4 maja 2011, 17:57:05 - slady
Apóllon FC w finale Pucharu Cypru, asysta Kosowskiego

Apóllon FC awansował do finału Pucharu Cypru. Klub Kamila Kosowskiego pokonał w rewanżowym meczu półfinałowym Anórthossis Ammochóstou 2-1 (0-1). W pierwszym spotkaniu padł wynik 1-1. Kosowski rozegrał pełne 90 minut i asystował przy pierwszym trafieniu dla swojego zespołu. Wojciech Kowalewski z powodu problemów zdrowotnych nie znalazł się w kadrze meczowej Anórthossisu.

4 maja 2011, 16:00 - Larnaka
AS Anórthossis Ammochóstou 1-2 Apóllon FC
Cafú 7 - Mustapha Bangura 77, Miljan Mrdaković 90

żółte kartki: Vincent-Fabien Laban-Bounayre - Antonio Núñez, Raúl González, José Semedo.

sędziował: Mários Tsangarís.

W zaplanowanym na 18 maja finale rywalem Apóllonu będzie zwycięzca rywalizacji AS Ethnikós Áchnas - AS Omónia Lefkossías. Pierwszy mecz zakończył się wygraną Omónii 1-0 (1-0). Rewanż rozpocznie się dzisiaj o godz. 18:00.

Cola - 4 maja 2011, 19:19:08 - *.belchatow.msk.pl
Dla Anorthossisu strzelił ten Cafu o którym myślę?

bbb - 4 maja 2011, 20:18:15 - *.radom.vectranet.pl
żółte kartki - Raul Gonzalez =) Kosowski ma z kim tam grać =)

DENIS - 4 maja 2011, 20:19:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kosa

dekel#12 - 4 maja 2011, 22:43:25 - *.bnet.pl
Brawo Kamil.Pozdrawiam.

obserw. - 4 maja 2011, 22:57:11 - *.ip.netia.com.pl
Śmiejecie się z cypryjskiej ligi ale ona przynajmniej nie dawno miała swoich przedstawicieli w Champions League. Nie to co żałosna nasza liga.

coroner - 4 maja 2011, 23:53:59 - *.ssp.dialog.net.pl
Antonio Núñez grał w Realu M. (11 meczy w Primera D.) i Liverpoolu (16 w Premiership)

Davi - 5 maja 2011, 17:38:42 - *.tarniny.pl
Ja nie miewam w zwyczaju wyśmiewania się z ludzkiej pracy w tym pilkarskiej. Sam robilem w życiu różne rzeczy bo świat wygląda tak, a nie inaczej..
Co do samego Cypru to ostatnie lata pokazują, że tamtejszy rynek pilkarski mógl być atrakcyjny dla takich graczy jak Dellas, Savio czy wspomniany wyżej Antonio Nunez dla czego więc i nasi gracze może ci nieco starsi czy z tak zwanego drugiego obiegu nie mieliby robić tam karier.

wolfy - 5 maja 2011, 23:50:36 - *.is.net.pl
BRAWO KOSA! Przypominam , że w ostatnich trzech meczach Kamil Kosowski strzelił jedną bramke i zanotował 3 asysty!! KOSA wracaj do Wisły!