Hajabuza9 - 14 maja 2011, 18:52:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

poogon - 14 maja 2011, 18:53:02 - *.globalconnect.pl
jankukiewicz mial bic pod pole karne w ostatniej minucie po rzucie roznym

Hajabuza9 - 14 maja 2011, 18:54:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jackoo - 14 maja 2011, 18:57:03 - *.28.44.76.threembb.co.uk
kto sluchal relacji ten wie ze Ruch postawil autobus statystyki beda miarzdzace niema co spokojnie sie utrzymaja ,szkoda Floty ale Podbeskidzie niech jeszcze nie swietuje w Poznaniu latwo miec nie beda

ktoss - 14 maja 2011, 19:27:17 - *.kalisz.mm.pl
z tego co czytalem to Pogon dominowala caly mecz i nie wiem czemu nie wygrala..

ewqqwedsa` - 14 maja 2011, 19:36:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byłem na meczu i... zero dopingu.... , Pogon wyraznie przewazała, w drugiej połowie zadnego celnego strzału Ruch nie oddał, aaaa szkoda, ze młodziak ( Radek) nie wykorzystał 100 % okazji

bolo - 14 maja 2011, 20:36:31 - *.szczecin.mm.pl
Na tym meczu czułem sie jakbym
był na stypie żenujący poziom
a moja POGOŃ SZCZECIN to wielkie roszczarowanie

sektor6 - 14 maja 2011, 20:36:57 - *.adsl.inetia.pl
Mając taką przewagę i nie wygrac to porażka. Brakowało Lebedyńskiego, ten wie jak się ustawić przed bramką i gdzie wystawić nogę. Klatt kiepski, Wiśniewski się ogrywa, Frączak na poziomie, ale brakło szczęścia.

lolo - 14 maja 2011, 20:49:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch miał przewagę między 25 a 32 minutą i sytację w 90 min. Powinniśmy wygrać 2-3 bramkami. Brakowało szczęścia i skuteczności a bramkarz Radzionkowa też dwoił się i troił. Ruch się wybronił i tyle, taka jest piłka.

eyus - 14 maja 2011, 20:56:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ruch to najgorsza drużyna jaka gościła w tej rundzie w Szczecinie. Nawet Kluczbork, mimo że przegrał 1:5 pozostawił lepsze wrażenie. Autobus w polu karnym i na farcie dowieźli 0:0 do końca.

neron - 14 maja 2011, 21:14:57 - *.interpc.pl
eyus weź sobie średnią wieku zawodników "Ruchu " i zamiast krytyki w stylu najgorszy zespół to doceń ich mądrość w grze ,niepomógł wam nawet ojciec waszego trenera który w środę rozpracowywał naszą drużynę w meczu z " Flotą " jesteście poprostu słabi !

wojti - 14 maja 2011, 21:51:52 - *.pz1-nat.espol.com.pl
eyus! Ty półgłówku! Zobacz jaka ta Twoja Pogoń jest mizerna i słaba! Nie potrafi wykorzystywać sytuacji podbramkowych! Piłkarze po prostu nie myślą na boisku i walą piłkę gdzie popadnie,nawet w okno Panu Bogu!Ruch zagrał mecz na stabilnym poziomie i jest lepszy w dwumeczu ze szczecińskim rywalem w tych rozgrywkach! Ruch z Radzionkowa jest bardziej zgranym i żywiołowym zespołem,który ma oczy na boisku!Ogólnie mecz słaby!

Painter - 14 maja 2011, 22:01:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trochę statystyk z meczu:
Strzały ogółem: 21:3
Strzały celne: 8:2
Strzały niecelne: 13:1
Rzuty rożne: 10:1
Szkoda, że skończyło się 0:0 bo Pogoń napewno zasłużyła na zwycięstwo. Co do porównania Kluczborka i Ruchu to wg mnie dużo lepszy Ruch (nie tylko ze względu na wynik).
Walczyć dalej! Ciągle jest szansa na 6 miejsce na koniec.

Painter - 14 maja 2011, 22:30:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze jedna sprawa. Nie sądziłem, że napisze to po meczu 1 ligi, ale duże brawa dla... sędziego. Serio. Koleś dawał radę i chyba nie można się do choćby jednej jego decyzji przyczepić.

mwdzx - 15 maja 2011, 1:19:40 - *.14.57.130
Painter prawda. Mialem to sam napisac. Bardzo dobre sedziowanie. Sedzia nie gwizdal gdy sie zawodnik przewracał. Nie reagaowal na krzyki. Gwizdal jak był faul. Dodtakowo nie pokazał ZADNEJ kartki. I bardzo dobrze. Bo nie chodzi o to zeby pokazywac kartki dla samego pokazywania. Wielu sedziow gwizdalo w Szczecinie ale gratulacje dla sedziego Trofimca. Mimo ze Pogon nie wygrala, a szkoda

wkl - 15 maja 2011, 2:34:20 - *.mtnet.eu
Dlaczego się dziwicie, że nie było dopingu, skoro mamy protest ?

marcos_85 - 15 maja 2011, 13:31:40 - *.dynamic.chello.pl
ludzie wezcie sie ogarnijcie... bo byl bardzo dobry mecz w wykonaniu Pogoni... co do Ruchu, wystarczylo popatzryc ze to dzieci biegaja wiec wiadomo ze to byl mocno rezerwowy sklad... poza kilkoma autami (wina liniowych) zdecydowanie najlepsze sedziowanie jakie bylo w Szczecinie w tym sezonie... Przylacze sie do kilku opinii... BRAWO DLA SEDZIEGO... Pan Platego robi powoli dobra robote a slowa uznania naleza sie Japoncowi Akahoshi, ktory prezentuje poziom ekstyraklasy i chyba jest najlepszym pilkarzem an dzien dzisiejszy... Oczywiscie brawa takze dla Radka Janukiewicza, ktory nie wiadomo czemu jako jeden z najlepszych zawodnikow siedzial na lawce na rzecz miernego Fabiniaka... slowa krytyki w kierunku Klata ktory w ogole nie wiedzial co sie dzieje... cala obrona na plus ;)

Michał - 15 maja 2011, 14:09:02 - *.218.235.243
Jak tam spisuje się Błażej Radler w Pogoni?

ppp - 15 maja 2011, 17:43:40 - *.dynamic.chello.pl
Bardzo mocny punkt i podpora defensywy.

P. Reiss - 15 maja 2011, 18:05:06 - *.dynamic.chello.pl
normalne! dziwię się, że RR nie wygrał! to jest dziwne, a nie remis pogoni! haha

em-ka-es-1 - 15 maja 2011, 20:58:47 - *.dynamic.chello.pl
P.Reiss - jak się przez 90 minut stoi we własnym polu karnym to trochę ciężko wygrać mecz, ale 0:0 było w zasięgu Ruchu i jakoś udało im się je dowieźć do końca. tylko czy aby na tym polega piłka nożna?

Blanco - 16 maja 2011, 16:48:05 - *.dynamic.chello.pl
Dominacja Pogoni była ogromna, skuteczność katastrofalna.W grze widać progres,ale dalej martwi nierówna forma,co w głównej mierze spada na barki Mandrysza i tragicznie przepracowanego okresu letniego.
+ Tempo.
+ Składne akcje.
- Ruch Radzionków.
- Klatt, ŁAWA!
- Skuteczność.
Oceny(1-10):
Janukiewicz - 8(Bezrobotny.Co miał-świetnie wyłapał).
Rogalski - 6(Nie wierzę,że to piszę,ale naprawdę dobry mecz w Jego wykonaniu).
Radler - 6(Spokojny i solidny).
Hrymowicz - 7(Jak Radler + świetny ratujący wślizg).
Matuszczyk - 5(Solidna gra, trochę za mało do przodu).
Wólkiewicz - 7(Motor napędowy,świetnie szarpał na skrzydle).
Akahoshi - 8(Na tle Ruchu 3 klasy piłkarskie wyżej).
Ława - 3(Od początku rundy w tragicznej dyspozycji.Psuje,płacze,macha rączkami.Hamulcowy).
Pietruszka - 6(Pobiegał,powalczył.Fajne zawody).
Frączczak - 6(Aktywny,ale szalenie nieskuteczny).
Klatt - 3(W 30 minucie dostaje piłkę na dojście,a jego mina mówi :"Znowu do mnie?". Bardzo słabo,wolno i ociężale).
Ogółem:6/10.
Apeluję!
Panie Trenerze Płatek.
Posadźmy ŁAWĘ na ławę!Zobaczmy jak poradzą sobie chłopaki bez niego.Wg mnie akcje nabiorą tempa,zniknie ta kula u nogi,przez która przechodzi w każdej akcji piłka tracąc jednocześnie szybkość,jakość albo w ogóle zostaje odebrana.
Kolendowicz i Majkowski grają ostatnio mało,a wnoszą o wiele więcej w 10 minut,niż Bartek przez cały mecz.
Szanuję Ławę,ale w tej formie to zawodnik tylko na ławkę rezerwowych.

marko - 16 maja 2011, 18:03:39 - *.echostar.pl