jjj - 30 kwietnia 2011, 18:52:10 - *.uznam.net.pl

tomas - 30 kwietnia 2011, 18:52:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

lol - 30 kwietnia 2011, 18:52:57 - *.web.vodafone.de

buahha - 30 kwietnia 2011, 18:53:09 - *.play-internet.pl
buahah

ŁKS/IRLAND - 30 kwietnia 2011, 18:53:56 - *.mysmart.ie
dzieki Ci FC CLUTCHBOURG, bez obrazy

Wyspa - 30 kwietnia 2011, 18:54:27 - *.uznam.net.pl
Brawo chłopaki w okrojonym składzie..na trudnym terenie remis super..no i jeszcze w 10-siątkę..Tylko MKS FLOTA!!!

buhha - 30 kwietnia 2011, 18:54:28 - *.play-internet.pl
Swińska grypa w ekstraklasie ?

Heksakos - 30 kwietnia 2011, 18:56:01 - *.swinoujscie.vectranet.pl
Nie wiadomo jakby się mecz potoczył gdyby nie ta czerwona kartka .Można powiedzieć że ona ustaliła wszystko...

3pkt - 30 kwietnia 2011, 18:56:56 - *.play-internet.pl
Spokojnie swińska grypo za tydzien kupicie mecz od stilonu i 3 pkt wpadną

parasol86t - 30 kwietnia 2011, 18:57:29 - *.multimo.pl
do boju TSP

d - 30 kwietnia 2011, 18:57:52 - *.adsl.inetia.pl
Damian Misan (89, 9. Charles Nwaogu). Ej kurde co to ma być ? Najlepszy strzelec 11 ligi wchodzi minute przed końcem spotkania ? O co chodzi ?!

tomech - 30 kwietnia 2011, 18:58:54 - *.247.70.smslowianin.pl
niech tam pani rzecznik mówi co chce o malkontentach, Flota nie zasluzyła wiecej niz na bezbramkowy remis, po raz kolejny gra bez pomysłu byle do przodu moze akurat. Na pochwałe zasługuje Niedziela i Żukowski.

ŁKS - 30 kwietnia 2011, 18:59:50 - *.play-internet.pl
Czyli spokojnie ŁKS może przegrywac do konca sezonu z taka gra FLoty bo i tak awansuje buahha

S7 - 30 kwietnia 2011, 19:00:31 - *.zone13.bethere.co.uk

tomech - 30 kwietnia 2011, 19:17:27 - *.247.70.smslowianin.pl
łks wczorajszy wynik 0-1 z Radzionkowem buahahahahaha. to tylko pokazuje ze wyrównane sa druzyny w tej II lidze, jednak nie mozna grac jak dziś. Ten śmieszniutki komentator radiowy mówił cos o konflikcie Czarlsa z Nemcem, ktos wie o co kaman??

VFVF - 30 kwietnia 2011, 19:18:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
prawda jest taka ze od tej 60 minuty MKs Klb cisnal ze glowa mala !! Ale nie da sie wbiec z pilka do bramki przeciez MASAKRA !!! To powinno byc zwyciestwo Kluczborka ...
Jakby nie BYLO BRAWA DLA 1 KIBICA Z SWINOUJSCIA KTORY POJAWIL SIE W KLUCZBORKU !!!!

1 tylko - 30 kwietnia 2011, 19:30:29 - *.play-internet.pl
Brawo swinianie gratulacje prawdziwych kibiców

wist - 30 kwietnia 2011, 20:19:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Flota to wspaniały, rodzinny klub. Jej mecze są warte oglądania. Szkoda że sędziowie ich tłamszą.

M - 30 kwietnia 2011, 20:43:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czerwona zasluzona, wslizg wyprostowana noga od tylu.

ziom - 1 maja 2011, 10:32:06 - *.63.149.76
Karygodne zachowanie piłkarzy floty, w tunelu po meczu. Takie zachowania powinny być karane. To jest 1 liga a nie jakaś okręgówka.

FAN - 1 maja 2011, 11:50:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile widzów na meczu?? 1.200??

flota - 1 maja 2011, 13:53:03 - *.adsl.net.t-com.hr
BRAWO FLOTA !!!!!!!
Brawo Ivan !!!!!!!

kkk - 1 maja 2011, 15:16:19 - *.uznam.net.pl
gdyby nie sędziowie to te wasze Łksy i inne podbeskidzia patrzałyby w góre na Flote
PIŁKA NOŻNA - GRAJĄ PIENIĄDZE

PRZEMO - 1 maja 2011, 17:23:12 - *.183.178.70.dsl.dynamic.eranet.pl
kibiców ok. 1500

PRZEMO - 1 maja 2011, 17:24:31 - *.183.178.70.dsl.dynamic.eranet.pl
"Gdyby Kluczbork potrafił wykorzystać sytuacje,które stwarza w każdym meczu to o utrzymanie byłby spokojny,a tak znów wygrany mecz na remis." - POPIERAM