23 kwietnia 2011, 18:00 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Marcin Klatt 28, Daniel Wólkiewicz 79, Adam Frączczak 90 (k) - Ricardinho 37, Tomasz Nowak 43 (k), Tomáš Pešír 56

Pogoń: 21. Bartosz Fabiniak - 4. Mateusz Szałek, 2. Błażej Radler, 23. Krzysztof Hrymowicz, 10. Piotr Petasz - 33. Kamil Majkowski (46 Robert Kolendowicz), 22. Dariusz Zawadzki (46 Daniel Wólkiewicz), 27. Takafumi Akahoshi, 9. Adam Frączczak, 6. Przemysław Pietruszka - 8. Marcin Klatt (60 Mikołaj Lebedyński).

Bogdanka: 22. Sergiusz Prusak - 24. Paweł Sasin, 18. Paweł Magdoń, 5. Wallace, 14. Mariusz Zasada - 21. Ricardinho (86 Nildo), 15. Eivinas Zagurskas, 25. Tomasz Nowak, 9. Paweł Kaczmarek - 23. Tomáš Pešír, 10. Adrian Paluchowski (86 Sławomir Nazaruk).

żółte kartki: Petasz, Pietruszka, Frączczak, Lebedyński - Kaczmarek.
czerwone kartki: Piotr Petasz (58. minuta, Pogoń, za drugą żółtą) - Mariusz Zasada (90. minuta, Bogdanka, za dyskusje z sędzią).

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 3000.

źródło: własne / Pogoń Szczecin

pogoniarz - 23 kwietnia 2011, 19:58:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń walcząca! Pogoń walcząca do końca!

GieKSa - 23 kwietnia 2011, 19:58:22 - *.218.224.3
Górnik Łeczna!

lol - 23 kwietnia 2011, 19:59:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łęczna prowadząc od 60 minuty 11 na 10 i prowadząc 3-1 i remis haha :D brawo Pogoń !

PS - 23 kwietnia 2011, 20:00:02 - *.dynamic.chello.pl
Karnego dla Pogoni wykonywał Adam Frączczak.

Kozacz - 23 kwietnia 2011, 20:00:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
znowu końcówki... dziwne

pogoniarz - 23 kwietnia 2011, 20:01:32 - *.adsl.inetia.pl
Lebedyński strzelił na 4-3 ale ponoć faul bądź spalony jakiś był ; )

asd - 23 kwietnia 2011, 20:01:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panowie z 90minut jesteście profesjonalnym portalem to chociaż Wy używajcie nazwy GÓRNIK ŁĘCZNA. Taki ukłon w stronę kibiców... A co do wyniku nie skomentuję... Po raz kolejny piłkarze Górnika nie potrafią dociągnąć korzystnego wyniku do końca. Albo oni te mecze bez kitu sprzedają albo nie wiem bo to rozluźnienie nie może być za każdym razem.

marr - 23 kwietnia 2011, 20:03:02 - *.szczecin.mm.pl
W 96 min bramka na 4;3 dla Pogoni ale podobno faul Lebedyńskiego

kibic - 23 kwietnia 2011, 20:04:04 - *.enterpol.pl
winić należy trenera, czeka ze zmianami do 86 minuty. piłkarze kopia 90 minut bez roszad zmęczeni sa i nie mają sił na końcówki. Jabłoński wonnn

tyson22 - 23 kwietnia 2011, 20:05:39 - *.bb.sky.com
aejjjaaooooo,,,aejjjjaaaooooo i tylko pooooggoonnn ,,pogoonnn szczecinskaaaaaaaaaaaaaaaaa

obserwator - 23 kwietnia 2011, 20:05:52 - *.konin.mm.pl
Czyli Pogoń miała 2 karne po 90 minucie meczu?

Portowiec - 23 kwietnia 2011, 20:05:54 - *.25.23.1
Hehehe Nie Pokonana Pogonka Nie Pokonana!!! zal wam dupe sciska ze pogon moze i niegra za dobrze ale walcza chlopaki z calych sil maja ambicje.

AdiRF08 - 23 kwietnia 2011, 20:06:03 - *.ssp.dialog.net.pl
Ile to jeszcze razy napiszecie?
Gdzie ta Pogoń co miała walczyć o EX co?! Nie dobrze się dzieje w tym Szczecinie..

jackoo24 - 23 kwietnia 2011, 20:06:17 - *.28.226.136.threembb.co.uk
no nie wierze suchalem transmisji w radjiu kibicowalem prawie w dolku pijani jusz zaczelismy spiewac a tu nagle wulek 2-3 karny 3-3 ale przed ni poprzeczka minute pozniej gol nieuznany dla naszycz kur........ szok gramy dalej passa trwa od londynu do opola karzdy spiewa pogon gola pogon gola pogon gola aeeeo pogon gola petasz 3 pk stracone dzieki tobie czerwo i karny dla gurnika przez ciebie ale gramy dalej bez porazki to najwarzniejsze dzieki jeszcze raz za charakter pogon to my jezu zebym byl w szczecinie Jazdaaaa ide zachlac mikolaje he maslanka je fajna a czlowierk nie wielblad pic musi pozdro dla chlopakow granatowo bordowy londyn ;D;> jejejeje

tyson22 - 23 kwietnia 2011, 20:07:25 - *.bb.sky.com
5minut dluzej 5-3 dla naszych

tyson22 - 23 kwietnia 2011, 20:09:49 - *.bb.sky.com
caly londyn i szczecin lapy w gore pogon szczecin aeajajjajaaaooooaeeejjjaaaooo aejjjaaooooo pogon szczecin aejjajajaaooaaeejjjaaaoooooooooooooooooooooooooooo
oooo

rara - 23 kwietnia 2011, 20:09:59 - *.pogodno.net
Lebedyński dał na 4;3 ale dostał żółtą za faul ktorego nie było ; / szkoda byłem na meczu nic nie bylo. 4;3 to sprawiedliwy wynik

Kozacz - 23 kwietnia 2011, 20:11:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest pewnie taki plan piłkarzy w ramach protesty ze zmianą nazwy. Przez te 80minut pokazują na co ich naprawde stać a potem przestają grać i może będą się tłumaczyć że brakuje im wsparcia kibiców. Póki nie ma powrotu do starej nazwy nie ma kibiców;) Taras czas na przemyślenia

santa66 - 23 kwietnia 2011, 20:22:18 - *.dynamic.chello.pl
Fajnie,że jest taka drużyna jak Pogoń,oni zawsze wprowadzają sporo elementów humorystycznych i jest wesoło.

qwed - 23 kwietnia 2011, 20:22:38 - *.icpnet.pl
2 liga Pogoń wita :P jak nisko upadliście że cieszycie się z wygranej z Łęczną (tfu, teraz to Bogdanka ;D ). Paprykarze nie dla psa kiełbasa

Portowiec - 23 kwietnia 2011, 20:22:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobry i remis z gry bylo w porzadku glupie bramki ale nadal bez porazki zazdrosnikom zamykamy usta pamietajcie pogon to tradycja nie klucimy sie z kibicami z malych nic nie znaczacych klubikow remis to 1 pkt i koniec walczymy dalej

mag - 23 kwietnia 2011, 20:27:20 - *.szczecin.mm.pl
Kurdeeee 4:3 bramka Lebedynskiego bez rzadnego faulu, a czerwona kartka za zatrzymanie lecacej do bramki pilki - reka. !

xd - 23 kwietnia 2011, 20:31:17 - *.152.156.167.dsl.dynamic.eranet.pl
W Łęcznej tylko Górnik xd Pozdro z Wrocławia

jackoo24 - 23 kwietnia 2011, 20:32:14 - *.28.226.136.threembb.co.uk
dzis mam szysko w dupce he pogon nie pokonana swietujemy tyson23 odezwij sie impre krencimy neo dzieci nie komentuje nara i bez odbioru

Portowiec - 23 kwietnia 2011, 20:40:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bogdanka kojarzy mi sie z imieniem zenskim hmmm czyzby klub byl kobiecy?? a juz wiem kobiety dopinguja ten klub he my nigdy bysmy nie pozwololi na zmiane nazwy klubu to swiadczy jakie jest tam zainteresowanie pilka dobra laski bogdanskie do garow bo swieta sa

bbb - 23 kwietnia 2011, 20:42:54 - *.nidzica.vectranet.pl
Pesir strzelił gola ????????? przecież to cud

do Portowi - 23 kwietnia 2011, 20:44:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co niby byście takie robili żeby nie dopuścić do zmiany? No podaj mi kilka przykładów a jak nie podasz ani jednego to sam sobie wystawisz świadectwo.

jackoo24 - 23 kwietnia 2011, 20:46:01 - *.28.226.136.threembb.co.uk
nie ja juz mam dosc ide pis neta zostawiam w spokoju hehe pozdro jeszcze raz dla portowcow Tyson22 ja na Heatrow areczek bierze he w papke ps. mala moze z zuta na flage fc londyn oczywiscie mozna dogadac kakrety na GG pozdro i zmykam juz na 100 bez odbioru napinaczki

jackoo24 - 23 kwietnia 2011, 20:49:44 - *.28.226.136.threembb.co.uk
no jeszcze musze odpowiedziec na pytanko "do Portowi
nam jusz probowali zmienic nazwe he to wiedza jak sie to skonczylo chyba ro 2002-2003 moze dalej a co do gurnika to w radiu slyszalem jedno jak przez chwile kibice Pogoni skandowali GORNIK Leczna a kibice z Lecznej bili brawo takrze morzecie nam tylko 5 przzybic i szacun zreszta spadam bo sie zabardzo wciagam narqa

majkel - 23 kwietnia 2011, 21:00:44 - *.144.68.208
jackoo24 jesteś moim idolem. 4 wpisy 11 błędów ortograficznych

Kosiarz - 23 kwietnia 2011, 21:02:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karny dla Pogoni bo pilkarz obronił ręką piłkę zmierzającą do bramki. Niby faul Mikołaja przy bramce na 4-3 i jeszcze ze dwa karne dla Pogoni powinny być plus poprzeczka. Łęczna nic nie grała, bramki padły przez beznadziejność obrony Portowców. Dzięki za walke do końca chłopaki TYLKO POGOŃ

tyson22 - 23 kwietnia 2011, 21:18:38 - *.bb.sky.com
hehehehehhee jackooo wymiata troche za dlugo w londynie posiedzial ale jest ok najwazniejsze ze wiara zostala ta sama my w londynie anglo -polszczyzna operujemy hahhahaaaa jestesmy zawsze tammmmmmmmm gdzie...aeejjjaaooooooooo portowcy gooollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Kamil - 23 kwietnia 2011, 21:26:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
brawo Bogdanka Łęczna,dobry i remis,bo zwycięstwo było blisko,zabrakło szczęscia,ja nie mam nic do zmiany nazwy,sponsor strategiczny tak zadecydował i już,w końcu zmiana nazwy klubu za sponsoring się należy za wykladanie pieniędzy na zespół z Łęcznej,niepotrzebnie mlodociani kibice obrazili na kibicowanie,i tak na trybunach jest doping przez reszte kibiców,co z klubem są na dobre i złe!

Filipo - 23 kwietnia 2011, 21:27:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To już drugi karny dla Pogoni u siebie po 90 minucie i zawsze jak przegrywają. Czy to trochę nie jest dziwne? I do tego jeszcze w 10. Mnie to pachnie Wrocławiem

Kaczor - 23 kwietnia 2011, 21:39:05 - *.dynamic.chello.pl
Petasz wyjazd z Pogoni za ten mecz! Ten wynik to tylko jego wina! Gdyby nie Petasz Pogoń mogła wygrać. Najpierw nie upilnował Ricardinho w szkolnej akcji, potem głupio faulował w polu karnym Paluchowskiego, Następnie druga żółta kartka też z jego głupoty. Pogoń zdecydowanie lepiej sobie radziła bez niego, Petasz zmarnował też 3 świetne okazje na kontry kiwając się sam ze sobą! Jest to zdecydowanie najgłupszy piłkarz w Pogoni od czasów Gondora...

zorro - 23 kwietnia 2011, 21:48:33 - *.8.107.185
Tabela wiosny, kolejno: zespół; ilość meczów, ilość pkt; bramki zdobyte/stracone;

Painter - 23 kwietnia 2011, 21:50:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Filipo: nie widziałeś to nie siej fermentu, główny początkowo pokazał na róg ale liniowy zasygnalizowal rękę bo był lepiej ustawiony i dobrze widzial wiec karny i czerwona jak najbardziej prawidłowa, tak samo karny dla Lecznej tez zasłużony bo slaby dziś Petasz faulowal choc wcześniej mógł spokojnie wybić piłkę
Poziom meczu średni, ale emocji nie brakowało. Na minus niestety Zawadzki i cała obrona. Brawa za strzelanie dwoch bramek w osłabieniu. Pogoń dalej nie pokonana na wiosnę!!!

do Filipo - 23 kwietnia 2011, 21:54:55 - *.nitka.net.pl
Wrocławiem powiadasz ? Tak ewidentnie broniona ręką piła , żeby brama nie wpadła, a Ci coś śmierdzi ....... Petasz Petasz masakra dość dobre mecze przeplatać tak debilnymi i słabymi grami w jego wykonaniu to szlag człowieka trafia ... Ogólnie fajnie, że teraz chociaż walczą biegają ;) widać kondycje mają !!! Dobre i to Będzie jeszcze lepiej !!!!

buhaha - 23 kwietnia 2011, 21:55:38 - *.lublin.mm.pl
doping reszty kibiców na bogdance,hahaha!!!! ty jołopie właśnie było go słychać jak była transmisja na żywo z meczu z Flotą.bilety rozdawali za darmo na Lubelskich uczelniach żeby trybuny zapełnić żeby to jakoś w telewizji wyglądało i co??i olali ich tak jak wcześniej uczniowie Łęczyńskich szkół.na bogdanke chodzą takie pały jak ty co za pieniądze swoją srake by sprzedały!!! W ŁĘCZNEJ TYLKO GÓRNIK!!!!!!!!!!!

mati - 23 kwietnia 2011, 22:10:55 - *.dynamic.chello.pl
w Łęcznej tylko Górnik !!!!!!!!!

gksbogdank - 23 kwietnia 2011, 22:38:29 - *.lowicz.mm.pl
brawo Bogdanka, cenny remis na wyjeździe!
W naszych sercach jest!!!
Bogdanka GKS :D

janek - 23 kwietnia 2011, 22:48:38 - *.globalconnect.pl
1 i druga bramka dla lecznej dzieki petaszowi , jego zejscie- ewidentne wzmocnienie druzyny ,od 75 minuty duuzo emocji i mimo remisu mecz mogl sie podobac . platek niezle przylozyl z bara pilkarzowi z lecznej

bomba - 23 kwietnia 2011, 22:58:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ilu Kibiców Górnika?

er6 - 23 kwietnia 2011, 23:00:08 - *.ennet.pl
Co się dzieje z G Lęczna początek super a teraz patrząc na tabelę to trzeba się bronic,żeby nie spasć

duniu - 23 kwietnia 2011, 23:01:57 - *.ssp.dialog.net.pl
Ilu z Bogdanki w szczecinie?

Elana - 23 kwietnia 2011, 23:02:39 - *.tvk.torun.pl
W ŁĘCZNEJ TYLKO GÓRNIK !!!
Pozdro z Torunia !

kuzbinski - 23 kwietnia 2011, 23:05:20 - *.internetia.net.pl
Fajny mecz Bogdanki.Szkoda ze ten karny w 90 minucie bo pozostał niedosyt.

kibic39 - 23 kwietnia 2011, 23:07:15 - *.lublin.mm.pl
Co masz kupić/sprzedać jutro kup/sprzedaj dziś. A Wy się tu podniecajcie hehehehe. Nie rozśmieszajcie mnie

kibic39 - 23 kwietnia 2011, 23:08:57 - *.lublin.mm.pl
A jaki był kurs za następną bramkę??? albo jaki czy padnie jeszcze bramka??? Bo w tym tygodniu nie obstawiałem nic

PolaK - 23 kwietnia 2011, 23:33:25 - *.szczecin.mm.pl
Mecz dobry , emocje gites...Bogdanki ze 100 u nas ;) Górnik chłopacy !

lechita - 23 kwietnia 2011, 23:37:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bylo chociaz tysiac ludzi?

Benevis - 23 kwietnia 2011, 23:41:46 - *.szczecin.mm.pl
Widzów było 5-6 tys. Mówię serio...szkoda że tak mało..

hary z poz - 23 kwietnia 2011, 23:45:34 - *.icpnet.pl
Sędziowie z Warszawy dziwnie gwizdza pod koniec meczu przeciw Gornikowi Łeczna z ŁKS podobnie P>Chmiel teraz niejaki Tomasz Kwiatkowski widac ze nie lubia nazwy Bogdanka .Gornicy z Łecznej trzymajcie sie kiedys karta sie odwruci ,oile Kwiatkowski gwizdał sprawiedliwie a jak teendencyjnie dla gospodarzy to niech mu jajko stanie i musi popic woda za krzywde oile tak zaplanował?

Jezus - 23 kwietnia 2011, 23:52:32 - *.kwidzyn.mm.pl
brawo Pogoń, Nie chcę ale muszę... Wam tego zyczyć... Marsz w górę Portowcy

Pawlak - 24 kwietnia 2011, 0:15:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Łęcznej TYLKO GÓRNIK !!!

kornel - 24 kwietnia 2011, 0:42:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
no i co z tego, że karny w 95 minucie? a czym się różni karny w ostatniej sekundzie od tego np w pierwszej minucie albo w 35? albo w 66? co? albo w 70???? KARNY TO KARNY, skoro było przewinienie to sędzia odgwizduje, jaj.bie

kibiic - 24 kwietnia 2011, 2:12:53 - *.gorzow.mm.pl
karny w ostatnich minutach?znowu?

Siekacz - 24 kwietnia 2011, 2:27:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zdecydowana i ostateczna zmiana nazwy "Górnik" na "Bogdanka" jest świetnym przykładem, że zamiast pytać o zgodę i tracić czas na bezowocne negocjacje można zignorować wrzaski chłystków w kapturach i robić swoje w sportowym biznesie. Każda bitwa przegrana przez kibolstwo to drobny krok do znormalnienia polskiego fubolu. Jeszcze tylko wytruć bezwzględnymi karami te wszystkie kretyńskie "oprawy" z machaniem balonami, sypaniem papierków, smrodzeniem racami i grzebaniem się w szmatach zabazgranych "złotymi myślami" bojówkowych osiłków!

stay - 24 kwietnia 2011, 6:29:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wow wielcy portowcy tylko zremisowali z Bogdanką, wioską w której jest 75 domów, tylko pozazdrościć A poważnie to na awans to chyba długo jeszcze poczekacie, bo jak spadnie Craxa i Arka to pewne szybko z powrotem awansują

pablo - 24 kwietnia 2011, 6:45:32 - *.internetdsl.tpnet.pl
do stay - człowieku moze i Łęczna jest mała ale bez przesady prawie 3o tys mieskanców i bez ubliżania GKS FOREVER

gerwqo - 24 kwietnia 2011, 7:39:42 - *.play-internet.pl
@Siekacz
jak ci sie to nie podoba to nie przychodź na mecze proste.A ta nowa nazwa żenada Tylko Górnik Łęczna Ilu kibiców z ŁĘCZNEJ (nie żadnej Bogdanki) ?

Blanco - 24 kwietnia 2011, 8:24:14 - *.dynamic.chello.pl
Czytam komentarze na różnych stronach i oczy przecieram!Ludzie za co tych łachmaniarzy chwalicie?Za ambicję,walkę do końca?Przecież to jakiś żart.
Pogoń była wczoraj katastrofalna.A gra niektórych piłkarzy to jakaś kpina.
Fabiniak - 2(błędy,błędy,błędy...).
Szałek - 2(słaby w obronie,jeszcze słabszy do przodu).
Hrymowicz - 3(Próbował,ale formę zostawił w domu).
Radler - 2(słabizna).
Petasz - 1(Ostatnio Go chwaliłem,ale w tym meczu pokazał wszystko to z czego jest znany).
Majkowski - 3(Próbował,ale słabiutko).
Akahoshi - 2(Na wszystkich płaszczyznach,za które odpowiada krytycznie).
Zawadzki - 2(Komentarz zbędny).
Pietruszka - 1(Może wielu mnie wyklnie,ale wg mnie najsłabszy piłkarz Pogoni.TRAGEDIA!Jeśli czepiamy się sędziowania to Pietrucha powinien dostać czerwień za polowanie na Achillesa).
Frączczak - 2(Słaby,jak cały zespół).
Klatt - 4(Koszmarne podanie na 1:1,ale mimo tego i tak z 1-go składu najsolidniejszy).
Ogółem: 2/10.
Karny ewidentny,czerwień dla Petasza ewidentna,Pietrucha tylko żółta,Klatt wycina na 16 metrze,karny dla Pogoni - mam wątpliwości - ODPUŚĆMY SĘDZIOM!
Trzeba wstrząsnąć tym dziadostwem!
Koniec! Skończyło się!
Jak chcecie chwalcie! Ja, mój Ojciec(chodzi na Pogoń 35 lat) i wielu prawdziwych kibiców nie zasłużyło na to,by jacyś pseudo-piłkarze śmiali się z Nich,przynosili wstyd Pogoni, Szczecinowi!
Pozdrawiam wszystkich WIERNYCH i TRZEŹWYCH PIŁKARSKO!
Wesołych Świąt!

mirex - 24 kwietnia 2011, 9:09:41 - *.pr1-nat.espol.com.pl
Blanko 100% racji ,wczorajsza gra Pogoni to piłkarskie "dno".

kamil - 24 kwietnia 2011, 9:43:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
jestem z Łęcznej,cieszę się ,że kopalnia sponsoruje klub,a że zmienila nazwę to i dobrze bo reklama się należy,niepasuje to ludziom którzy uważają się za kibiców tzw kapturniki którzy stworzyli sobie modę na klub,a teraz się obrażają i robia sobie jakis tam bojkot,hahaha,żenada ,dziecinada ,okreslaja sie ,ze nie chodza na mecze ,a siedza w innej trybunie i kibicują jak normalni,może czegos to w końcu was nauczy,
Brawo dobrze ,że sponsor-kopalnia i Prezes wam nie ulega,a tak na marginesie kopalnia w większosci mieszkańców żywi i ubiera,to po co psioczyć na swoje!
ja na mecze chodzę i cieszę sie ze w końcu jest normalnie
GKS BOGDANKA do boju!

Jojo - 24 kwietnia 2011, 11:36:42 - *.centertel.pl
PŁATEK WAS spuści do 2 ligi,czy ktoś myśli w tym Klubie ?

Boy - 24 kwietnia 2011, 13:26:56 - *.160.71.83
@kamil ale sa rozne formy reklamy - loga na kozulkach, autokarze, na stadionie i wiele innych ...

aaa - 24 kwietnia 2011, 17:04:49 - *.radom.vectranet.pl
proponuję nie wdawać się w dyskusję z osobami typu "siekacz" czy "kamil"(zwróćcie uwagę na te na siłę popełniane błędy w ich postach - że to niby jacyś ziomale piszą, albo na odruchowe pisanie słowa "prezes" z dużej litery), bo wiadomo, że to pracownicy działu PR Lubelskiego Węgla.

dynia - 24 kwietnia 2011, 20:32:05 - *.cable.smsnet.pl
Blanko@duzo racji,dosc trafne oceny.katastrofalne bledy w obronie, powoli robia sie tradycja.spowodowane jest to moim zdaniem poprzez brak komunikacji badz zaangazowania,ale to juz problem Platka.Chce pochwalic ,mimo wszytko pilkarzy i trenera-mieliscie slabszy dzien.ok,ale to, ze wyciagnelicie z 1-3 na 3-3.Brawo,na taka Pogoń czekam. TEN PUCHAR JEST NASZ...

tar - 24 kwietnia 2011, 22:29:18 - *.star.net.pl
Blanko.."trafne oceny" ale w porównaniu z kim? z ligą angielską, hiszpańską? to jest liga polska, I (II) liga i takie są realia od lat. A jeżeli nie lubisz oglądać łachmaniarzy jak to określiłeś to kup wędki i następne 35 lat spędź z Ojcem na rybach.Albo w kapciach przed TV oglądaj inne ligi. Tylko Pogoń, w końcu drużyna walczy. Pozdrowienia z Małopolski. A te oceny piłkarzy to Twoje dzieło czy Tatusia?

Rezerwista - 25 kwietnia 2011, 9:33:17 - *.dynamic.chello.pl
Do tar.Chodzę na Pogoń od prawie 30 lat,wyjazdów mam prawie 70 i Blanco ma sporo racji, gra jest tragiczna.Udało się i trzeba się cieszyć.
Petasz udowodnił,że czas się z nim pożegnać.

mach - 25 kwietnia 2011, 12:30:52 - *.internetdsl.tpnet.pl
który to już mecz bogdanka przegrywa czy remisuje w końcówce meczu ,

paliwszy - 25 kwietnia 2011, 14:19:53 - *.adsl.inetia.pl
bogdanka juz czas na zmiany widac pilkarzom nie chce sie trenowac skoro nie wytrzymuja calego meczu bo po co i tak sponsor daje pewna kase i taka jaest pilka nasza ,jak sponsor jest to jakos bedzie a jak nie ma to wtedy pokazuja na co ich stac przyklad bogdanka i GKP

paliwszy - 25 kwietnia 2011, 14:22:50 - *.adsl.inetia.pl
sory jeszcze o pogoni:cos nie mozecie sie zgrac bo pelno u was czerwonych.

adi - 25 kwietnia 2011, 18:42:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Blanco Lebedynski na plus???? za co sie pytam??!!!że wszedł zrobił 4 faule z niczego i tylko starta piłek była!! co on robił wogóle na boisku? byłem na meczu i widziałem Majkowski 3? ani jednego rajdu na boku boiska Klatt 4 za co? chyba za bramkę dla mnie jeden z najsłabszych zawodników brawo za ambicję i dogonienia rywala na 3 do 3

Blanco - 25 kwietnia 2011, 19:48:32 - *.dynamic.chello.pl
Do "tar":Śmiej się do rozpuku,fajnie po mnie pojechałeś.Chcesz szambo nazywać perfumerią?Nazywaj!Ja co widzę piszę!I nie porównuje do żadnych lig,tylko piszę jak to czuję. Przejrzyj sobie gościu co napisałem po meczu z Piastem i zobacz,że jak jest co docenić to nie skąpię pochwał.Z Gliwicami zagrali fajnie,sobota to była rozpacz.Jeśli nawet te mecze porównać oceny nie powinny Cię dziwić.A że szacunku do prawdziwych kibiców nie masz - smutne!W ciągu ostatnich 5 sezonów opuściłem 4 mecze! Byłem za Brazylii jak Ptak spuszczał nas z ligi co mecz,byłem w 4 lidze,gdy na całym obiekcie było 300-500 kibiców,a na "Piekle" garstka małolatów,teraz też nie opuszczam Pogoni i dlatego będę krytykował,bo można nawet przegrać 0:5,nawet bez polotu,składu,ale wkładając 110% siebie ... Nie będę więcej pisał,bo naprawdę szkoda mi czasu dla Ciebie.
Do "adi":Tak to czułem. Majkowski faktycznie bardzo słabo.Tak naprawdę Wólkiewicz i Kolendowicz zrobili wynik i wg mnie tylko Im + ew.za walkę Lebedyńskiemu należą się podziękowania.
Pozdrawiam i oby takich meczy jak najmniej.