30 kwietnia 2011, 17:58:02 - Alkashpah
Bramka Kamila Kosowskiego

Kamil Kosowski zdobył bramkę dla Apóllon FC w wygranym 3-0 (1-0) spotkaniu rundy barażowej z Énossis Néon Paralimníou. To pierwszy gol Polaka w tym sezonie.

30 kwietnia 2011, 16:00 - Limassol
Apóllon FC 3-0 Énossis Néon Paralimníou
Nikólaos Katsavákis 20, Kamil Kosowski 60, Miljan Mrdaković 78

Kosowski rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie swojej drużyny.

Apóllon zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie z 45 punktami na koncie. Rywalizacja odbywa się między zespołami, które zajęły miejsca 5-8 w sezonie zasadniczym.

Adas - 30 kwietnia 2011, 22:46:41 - *.adsl.inetia.pl
śmiejcie sie z niego śmiejcie... ale to Kamil grał w Bundeslidze, Serie A, Primeria Diwizjon i Premier Ligue

Speex - 1 maja 2011, 10:22:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pewnie strzelił by więcej bramek i miał więcej asyst gdyby nie kłutnia z klubem....

Bies - 1 maja 2011, 11:58:29 - *.ust.tke.pl
@jacek - Krzynówek pozostaje bez klubu -zreszta chyba walczy z kontuzja- jesli sie wykuruje slyszalem ze ma dolaczyc do Kukielki który gra na pólnocy Niemiec w V lidze bodajze w zespole z 'aspiracjami'...

Wolek - 1 maja 2011, 12:32:10 - *.adsl.inetia.pl
To Kamil gra jeszcze w piłkę??

esensnu - 2 maja 2011, 18:45:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Aż głupio się człowiekowi robi jak tak wielki talent mógł zostać pominięty w wielu meczach reprezentacji. Najlepszy polski skrzydłowy dekady, a efekty widac w el.do RPA, bylismy lepsi od San Marino. Piękna Polska Piłka

Lenin - 4 maja 2011, 0:24:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl