[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


28 kwietnia 2011, 7:21:22 - koofel
Maciej Szczęsny trenerem bramkarzy Znicza

Maciej Szczęsny poprowadził wczoraj pierwszy trening bramkarzy w Zniczu Pruszków.

- Na razie popracuję do końca sezonu. A co będzie dalej, zobaczymy - powiedział.


źródło: Przegląd Sportowy

wpr(L) - 28 kwietnia 2011, 8:18:32 - 195.116.31.66
Śliwowski - Świerczewski - Szczesny
imponujacy sklad trenerski
Zobaczymy co chlopaki pokażą. Czy maja jakies ambicje?
Czy bedzie tylko piknik?

do :) - 28 kwietnia 2011, 8:30:23 - hmm130.internetdsl.tpnet.pl
nie mierz ludzi swoją miarą, ma swoje ambicje i plus dla niego, zapewne nie robi tego dla kasy..

axel25 - 28 kwietnia 2011, 8:47:02 - 81-219-70-104.adsl.inetia.pl
Co to jest za klub Canal+Warszawa w którym grał ostatnio Szczęsny ????????
Patrzcie kariera.

Chestero - 28 kwietnia 2011, 8:54:06 - hlw138.internetdsl.tpnet.pl
Dokładnie, nie wszyscy myślą tylko o emeryturze...

do axel - 28 kwietnia 2011, 9:20:41 - c191-177.icpnet.pl
LEnistwo porażajace, wystarczy kliknąć w klub i jego skład i rozgrywki to się dowiesz

gve - 28 kwietnia 2011, 9:22:09 - 83.238.5.206 (213.238.72.199)
Canal+ Warszawa wystepuje tylko w pierwszych rundach okregowego PP. Jako ze jest to mecz oficjalny dlatego ma to w karierze

zyga - 28 kwietnia 2011, 10:01:27 - 088156231083.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
Śliwowski-Świerczewski.....-Śczęsny....

sdaff - 28 kwietnia 2011, 11:46:12 - fw-hk-1.ruc.dk
To jest trio tylko do konca sezonu...

binta (L) - 28 kwietnia 2011, 12:01:54 - 178.180.39.68.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Canal Plus Warszawa to klub złożony z między innymi pracowników właśnie Canalu Plus. Nie chciałbym wprowadzić w błąd ale z tego co kojarzę grają oni w A klasie. Co do samego Pana Szczęsnego to uważam go za bardzo porządnego i mądrego człowieka. Przyznam szczerze, że nie raz jego pewność siebie w wypowiedziach jest przesadzona ale człowiek twardo stąpa po ziemi. Myślę, że w dużej mierze, właśnie dzięki niemu na takim, a nie innym etapie kariery jest teraz jego syn Wojciech. Pozdrawiam

bingbong - 28 kwietnia 2011, 12:17:16 - 93-186-30-240.rdns.blackberry.net
A Jola Rutowicz ma by? rzecznikiem prasowym Znicza xD

combi - 28 kwietnia 2011, 12:30:12 - 82-160-125-21.tktelekom.pl
chlopie po co tam się pchasz przecież w pruszkowie nic a nic nie zdzialasz

(jankes) - 28 kwietnia 2011, 13:01:11 - host-89-229-227-160.bielskpodlaski.mm.pl
Swoją drogą ten pucharowy C+ ma naprawdę imponujący skład!
Szczęsny - Bendarz, Murawski, Terlecki, Węgrzyn - Rosłoń, Brzęczek, Szymkowiak, Dębiński - Mielcarski, Śrutwa.
Dziesięć lat temu mogliby zamieszać w I lidze :P

gosciu - 28 kwietnia 2011, 13:42:34 - gw1.kamnet.pl
10 lat temu, to taki sklad spokojnie bilby sie o awans do ligi mistrzow!

(jankes) - 28 kwietnia 2011, 14:01:24 - host-89-229-227-160.bielskpodlaski.mm.pl
Toteż pisząc o I lidze miałem na myśli ówczesną, prawdziwą I ligę

.... - 28 kwietnia 2011, 14:07:42 - public9644.cdma.centertel.pl
ten Canal+ to on grał jakoś mecz w tamtym roku tez z jakimś takim klubem amatorskim chyba i właśnie też pokazywali ten mecz w telewizji ;]

koti29 - 28 kwietnia 2011, 14:16:19 - host86-176-111-134.range86-176.btcentralplus.com
DO .... Tak grali runde Pucharu Polski na szczeblu regionalnym z klubem R.Koseckiego z KOSA Konstancin ktora gra na codzien bodajze w klasie A i niestety przegrali...

teka - 28 kwietnia 2011, 15:02:39 - 178-36-116-89.adsl.inetia.pl
jak mozna dac nazwe klubowi pilkarskiemu-Znicz.chyba ze suie wie ze przyjdzie taki gej szczesny i zapali nad tym klubem znicz

Mati - 28 kwietnia 2011, 15:27:19 - cpc3-finc13-2-0-cust659.4-2.cable.virginmedia.com
Chyba syn za malo kasy wysyla ojcu ze si zatrudnil w zniczu

mądry - 28 kwietnia 2011, 16:21:40 - apn-95-40-12-104.dynamic.gprs.plus.pl
Parę osób ma problem że w ich klubach pracują delikatnie mówiąc,mniej znani trenerzy ...
A nazwa klubu super bo charakterystyczna .

polmos - 28 kwietnia 2011, 16:47:58 - 77-255-147-110.adsl.inetia.pl
Jeszcze Polmos sponsorem i bedzie komplecik

rand - 28 kwietnia 2011, 18:09:48 - user-188-33-249-43.play-internet.pl
"Przeglądowa" kaczka...

DENIS - 28 kwietnia 2011, 20:23:47 - abc39.neoplus.adsl.tpnet.pl
no proszę Maciek wraca do gry ciekawie sie robi w Zniczu

buba - 28 kwietnia 2011, 22:10:34 - 178-36-22-102.adsl.inetia.pl
No pewnie że ciekawie. Do tego Żewłakow jeszcze trenuje w Zniczu.

z - 29 kwietnia 2011, 0:18:04 - dynamic-87-105-184-214.ssp.dialog.net.pl
akurat Pruszków tylko z jednym mi się kojarzy akurat chlopakom sie wyrroki skonczyly wiedzieli czym sie zajac korupcja wymuszenia itp :D

P. Reiss - 29 kwietnia 2011, 1:47:52 - user-46-112-27-223.play-internet.pl
bez kitu kolego, jola rutowicz na rzeczniczkę prasową :D

trener - 29 kwietnia 2011, 7:35:10 - 095160196173.sochaczew.vectranet.pl
A dla ciekawych - wiecie co robi teraz niegdysiejszy supersnajper Jerzy Podbrożny? Trenuje Orkan Sochaczew. V liga.

Giovanni - 29 kwietnia 2011, 16:17:20 - user-109-243-108-209.play-internet.pl
Śliwowski jeszcze rozumiem
Swierczewski będzie ich uczył jak lać policjantów natomiast Szczęsny jak tłuc kiboli(stare zdarzenie z 1994 roku)

kondi_PL - 29 kwietnia 2011, 19:11:55 - public3278.xdsl.centertel.pl
miejmy nadzieję że są młodzi jak na trenerów ale wiedzą coś o piłce i przekażą chłopakom co trzeba

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas