Stilonowie - 11 maja 2011, 19:00:09 - *.tktelekom.pl

kosta - 11 maja 2011, 19:01:04 - *.dynamic.chello.pl

bełchat - 11 maja 2011, 19:03:37 - *.4web.pl

dab - 11 maja 2011, 19:13:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ilu kibiców na trybunach?

as - 11 maja 2011, 19:13:07 - *.dynamic.chello.pl
kibic - mogło być nawet z 5-0 lub 6-0... MOGŁO być.

sąsiad - 11 maja 2011, 19:15:09 - *.play-internet.pl
gieksa bardzo słaba.taka jest prawda.gol samobójczy pomógł zdobyć punkt.tyle że skuteczność dobra-trzy strzały trzy gole

bruk-bet - 11 maja 2011, 19:18:16 - *.rwd.prospect.pl
da dab!!!
kibiców 1000-1100!!!

Majkel - 11 maja 2011, 19:19:50 - *.internetdsl.tpnet.pl
GieKSa co wy robicie!! Brać się do roboty i z Odrą Wygrywamy wysoko Tylko trzeba Grać na 100% Możliwości i Zaangażowania!! DO ROBOTY!!

debiec - 11 maja 2011, 19:23:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do przerwy mecz na remis, po przerwie przewaga Niecieczy, dużo sytuacji na wygranie meczu. Sędzia nie odgwizduje ewidentnego spalonego i uznaje bramkę dla GKS na 2-2(stałem idealnie na równi z ta sytuacją) Kibiców ogólnie około ponad 1000, gości z 80-90.

Lechia - 11 maja 2011, 19:27:18 - *.dynamic.chello.pl
Adnrzej Rybski pozdrowienia z Gdańska!! Lechia pamięta

urlopowicz - 11 maja 2011, 19:27:18 - *.sileman.net.pl
Mam gdzies ten caly GKS ale za rok sa glownym kandydatem do awansu, maja tam niezla kase wpompowac w klub i praktycznie cala druzyne wymienic^^

Rodowity K - 11 maja 2011, 19:33:58 - *.181.42.233.nat.umts.dynamic.eranet.pl
spotkaly sie klubiki na swoim poziomie!

ramzes - 11 maja 2011, 20:11:46 - *.host.wavenet.at
Znowu w plecy i trzi tory,kaj jest ta obrona.Bydzie lepi pozdro z Austri.GORNY SLONSK

max - 11 maja 2011, 20:24:01 - *.dynamic.chello.pl

miro - 11 maja 2011, 20:29:35 - *.internetia.net.pl
O boze...a postrozach tak plakali...ze boisko nie rowne ze sedzia ich oszukal!!! a teraz co!!! po prostu prezentujecie ten sam wiejski poziom, łacznie z rozkopanym klepiskiem!!! pozdrawiam.

katowitzer - 11 maja 2011, 20:45:50 - *.telpol.net.pl
Nieciecza też Nieciecza też przyjacielem Dospeli jest!

obserwator - 11 maja 2011, 20:56:28 - *.dynamic.chello.pl
wojtek stawowy najlepszy dyzma ligowy! To nie jego wina to wina tych co to łykają.

rolekx - 11 maja 2011, 21:05:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
GKS grał na czas, zmiana w 90 o tym świadczy. Mało brakło i Nieciecza by wygrała z KATOWICAMI. Gorczyca ratował GKS

qormoran - 11 maja 2011, 21:08:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nikt chyba nie myślał jeszcze kilka lat temu że Nieciecza będzie wygrywać z Pogonią Szczecin albo remisować 2x z GKS Katowice. Co najwyżej tamtejsi ludzie mogli sobie te ekipy w TV oglądnąć a teraz ich klub gra jak równy z równym z nimi. W futbolu wszystko jest możliwe!!

jo - 11 maja 2011, 21:14:24 - *.skytech.pl
Spoko panowie dograć sezon do końca 3-4- dobre transfery dziadkow na emeryturke i będzie ok następny sezon jest nasz tak muśle hehe ktory to z kolei ale wiara czyni cuda AVE GieKSa HOŁDUNOW!!!

nnnnnnnnnn - 11 maja 2011, 21:28:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gks=stawowy=dziadki

S - 11 maja 2011, 21:31:28 - *.katowice.multimetro.pl
Za rok o awans i tak nie pogramy bo stadionu nie mamy

WKS1947 - 11 maja 2011, 21:43:38 - *.1.146.63
Z taką kadrą starców to GKS sobie nie pogra w E-klasie, szkoda bo bardzo bym chciał aby z śląskich klubów w E-klasie grały tylko Górnik, Ruch, GKS K-ce i ewentualnie Polonia Bytom. Pozdro dla Żaboli!

lukste - 11 maja 2011, 21:44:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Białe chusteczki na Odre !!!

Lędziny - 12 maja 2011, 1:28:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@jo to "muśl" sobie tak dalej hehe. I ciesz się remisami z Kolejarzem Stróże i LKS Bruk-Bet Nieciecza. Bo ja wole pechowo zremisować z Zagłębiem Lubin i zwyciężyć na Arce Gdynia.
"Nieliczni ale fanatyczni FC Lędziny 19R20"

KS DĄB - 12 maja 2011, 8:44:51 - *.toya.net.pl
GieKSa gra słabiutko ,jak nie wypier...my Stawowego nici z awansu -najwięcej bramek straconych w lidze,banda ulubieńców najczęściej emerytów,,nie daje rozwijać się młodym,piekne słówka,mistrzostwo w autopromocji,wszystko razem przy takim budżecie DNO.
Na Dymbie Ino GieKSa

SKalpel - 12 maja 2011, 10:07:59 - *.zamek.net.pl
Ja dalej swoje ... z tym trenerem awansu nie będzie

vojo - 12 maja 2011, 10:19:49 - *.dynamic.chello.pl
a godal chopcy z Łęcznej Stawowy nic dobrego nie zrobi

SKalpel - 12 maja 2011, 10:41:12 - *.zamek.net.pl
Jedynym kandydatem na trenera GieKSy , który może poukładać te klocki , nadać styl i charakter drużynie oraz dać szansę na awans jest ... Petr Němec (obecnie Flota)
Działacze GieKSy obudźcie się ... albo odejdźcie !!!

BrynówGKS - 12 maja 2011, 11:39:02 - *.dynamic.chello.pl
w następnym sezonie jeśli GieKSa nie spadnie będzie walka o utrzymanie.A jak znam Stawowego to sprowadzi jeszcze do klubu Jana Tomaszewskiego i Koseckiego bo za mało mamy dziadków.

SKalpel - 12 maja 2011, 13:26:47 - *.zamek.net.pl
Szkoda że nie postarano się ściągnąć do GieKSy Drozdowicza ze Stilonu Gorzów ... pewnie nie znał się ze Stawowym , ale nie ma się co dziwić jest za młody ;)

o.O - 12 maja 2011, 17:18:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nieciecza ma 8 frekwencję w 1 lidze!

Jaworzno - 12 maja 2011, 22:47:23 - *.dynamic.chello.pl
mecz wyrownany. Moze Nieciecza miala wiecej sytuacji ale to sytuacje GIEKSY byly bardziej podbramkowe z ktorych moglo cos wyniknac. 3 Bramka na Konto Gorczycy. Pierwsza i druga fatalna postawa obroncow.

nnnkik - 13 maja 2011, 20:34:40 - *.net139.okay.pl
Myśle że Nieciecza miała większą przewagę ale nie umiała tego wykorzystać, dużo zmarnowanych strzałów i niedokładne podania. Powinni więcej popracować nad różnymi trikami z piłką a nie tylko nad kopaniem po murawie.