17 kwietnia 2011, 19:01:07 - Alkashpah
Dwa gole Łukasza Cieślewicza

Łukasz Cieślewicz zdobył dwie bramki dla Fótbóltsfelagið B 36 w wygranym 4-1 (3-0) meczu drugiej kolejki ekstraklasy Wysp Owczych z Sandoyar Ítróttarfelag B71. To były pierwsze bramki Polaka po powrocie do ligi farerskiej.

17 kwietnia 2011, 16:00 - Thorshavn
Fótbóltsfelagið B 36 4-1 Sandoyar Ítróttarfelag B71
Łukasz Cieślewicz 8, 73, Heini í Skorini 11, Símun Joensen 40 - Tijani Mohammed 48

Szkoleniowcem zespołu gości jest Piotr Krakowski, a jego asystentem Waldemar Nowicki.

B36 z kompletem punktów jest wiceliderem farerskiej ekstraklasy. B71 z zerowym kontem zamyka tabelę.

franz - 17 kwietnia 2011, 19:05:20 - *.ambit24.net
już wiem kto otrzyma powołanie na najbliższe mecze
pozdro dla kiboli Warty

milanos - 17 kwietnia 2011, 19:05:32 - *.play-internet.pl
Pierwsze słyszę o tym zawodniku .. Ale gratuluje Brameczki ;)

Boro - 17 kwietnia 2011, 19:06:57 - *.nidzica.vectranet.pl
w jedną rundę w 2 lidze duńskiej strzelił 6 goli w ekstraklasie Wysp Owczych z 10 powinien ustrzelić

Jacko - 17 kwietnia 2011, 19:08:23 - *.elpos.net
Widzów oczywiście kilka tyś mimo że kraj ma 40 tyś mieszkańców.

Luki - 17 kwietnia 2011, 19:29:19 - *.adsl.inetia.pl
Strzeli 14 goli w sezonie i przejdzie do beniaminka ligi greckiej

Alguersuar - 17 kwietnia 2011, 19:56:06 - *.opera-mini.net (*.112.80.9)
A wie ktoś co z Adrianem Cieślewiczem? Dobrze się zapowiadał...

kocur - 17 kwietnia 2011, 20:24:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale obciach .Gra w na wyspach owczych wstyd

do kocur - 17 kwietnia 2011, 20:39:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
sam jesteś obciach,jak zawodnik z a czy b klasy w polsce dostanie oferte za 5 tys zł miesięcznie to ją przyjmie nawet jak to jest oferta z wysp owczych

DENIS - 17 kwietnia 2011, 20:43:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl