1 maja 2011, 16:01:17 - euzi
Bramka Mariusza Lewandowskiego

Mariusz Lewandowski strzelił bramkę dla PFK Sewastopol w przegranym 1-3 (0-2) meczu 27. kolejki ukraińskiej Premjer-lihy z Krywbasem Krzywy Róg. Polak zaliczył honorowe trafienie dla swojej drużyny w doliczonym czasie gry. W sumie Lewandowski strzelił już w lidze sześć goli.

1 maja 2011, 14:00 - Krzywy Róg
Krywbas Krzywy Róg 3-1 PFK Sewastopol
Rinar Walejew 17, Darijan Matič 18, Mladen Bartulović 58 - Mariusz Lewandowski 90

żółte kartki: Dżaba Kankawa, Darijan Matič, Wałerij Fedorczuk, Witalij Łysyćkyj, Kyryło Petrow - Ihor Skoba, Serhij Ferenczak, Besart Ibraimi.

sędziował: Wiktor Szwecow (Odessa).

Polak rozegrał cały mecz, a jego drużyna zajmuje aktualnie 13. miejsce w tabeli z 26 punktami na koncie.

axel25 - 1 maja 2011, 16:03:23 - *.adsl.inetia.pl
Wracaj do polski

masakRa - 1 maja 2011, 16:04:47 - *.dip.t-dialin.net
Do repry go

lewy fan - 1 maja 2011, 16:04:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lewz jest tylko jeden!!!! Mariusz!!! Do Korony!!!

Koup - 1 maja 2011, 16:04:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Smuda, bierz go do kadry!! A właściwie to nowego trenejro !!

axax - 1 maja 2011, 16:14:07 - *.160.169.44
Lewnandowski strzelil bramke z jakis 40-43 metrow!
youtube.com/watch?v=SUjCO8B_Xm8 - lin do bramki Lewandowskiego

jakubek - 1 maja 2011, 16:51:21 - *.rzeszow.mm.pl
niezla brameczka

crespo18 - 1 maja 2011, 17:02:00 - *.dynamic.chello.pl
wg. mnie to on powinien grać w kadrze jako defensywny pomocnik

f - 1 maja 2011, 17:10:45 - *.adsl.inetia.pl
Do Korony go ! Za Vukovica ! Świetny transfer by był !

mądry - 1 maja 2011, 17:15:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Obrońca a już 6 goli w lidze ukraińskiej,gra po 90 min.Doświadczony i jeszcze nie wiekowy.
Ale w kadrze narodowej go brak !!!
A może nie ma być kadry narodowej tylko kadra międzynarodowa...
Ja nie wiem w jakiej formie jest Mariusz,ale wiem że chyba za szybko został skreślony.

lolex - 1 maja 2011, 17:34:54 - *.adsl.inetia.pl
Dokładnie, Mariusz powinien grać w reprezentacji. Spokojnie by sobie dał radę, a nie jakiś żółtodziób Matuszczyk ;]

UPA - 1 maja 2011, 18:02:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mario dziękuję ! Stepan Bandera

DENIS - 1 maja 2011, 20:12:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mario szkoda porażki

z - 2 maja 2011, 6:19:28 - *.ssp.dialog.net.pl
czemu sie mariusza nie wezmie do kadry ?? bo go juz nie mozna "wypromowac" i zarobic na nim pieniedzy ot na czym polegaja powolania do kadry graja pupilki dzialaczy a nie zawodnicy

mądry - 2 maja 2011, 14:18:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl