[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


15 kwietnia 2011, 10:46:16 - HMista
Maciej Śliwowski i Piotr Świerczewski trenerami Znicza

Trenerami pierwszego zespołu drugoligowego Znicza Pruszków zostali dzisiaj Maciej Śliwowski i Piotr Świerczewski.

Duet trenerski zastąpił Michała Libicha, który we wtorek podał się do dymisji.

Znicz zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli grupy wschodniej II ligi.


źródło: Znicz Pruszków

REKLAMA

rand - 15 kwietnia 2011, 10:48:54 - user-46-112-11-84.play-internet.pl
No to mamy trenerów dwóch...

buahahh - 15 kwietnia 2011, 10:54:06 - 83.218.107.127
a czemu nie Hajto i Świerczewski ?

$$$$$$$$ - 15 kwietnia 2011, 10:56:31 - host-86-63-149-129.nplay.net.pl
Czyli tzw discoteka.Moim zdaniem będzie katastrofa,ale chcialbym się pomylić bo kibicuje Zniczowi.

rzezio - 15 kwietnia 2011, 11:03:25 - 94.75.112.7
No to mamy kilerów dwóch.Teraz to tylko z górki- w dół.

REKLAMA

Piciu - 15 kwietnia 2011, 11:15:05 - 93.159.54.66
Ciekawe co pokarze Świerczewski jako trener...
Tylko Lech Poznań !!!

RED - 15 kwietnia 2011, 11:36:28 - ggk58.internetdsl.tpnet.pl
No nie...! Hahahaha...!

MAX - 15 kwietnia 2011, 11:42:19 - giga.krakow.pl
Brawo - karne postępowanie przeciwko Piotrowi Ś. nadal się toczy... Brawo, brawo, brawo. Świetny przykład dla kopaczy, szczególnie młodych...

ja - 15 kwietnia 2011, 11:45:15 - 195.117.34.106
A czy Piotr Ś. ma jakieś papiery na bycie trenerem? Czy przypadkiem PZPN nie wymaga licencji trenerskiej? Może w 2 lidze nie... jak ktoś wie, niech napisze.

DariuszM - 15 kwietnia 2011, 11:51:24 - 078088219163.kielce.vectranet.pl
Piotr Świerczewski ma licencje UEFA A i to wystarczy mu żeby być trenerem drużyny z 2. ligi

leon - 15 kwietnia 2011, 12:47:17 - serwer10-114.zbaszynek.net
i jeszcze powiem ci że jakims dziwnym trafem zginęły nagrania z monitoringu (czytaj Policja skonfiskowała żeby prawda nie wyszła na jaw)

MAX - 15 kwietnia 2011, 12:56:18 - giga.krakow.pl
@leon - nagrania ,,skonfiskował'' Chwastek, właściciel lokalu, żeby prawda nie wyszła na jaw...

tomasz - 15 kwietnia 2011, 13:29:20 - 78-86-70-20.zone2.bethere.co.uk
gratuluje imprezek wam nie zabraknie..........

qqq - 15 kwietnia 2011, 13:29:30 - host109-153-220-151.range109-153.btcentralplus.com
Buehehe a myslalem ze piotrus sie do walki z najmanem szykuje! :d

pruszkowia - 15 kwietnia 2011, 13:49:16 - e194169228010.ptim.net.pl
do @DariuszM:
Piotrek Ś. nie ma licencji UEFA A, a jedynie jest W TRAKCIE jej robienia. Dlatego podejrzewam 2 trener w postaci Macieja Ś.

REKLAMA

eee - 15 kwietnia 2011, 13:59:16 - cgg192.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak to było z glinami Piotruś? "O co chodzi piękny młodzieńcze???" He, he, he...

Iglauskaks - 15 kwietnia 2011, 14:00:10 - 178.73.49.73
ściągnijcie do Znicza Pruszków bardzo dobrego środkowego pomocnika Sebastiana Sikore !!!

olaFF - 15 kwietnia 2011, 14:42:17 - 195.229.237.39 (10.125.132.43)
a świr, to w ogóle może trenować z wyrokiem na krku?

POLSKA - 15 kwietnia 2011, 14:53:55 - bit43.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co Wy ciągle szukacie jakiegoś ale......??? a co ma licencja do tego czy się znasz czy nie? grał chłop kupę lat w piłkę na wysokim poziomie to kto ma więcej praktyki on czy ten co wykuje na pamięć egzamin a piłkę nożną oglądał w tv??? Wy tz internetowi napinacze to macie chyba taką pracę chodzenie po necie i pisanie głupot? co w życiu osiągneliście ? pewnie wielkie G!A jakby miał licencje to znaczy że się zna i nadaje? to ktos taki co nie grał nigdy w piłkę tylko o niej się naczytał wie więcej od takiego piłkarza jak pan Piotrek? nic nie wiecie.Jedyne co potraficie i Wam to wychodzi to płakanie nad sobą nad swoim życiem.Co takiego osiągneliście, zrobiliście by kogoś oceniać? odp sobie sami ha ha ha odp brzmi: NIC!

asd - 15 kwietnia 2011, 15:59:39 - 89-73-81-227.dynamic.chello.pl
Piotrek Świerczewski chciał kontynuować karierę w MMA juz niekatualne?

pruszkowia - 15 kwietnia 2011, 16:43:29 - e194169228010.ptim.net.pl
Do @POLSKA:
Skończ chłopczyku, bo z tego co widać, to głównym napinaczem jesteś tutaj ty.
Wypisałeś dokładnie to co w tobie siedzi i jest na twój temat.
Musisz odróżnić trenerkę od bycia piłkarzem, nie każdy się do tego nadaje!
Przykład? Spójrz na pana Bakero.

GKS - 15 kwietnia 2011, 16:55:01 - aetr180.neoplus.adsl.tpnet.pl
Już sie bałem ,że Stawowy go ściągnie do GieKSy uff
kamień z serca...:D

mietek - 15 kwietnia 2011, 17:49:29 - dynamic-87-105-141-148.ssp.dialog.net.pl
@MAX: Gdyby miał postępowanie karne o korupcję w sporcie, to zgoda - nie może prowadzić drużyny. Ale to jest postępowanie karne o atak na policjanta. Nie został skazany prawomocnym wyrokiem, więc póki co jest niewinny. Ale nawet gdyby, to i tak decyzja w tej kwestii należałaby do władz Znicza, czy chcieliby osobę skazaną wyrokiem mieć w strukturach klubu.

qwerty567 - 15 kwietnia 2011, 18:33:42 - dynamic-78-8-124-82.ssp.dialog.net.pl
przecież Świerczewski miał lać Najmana w MMA, ale może jeszcze się doczekamy tego pojedynku

DENIS - 15 kwietnia 2011, 19:52:54 - abh161.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i stało sie Powodzenia świru

burak - 15 kwietnia 2011, 19:54:19 - ccd168.neoplus.adsl.tpnet.pl
@pruszkowia
Dokladnie. Pan Górski (chodzi o selekcjonera naszych orłów) nie grał w jakimś dobrym klubie, a trenerem był dobrym. Tak samo (moim zdaniem) Pan Engel. Ich przeciwieństwem (także moim zdaniem) był Zbigniew Boniek, ale to tylko moja opinia.

P. Reiss - 16 kwietnia 2011, 0:15:00 - user-109-243-244-121.play-internet.pl
duet kanapka i świerszczyk byłby lepszy

hehe - 16 kwietnia 2011, 13:30:37 - user-188-33-164-204.play-internet.pl
No to będzie '' indywidualnie trenował (picie) '' z niektórymi piłkarzami pewno

porównanie - 17 kwietnia 2011, 12:22:34 - user-188-33-42-161.play-internet.pl
dajcie mu spokój,porównajmy kariery dwóch olimpijczyków Wojciecha Kowalczyka i Piotra Świerczewskiego.Piotr zawsze gdzies grał a Wojciech jak go sprzedali to tylko parę razy kopnął piłkę i poszedł w tango.. ale na wielkim ekspercie się nie pastwicie!

kerimm - 18 kwietnia 2011, 5:24:45 - 84-10-110-215.dynamic.chello.pl
ale melanze beda szły jak wygraja mecz ... i nie hehe

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: