1 maja 2011, 22:38:39 - euzi
Czerwona kartka Kamila Glika

Obrońca AS Bari Kamil Glik został ukarany czerwoną kartką w przegranym 2-3 (2-1) meczu 35. kolejki włoskiej Serie A przeciwko AS Roma. Polak grał od początku meczu, a swój udział w grze zakończył w 78. minucie. Wcześniej po jego faulu główny arbiter podyktował drugi rzut karny dla gości. Bari już wcześniej spadło do Serie B.

1 maja 2011, 20:45 - Bari
AS Bari 2-3 AS Roma
Simone Bentivoglio 25 (k), Erik Huseklepp 42 - Francesco Totti 30, 57 (k), Aleandro Rosi 90

żółte kartki: Alessandro Parisi, Jaime Romero, Andrea Masiello - Aleandro Rosi.
czerwone kartki: Kamil Glik (78. minuta, za niesportowe zachowanie) - Daniele De Rossi (48. minuta, za uderzenie przeciwnika), Simone Perrotta (90. minuta, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Carmine Russo.

W 79. minucie Francesco Totti (Roma) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).

Bari zajmuje ostatnie miejsce w tabeli 21 punktami zdobytymi w 35 meczach.

ty KBC
pierwsza jego czerwona w Bari, to co Ty kurda piszesz że normalne. Zaszufladkowaleś go po jednym gorszym meczy a to jest nasz jeden z najlepszych i co ważne grających obrońców więc nie pisz głupot

jajco - 1 maja 2011, 22:51:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@jaco - jeden z jakich obrońców?

gp - 1 maja 2011, 22:55:47 - *.ip.netia.com.pl
A czy to wina Glika, że lepszych nie mamy? On ma dopiero 23 lata, jak Hajto w jego wieku, to wielu się z niego śmiało, a Zieliński dopiero awansował do I ligi z Igloopolem Dębica, więc dajcie chłopakowi spokój, miał wielki przeskok ze spadkowicza u nas do ligi włoskiej, wiec niech się uczy, bo i tak nie ma komu zagrać na stoperze, bo ja tam w żadnych Jodłowców nie wierzę.

eustahy66 - 1 maja 2011, 23:07:08 - *.gwardii.osi.pl
U nas to jest tak.Przeciętny "ekspert" usłyszy o Kowalskim po raz pierwszy gdy ten dostanie czerwień/puści szmatę/strzeli swojaka.W ten sposób nie oglądając meczu a ni powtórek wsadzi go do szuflady pt."Polak-wiec frajer"."Kowalski" bądź co bądź ma gdzieś opinie ekspertów ale gdy zdaje sobie sprawy ze ich komentarze czyta mama,tata,brat i dziewczyna w której się kocha od podstawówki i chce na niej wywrzeć wrażenie, zaczyna się bronić w wywiadzie gdzie się przejęzycza i w ten sposób zostaje zaszufladkowany w szufladzie pt."Polak-wiec frajer który nie ukończył szkoły jak każdy sportowiec"."Kowalski" czytając gazetę widzi swoje zdjęcie jak ziewa a pod nim tytuł " Kowalski całą noc imprezował z tajemniczą blondynką,anonimowy rozmówca mówi że alkohol lał sie strumieniami" a przecież "Kowalski" cały wieczór był na spotkaniu w domu dziecka gdzie dawał prezenty pod choinke dla dzieciaków,o tym to juz nie napiszą.W sobotę " Kowalski" nie wykorzystał karnego i zszedł w 30 minucie z powodu kontuzji.Rano czyta w internecie wpis na forum od użytkownika Bartula "Kto się smieje z Kowalskiego,wpisujcie miasta" a także od użytkownika Magic " To był spisek,Kowalski frajer zmarnował karnego to zeby sie nie ośmieszać zasymulował kontuzje". A przecież na konferencji trener Kowalskiego mówił że trenował intensywnie 2 razy dziennie bo chce być lepszym piłkarzem i kontuzja wynikła z przemęczenia,o tym to już nie napiszą.Koniec Częście Pierwszej

ads - 1 maja 2011, 23:50:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
eustahy 66, szacun

Biq - 2 maja 2011, 0:01:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Eustahy motyka

aass - 2 maja 2011, 0:58:53 - *.eltronik.net.pl
Glik sie pewnie wkurzył ostro jak dotarło do niego, że jednek sie nie utrzymali i że drugi raz z rzędu spada z ligi... no i stąd ten faul :D

mario9020 - 2 maja 2011, 1:39:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto ogladał mecz albo widział powtórkę to wie że ten karny po którym podyktowano po faulu Glika był naciągany, przypominało to z meczu Austria-Polska. A druga kartka dla Glika to chyba po ręce co???

lex - 2 maja 2011, 9:59:31 - *.opera-mini.net (*.134.128.217)
dwa lata i dwa spadki. Brawo Kamil. W kazdym klubie robisz dobra robote w obronie

rakocy - 2 maja 2011, 11:11:23 - *.centertel.pl
eaustahy dawaj drugą część

Craig - 2 maja 2011, 11:29:14 - *.ssp.dialog.net.pl
Tego można było się spodziewać.
Jak jest informacja o jakimś piłkarzu co gra za granicą to od razu loża szyderców się ujawnia. Że liga Luxemburska, Wysp Owczych, czy II Norweska a albo że Dudek tylko na ławce w Realu bo przecież przegrać rywalizację o miejsce w składzie z Casillasem to wstyd i w ogóle że wszyscy rezerwowi bramkarze na świecie to Polacy.
Może pochwalicie się swoimi osiągnięciami sportowym? W większości przypadków to pewnie nawet do drużyny podwórkowej to nadawaliście się co najwyżej jako słupek.

do Craig - 2 maja 2011, 11:44:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słupki też były potrzebne więc 4 zawsze trzeba było dobierać no i czasami jeszcze jednego żeby robił za piłkę

eustahy66 - 2 maja 2011, 12:06:22 - *.gwardii.osi.pl
Strzelili mi bana nie wiem za co wiec nie mogłem dać 2 części choć była równie długa,teraz mi sie nie chce pisać

oli - 2 maja 2011, 13:01:20 - *.208.106.88
szkoda eustahy66

chlor - 2 maja 2011, 13:07:28 - *.63.57.241
Glik do reprezentacji Smuda jest śmieszny!!! Wogle ze Glik gra w piłke to jakiś nie wypał

DENIS - 2 maja 2011, 13:10:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
spadli wiec nerwy puściły nic nowego

beam - 2 maja 2011, 18:58:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze, że mieliśmy Papieża, Jedyny Polak jakiego nie zeszmacono w Polsce

Piast - 2 maja 2011, 22:15:32 - *.252.122.70
Wszyscy co go wysmiewaja sa poprostu zazdrosni,bo nie moga byc na jego miejscu...

kuba - 3 maja 2011, 10:55:14 - *.internetdsl.tpnet.pl
brawo kamil

luko - 3 maja 2011, 11:19:14 - *.4-87-r.retail.telecomitalia.it
tak tylko wy szydercy pamietajcie ze glik poszedl do bari jak juz byli praktycznie w drugiej lidze a widac ze u nas tylko zazdrosc jak cos komus sie udaje,a swoja droga to ogladalem cal;y mecz w internecie i bari bylo jak nie lepsza druzyna to napewno grali wyrownanie,a karny jakiegos dal po niby faulu kamila to skandal poprostu sedzie widac mial jasny sygnal ze roma musi wygrac...szacun kamil powodzenia