24 kwietnia 2011, 18:55:01 - elenril
Wojciech Szczęsny obronił rzut karny

Bramkarz Arsenal FC Wojciech Szczęsny obronił rzut karny w spotkaniu 34. kolejki angielskiej Premier League, w którym jego zespół przegrał 1-2 (0-1) na wyjeździe z Bolton Wanderers FC. 21-letni Polak rozegrał pełne 90 minut, a drugi z polskich bramkarzy Arsenalu Łukasz Fabiański znalazł się z powodu kontuzji poza kadrą meczową.

24 kwietnia 2011, 17:00 - Bolton (Reebok Stadium)
Bolton Wanderers FC 2-1 Arsenal FC
Daniel Sturridge 38, Tamir Cohen 90 - Robin van Persie 48

żółte kartki: Fabrice Muamba, Matthew Taylor, Kevin Davies, Tamir Cohen - Alexandre Song, Jack Wilshere, Marouane Chamakh.

sędziował: Mike Jones.
widzów: 26 881.

W 47. minucie Kevin Davies (Bolton) nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Szczęsny obronił).

Arsenal FC zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli i na cztery kolejki przed końcem sezonu traci dziewięć punktów do liderującego Manchester United FC.

milanos - 24 kwietnia 2011, 18:55:49 - *.play-internet.pl
Ładnie !!!

tomek - 24 kwietnia 2011, 19:01:32 - *.sta.asta-net.com.pl (*.5.50.247)
Dobrze że ten tragiczny sezon już się kończy. Czas wymienić Wengera albo część składu. Grają pięknie i przegrywają jak zwykle. Potrzeba więcej piłkarzy z jajami potrafiących strzelać a nie wiecznie klepać piłkę.I przede wszystkim prowadząc dwoma albo czterema golami należy dowieźć zwycięstwo do końca !

przemoCK - 24 kwietnia 2011, 19:03:18 - *.kielce.vectranet.pl
to bedzie no1 na swiecie, juz niedlugo, mowie wam

Rafał - 24 kwietnia 2011, 19:08:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powinno być 2 puścił a nie obronił karnego.

kocur - 24 kwietnia 2011, 19:20:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak jest słaby

xxx - 24 kwietnia 2011, 19:24:22 - *.interpc.pl
Tak Tak Mistrz Angli Manchester United

hulor - 24 kwietnia 2011, 19:36:10 - *.dip.t-dialin.net
Wenger mial wstawic Lehmanna do bramki to by Arsenal nie przegral, a tak ze Szczesnym 3 punkty w plecy. Co z tego ze obronil karnego, jak przegrali.
Na bramkarza w Arsenalu zasluguje tylko Jens Lehmann i nikt inny.

DENIS - 24 kwietnia 2011, 19:42:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wojtek szkoda że z mistrzostwa nici w tym sezonie

figarro - 24 kwietnia 2011, 19:59:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hulor Najpierw obejrzyj mecz, dopiero potem oceniaj. Szczęsny jest świetny, a będzie jeszcze lepszy.

benfa - 24 kwietnia 2011, 20:23:37 - *.ip.emouse.pl
i co wojtuś po taki meczu napiszesz na twitterku?

andrew - 24 kwietnia 2011, 20:27:55 - *.slupsk.vectranet.pl
lehmann to niemiecki stary zużyty szmaciasz

Wilk - 24 kwietnia 2011, 21:17:11 - *.60.121.27
Tylko zakompleksieni chłopcy (bo nie mężczyźni) siedzą na forum i psioczą na Lehmanna, bądź Szczęsnego. Aż mnie coś ściska, gdy na to patrzę...

młody - 24 kwietnia 2011, 21:53:44 - *.leczna.enterpol.pl
save-from-kevin-davies-penalty

leobehaker - 24 kwietnia 2011, 21:55:04 - *.77.105.213
Ach Trole,sami nic sobą nie prezetujecie(oprócz jadu)to chociaż chrzan mogliście mi dzisiaj utrzec.Radosych Swiąt.

najwieksi - 24 kwietnia 2011, 22:02:02 - *.toya.net.pl
widzew najlepszy jest na swiecie i on by wygral z barcelona i madrytem

WIDZEWIAK - 24 kwietnia 2011, 23:12:46 - *.181.4.49.nat.umts.dynamic.eranet.pl
najwieksi: Masz rację że tylko Widzew bo jak nie on to nikt więcej. W ŁODZI TYLKO CZERWONO.

REAL - 25 kwietnia 2011, 0:27:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
chyba z barcelona u-4 i to jeszcze na przypale 1-0

sssss - 25 kwietnia 2011, 1:02:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mi się wydaje ze szczesny jest o klase lepszy od fabiana. jak sadzicie?

luka - 25 kwietnia 2011, 1:20:36 - *.wroclaw.vectranet.pl
sokół sokółka bedzie niedługo trząsc całą europą zobaczycie

acab - 25 kwietnia 2011, 7:54:26 - *.play-internet.pl
mu mistrz! mu mistrz! tylko wielki manchester united!

eReN - 25 kwietnia 2011, 10:15:23 - *.xdsl.centertel.pl
jako iż oglądałem mecz mogę powiedzieć że Wojtek zagrał poprawnie, nie zawinił przy żadnej bramce, a co więcej wybronił karnego, dla mnie jest to zdecydowanie lepszy bramkarz od Fabiańskiego i mam nadzieje że na euro będzie numerem 1 w naszej bramce

as - 25 kwietnia 2011, 16:01:49 - *.gress.pl