25 kwietnia 2011, 19:53:25 - elenril
Piotr Leciejewski zadebiutował w SK Brann

Piotr Leciejewski zadebiutował w swoim nowym klubie SK Brann. 26-letni bramkarz rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu 5. kolejki norweskiej Tippeligaen, w którym jego zespół przegrał 1-3 (0-2) na własnym boisku z Molde FK.

25 kwietnia 2011, 18:00 - Bergen
SK Brann 1-3 Molde FK
Erik Mjelde 67 - Pape Paté Diouf 10, 21, Daniel Chukwu Chima 90

żółte kartki: Birkir Sævarsson - Magnus Wolff Eikrem, Kristoffer Paulsen Vatshaug.

Junior - 25 kwietnia 2011, 20:26:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niezły debiut tylko jedna bramka wpuszczona.

Junior - 25 kwietnia 2011, 20:27:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To był IQ test.
Śmiejesz się ale nie zdałeś .

do Junior - 25 kwietnia 2011, 20:44:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co jak zdałem i się śmiałem?

bart - 25 kwietnia 2011, 20:53:24 - *.play-internet.pl
magnus eikrem to ten co byl w manchesterze united?

Junior - 25 kwietnia 2011, 20:59:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to masz + 10 do zayebistosci.:]

kec - 25 kwietnia 2011, 23:43:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
nie widzieliscie przebiegu meczu to nie mówcie że grał słabo , szczesny wpuscil dwa gole tez nazwiecie go cieniasem ? ave polska

do bart - 26 kwietnia 2011, 0:10:51 - *.adsl.inetia.pl