środka zapobiegawczego w postaci pozbawienia prawa do prowadzenia drużyny w czasie meczów mistrzowskich i pucharowych.


źródło: PZPN

REKLAMA

omn - 14 kwietnia 2011, 17:36:28 - 77-255-208-137.adsl.inetia.pl
Dlaczego nie wymieniliscie Wisly Krakow?Przeciez wszyscy doskonale wiemy po co tego pana tam zatrudniono.

owca - 14 kwietnia 2011, 17:37:53 - 89-73-211-248.dynamic.chello.pl
mocna kara, odciagneto go od koryta z pieniedzmi zrabowanymi przez pzpn

baraniukow - 14 kwietnia 2011, 18:11:48 - fio211.internetdsl.tpnet.pl
za to logo nowe ... choć newsy całkiem nieorginalne

do omn - 14 kwietnia 2011, 18:14:22 - dslb-094-222-208-037.pools.arcor-ip.net
chyba za duzo znicze odpaliles w niedziele !!
wisla = korupcja ?
to jest jak....
PIS = Logika.....niemozliwe!
a propos: A.B. byl chyba assistenta Skorzy, a kogo on teraz trenuje?

REKLAMA

anusiak - 14 kwietnia 2011, 18:38:36 - afmy97.neoplus.adsl.tpnet.pl
to ten typ co jest w hutniku wawa niby trenerem ????

qwerty567 - 14 kwietnia 2011, 18:38:39 - dynamic-81-168-186-75.ssp.dialog.net.pl
do do omn
tak samo jak PO = uczciwość

gutek - 14 kwietnia 2011, 19:42:28 - 109.120.225.195.static.bait.pl
szkoda bo to jeden z najbardziej uzdolnionych polskich trenerów.myślę że powinien dostać szansę

Giovanni - 14 kwietnia 2011, 19:43:26 - user-188-33-12-58.play-internet.pl
I bardzo dobrze zrobili!!!!
100 % racji
Co do tego osobnika to był on trenerem( mimo zakazu)
Hutnika Warszawa
W TVN kiedys było w programie Uwaga
Nakręcili go ukryta kamerą
Mam nadzieje że teraz poleci Piechniczek i jeszcze paru innych
Logo zmienili Blache wykopali czekam na następne pozytywne wieści

MOMO - 14 kwietnia 2011, 20:32:39 - aedc247.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież Blachę odwrócili. Miał być koronnym !

fan - 14 kwietnia 2011, 20:32:43 - 213-94-147-240-dynamic.b-ras1.lmk.limerick.eircom.net
młody chlopak narobil trochę balaganu ....

andrzeja sie pozbywają , nie ma chlopak ,,swoich,, w PZPN wiec odstawka ...
niech lepiej zajmą sie tymi starymi wygami ( kumaci wiedzą o kogo chodzi) no ale nie , oni mają ,,plecy,, Blaszka mlody juz nikomu nie potrzebny.
powinni dac mu jeszcze kiedys szansę , zdolny jest ma dobry warsztat trenerski !!!!!!

ja - 14 kwietnia 2011, 21:16:45 - 095160039185.warszawa.vectranet.pl
dlaczego nikt nie napisze i nie powie w mediach tego że prokuratura mu nic nie udowodniła jeśli chodzi o Kolejorz Stróże i Unię Janikowo?? Tego nikt nie powiem bo po co znaleźli kozła ofiarnego i jada po chłopaku nie zostawiając na nim suchej nitki.Dla mnie żenada nie twierdzę że jest bez winy ale jest o wiele więcej znanych nazwisk umoczonych skorumpowanych!!! Chociażby pan Michniewicz, wspaniały trener Reprezentacji Polski p. Smuda dlaczego ich się nie pociągnie do odpowiedzialności karnej?? Są inni ?? NIee w Polsce są równi i równiejsi!!! Pan Lato też nie jest bez winy!!! Wymiotować mi się chce jak patrzę na to co się dzieję jednego zrównać z ziemia a innym niech się uda bo maja plecy i są bardziej znani:/ Żenada jestem za Andrzejem nie znam go ale znam to środowisko i wiem jak to wszystko wyglądało począwszy od lat 70, 80, 90, itd. nie ma czystych ludzi w polskiej piłce i oni o tym wiedzą tylko maja władzę i skrzętnie to ukrywają wystawiając takich ludzi jak AB na pożarcie ludzi i mediów żeby odwrócic uwage od siebie mam nadzieje że kiedyś za to odpowiecie i po was media się przejadą !!!Tego Wam życzę z całego serca a dla Ciebie Andrzej dużo cierpliwości i wytrwałości walki o swoje (chociaż to czasami walka z wiatrakami )nie poddawaj się walcz o swoje stargane imię!!!!Pozdro kibic

na tak - 14 kwietnia 2011, 22:29:53 - acpd161.neoplus.adsl.tpnet.pl
Uważam, że to jest talent trenerski, świetna wiedza i haryzma, której wielu trenerom brakuje! Miałem styczność z panem Andrzejem na AWF W. Pozdrawiam i szkoda że tak to się skończyło!

kibic - 14 kwietnia 2011, 22:54:17 - 178235064013.mlawa.vectranet.pl
W Hutniku też budzi wątpliwości bez niego Hutnik gubi punkty

t - 14 kwietnia 2011, 22:54:47 - rev83-150.sferanet.pl
Znam Andrzeja to bardzo zdolny młody trener ma lepszy warsztat trenerski niż Piechniczek ,Engel ,Strejlał oraz wielu innych tylko jego młodego wrobili a Piechniczek ,Lato ,Kręcina, Bugdoł itp bo oni współpracują z CBŚ,ABW to są pod ochroną

REKLAMA

P. Reiss - 15 kwietnia 2011, 0:11:37 - user-188-33-14-13.play-internet.pl
mówi ptaszek do ptaszka...blaszka

mmm - 15 kwietnia 2011, 5:13:37 - nat-goc1-3.aster.pl
do baraniukow słowo oryginalne piszemy przez Y - POLONISTKA CI ZMARŁA W 4-TEJ KLASIE ?

ura - 15 kwietnia 2011, 8:19:31 - hlb194.internetdsl.tpnet.pl
mmm, Tobie zmarła chyba w trzeciej skoro piszesz wielkimi literami i dodajesz jakieś bezsensowne, niepotrzebne końcówki do cyfr.

machio4 - 15 kwietnia 2011, 9:51:35 - host84-38-82-182.tvkdiana.pl
jaki warsztat trenerski ? chyba frustracja czlowieczka z prowincji, ludzie pokazali mu gdzie jego miejsce w szeregu, zostal nikim i niczym

ja - 15 kwietnia 2011, 9:55:36 - 095160039185.warszawa.vectranet.pl
Ja nie wiem co się czepiliście tego Hutnika on tam nie pracuje nie prowadzi drużyny i nie ingeruje w to co tam się dzieję(Nsport przedstawił to tak żeby wszyscy w to uwierzyli że tak jest i żeby wybuchła sensacja udało im się tylko że...kiedy pan redaktor programu Gabriel Waliszko został wezwany na WD to stwierdził że on nic nie widział nie jest pewny etc. itd. ) i to ma być wiarygodny program?? jedyne co mają dobrego to montażystę bo nieźle ten filmik posklejał, a że jest na meczach i krzyczy bo czuję sentyment tam zaczął swoją przygodę z trenerką wielu z tych chłopaków zna i po prostu podpowiada a że facet wie co mówi to tylko z korzyścią dla Hutnika!! Jestem z Bielan i szczerze Wam powiem że kilka razy widziałem trening Huty ale AB nigdy tam nie było!! No ale lepiej obejrzeć program i na podstawie tego ocenić!! Ni widzicie że ITI kręci bo chce grunty które są warte miliony złotych i robi wszystko żeby Hutnik zniknął z mapy Polski?? Ludzie nie bądźcie naiwni to co się dzieje to polityka i pieniądz a że Nsport to tv ITI to jasna sprawa taki dostali nakaz odgórnie i musieli nakręcić program oczerniający Hutnik itd. Z mediami nikt nie wygra jeśli chcą zrobią tak że oczernią każdego tylko czy my odbiorcy musimy wierzyć we wszystko to co pokażą media?? Oni w tym też mają swój interes!!! Dlatego jeśli jesteście inteligentni wyciągnijcie sami wnioski bo to się kupy nie trzyma!!!

kibic 84 - 15 kwietnia 2011, 11:54:48 - dny85.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ci którzy są na prawde w temacie wiedzą jak duży wkład w organizację drużyny Hutnika miał Pan Blacha. W Wyszkowie stał obok mnie na stadionie wydając polecenia trenerowi - figurantowi Zezuli. Wydawał polecenia drużynie, korygował grę. Dla kibiców obserwujących to zjawisko na stadionie wszystko było jasne. Wiec proszę ludzi którzy przeczytają coś na ten temat lub obejrzą w tv o powstrzymanie się od głosu. Był zawieszony o czym wiedziała Huta, współpracowali, no to ukarać i jego i klub - proste

ja - 15 kwietnia 2011, 15:07:02 - 095160039185.warszawa.vectranet.pl
do kibic84 być może za dużo piguł zjadłeś i miałeś jakieś omamy głosowe Trener figurant ?? a co to za funkcja w klubie bo nie wiem!! Widać że jesteś z Wyszkowa wieśniakiem i nie możesz przeboleć że wasza wiejska drużynka jest za Hutą w tabeli!!! Dla Ciebie kmiocie to pan Zezula i nie jakiś figurant tylko trener!!! Na szczęście juz za niedługo nie będziemy jeździć i grać przed takimi wieśniakami bo żal...

WYSZKOW - 15 kwietnia 2011, 16:43:13 - PG-BRU-PX1.pg.com
do ja sam jestes wiesniak na szcescie juz nie spotkamy sie na trybunach MY za rok awans wy spadek TYLKO BUG

rob - 15 kwietnia 2011, 19:05:30 - user-188-33-77-46.play-internet.pl
wyszków nie napinaj sie trzeba było cwaniakowac na trybunach i boisku a nie grac na czas od 30 min i wy chcecie awansować z czym do ludzi

HUTA - 15 kwietnia 2011, 23:37:35 - 178.73.49.196
dla mnie te kasztany z wyszkowa są mega smieszne hahaha :D za rok i tak ktos inny awansuje od trzech lat sie napinacie jak baranie jaja na wiosne i nic bo jak nie ursus to Hutniczek(zawsze jest ktoś od was lepszy) hahaha a wy ciągle w IV lidze !!
tam jest wasze miejsce !! w IV lidze !!

WYSZKOW - 16 kwietnia 2011, 15:02:41 - PG-BRU-PX1.pg.com
no tak ursus już spada wy za rok a my chociaz uczciwie awansujemy jak wiesz co to znaczy uczciwość WYSZKÓW gratuluje wam Andrzeja.B.ludzie bez HONORU

hks - 16 kwietnia 2011, 15:43:09 - user-109-243-176-73.play-internet.pl
po pierwsze ursus nie spada a wy nie awansujecie w najbliższej piecioraczce

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: