Wildziarz - 22 kwietnia 2011, 17:54:42 - *.adsl.inetia.pl

mnich - 22 kwietnia 2011, 17:57:01 - *.153.242.130
Brawo ci którzy zarzadzaja Dolcanem. Spadek z tym trenerem do II ligi a potem do III. Brak koncepcji gry to zasługa nowego trenera.

Kibic - 22 kwietnia 2011, 17:57:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Baniaku, niech Pan ogarnie towarzycho, bo może być różnie, z takimi Ząbkami to maiło być 3 do jajka

Flota Ex. - 22 kwietnia 2011, 18:04:33 - *.centertel.pl
Podbeskidzie traci punkty,extraklasa już jest nasza

SANDECJA - 22 kwietnia 2011, 18:04:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
żegnamy wiosencjo.

backteria - 22 kwietnia 2011, 18:07:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byłoby wyżej gdyby Gajtkowski wykorzystał chociaż jedną sytuację z tych co miał. Niemniej Brawo Warta, brawo Zieloni. Krytykowany za ostatnie mecze Zakrzewski wchodzi z ławki i kilka minut później strzela zwycięskiego gola... A niektórzy, tu na forum , po przegranych 2 meczach pod rząd przez Wartę już psioczyli że to koniec "zielonej rewolucji". Ta? Nie doczekanie.

PencuŚ - 22 kwietnia 2011, 18:09:10 - *.252.9.190.internetia.net.pl
Wildziarz - na pewno większa frekwencja, niż w Twoim domu. ;]

Zie-lo-ni! - 22 kwietnia 2011, 18:18:31 - *.icpnet.pl
Brawo Warta!
Walczyć o utrzymanie, bo tabela płaska, ale za rok po wzmocnieniach walka o awans do Ekstraklasy!

Mistrzowie Wiosny.
Gratulacje z BB. Czy to prawda że ma być budowana jakaś kładka i nie będziecie przyjmować kibiców gości. ? Dziękuję z góry na odpowiedzi.

Felek - 22 kwietnia 2011, 19:22:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak prawda ale pewnie uda się komuś z was przyjechać jako grupa niezorganizowana. Wszak nie jest to jakiś mecz podwyższonego ryzyka.
Kładka budowana bo światły antyarchitekt nie pomyślał, że kibice 2 zespołów będą się mijać a zespoły te nie zawsze muszą pałać do siebie sympatią :D

Patigagu - 22 kwietnia 2011, 19:25:02 - *.centertel.pl
Strzelec pierwszej bramki dla Warty,to bardzo dobry chłopak,szkoda że Banio na niego nie postawił z Pogonią ,bo chyba punkty pozostły by w Poznaniu.Spokojnych Świąt Warciarze!!!

jackoo24 - 22 kwietnia 2011, 19:41:10 - *.28.174.34.threembb.co.uk
wesolych swiat ilu przyjezdnych piknikow?

Paolo KKS - 22 kwietnia 2011, 21:33:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czym byłaby Warta bez Reissa? Młodsi piłkarze powinni rumienić się ze wstydu, człowiek z 40 na karku biega za dwóch o technice nie wspominając. Zwycięstwo oczywiście bardzo cieszy, jeszcze jutro dołoży się Lech i świąteczne śniadania smakować będzie w Poznaniu wyśmienicie

Ząbkovia - 22 kwietnia 2011, 23:38:47 - *.adsl.inetia.pl
A piszcie sobie co chcecie, za rok i tak wrócimy .
Ave Ząbkovia!

uriel - 23 kwietnia 2011, 0:03:23 - *.aster.pl
W Wielki Piątek sobie wyznaczyli mecz - dobrze im zrobi II liga. Do I już nie wrócą.

pol - 23 kwietnia 2011, 2:03:21 - *.icpnet.pl
Ilu Warciarzy w Ząbkach?
@Wildziarz - nieładnie się napinać, zwłascza, że gdyby nie darmowe bilety, szaliki, kiełbaski to frekwencja taka sama na Warcie była.

Poznaniak - 23 kwietnia 2011, 6:55:27 - *.warszawskie.poznet.com.pl
Na Warcie nie ma darmowych kielbas ani nie ma szalikow rozdawanych byly rozdawane szaliki tylko na pierwszym meczu z GKS i to moze z 1 tys. JAkos ponad 4 tys zaplacilo zeby oglądać mecz Warta Pogoń.
Zapamietajcie I zobaczycie drugi sezon bilety palatne frekwencja miedzy 6 a 15 tys i walczymy o awans. Bez napinki TYLKO WARTA

Pasiasty - 23 kwietnia 2011, 12:13:26 - *.183.235.95.dsl.dynamic.eranet.pl
Właśnie - a jak wygląda sytuacja z wyjazdami - ilu kibiców Warty jeźdźi na mecze?

wwwwwwwww - 23 kwietnia 2011, 12:39:45 - *.200.78.143
Pewnie sama pani prezes na wyjazdy jezdzi.

rrrrrrrrrr - 23 kwietnia 2011, 13:17:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak prezentuje sie SWIERBLEWSKI mam pytanie do kibicow dolkana o obiekttywna ocene.

Kibic - 23 kwietnia 2011, 17:48:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do rrrrrrrrr Bardzo szybki, dobry drybling wyroznia sie zdecydowanie na poziomie I ligi.