14 maja 2011, 22:39:37 - euzi
Cudowny gol Obraniaka dał Lille Puchar Francji

LOSC Lille Métropole wygrał 1-0 (0-0) w finale Pucharu Francji rozegranym na Stade de France z Paris Saint-Germain FC. Od 79. minuty w drużynie wygranych grał Ludovic Obraniak, a już 10 minut później kapitalnym strzałem z rzutu wolnego dał swojej drużynie zwycięstwo. Dla Lille to szósty triumf w Coupe de France w historii.

14 maja 2011, 20:45 - Saint-Denis (Stade de France)
Paris Saint-Germain FC 0-1 LOSC Lille Métropole
Ludovic Obraniak 89

żółte kartki: Nenê, Siaka Tiéné, Clément Chantôme - Idrissa Guèye.

sędziował: Clément Turpin.
widzów: 79 000.

W 90. minucie Mathieu Debuchy (Lille) nie wykorzystał rzutu karnego (Grégory Coupet obronił).

hopj - 14 maja 2011, 22:46:10 - *.router2.tygrys.net
Moze ktos dac linka do bramki bo naprawde stadiony swiata. Bramo dla Lille OSC szansa na podwojna korone ogromna :D szok...

trollololo - 14 maja 2011, 22:46:43 - *.244.155.222
Ale, że Dudka nie wzięli na mundial? Chyba inne mecze oglądaliśmy... Przecież to Nene strzelił na 1-0

czeslaw - 14 maja 2011, 22:47:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

3tex - 14 maja 2011, 22:48:01 - *.subscribers.sferia.net
Dajcie link do tego gola.

mody - 14 maja 2011, 22:56:38 - *.static.akk.net.pl
10 min gry Obraniaka i od razu lepsza gra lille. rzuty rozne daly sie we znaki juz bramka 5min predzej by byla po jego dosrodkowaniu.rzut wolny kapitalny.

Cider - 14 maja 2011, 22:58:17 - *.static.akk.net.pl
strzelił jak na 3-1 z WKS : )

raufito - 14 maja 2011, 22:58:46 - *.is.net.pl
bramka obraniaka

mądry - 14 maja 2011, 22:59:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry dzień-(BVB,MU,Lille)a szczekają że jest tak źle...
Doping kibiców pod stadionami mimo zamknięcia !!!

micol - 14 maja 2011, 23:18:24 - *.gliwice.vectranet.pl
Szkoda PSG, zdecydowanie lepsza drużyna w tym meczu, mimo rewelacyjnego sezonu Lille.

martin - 14 maja 2011, 23:23:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ależ to wytrenował, a wydawało się ze brameczka dla Polski to fuks. widać że nie marnuje czasu. szacun!!!

fanRuchu - 14 maja 2011, 23:31:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z czego ta radość?!
Jaki to Polak? słowa nie umie po naszemu...
Wielkie mi halo ze strzelił gola, i co może będzie grał w Lile od przyszłego sezonu w 1 składzie?!
Już wole kibicować San Marino, niż takiej Polsce...
Polska na Euro 2012 = obcokrajowcy + piłkarze z korupcyjną przeszłością typu Piszczek...
Gdyby zwykły kowalski wziął łapówkę to dawno by siedział za kratkami... ale lepiej znaleźć babkę Brazylijczykowi, czy dziadka we wermachcie aby grać dla zapomnianego kraju nad Odrą. Gdyby nie Euro Obraniak by nawet nie spojrzał na nasza kadrę!!!

czares - 14 maja 2011, 23:44:31 - *.bater.net.pl
fanRuchu i wszystko jasne.

Zagłębiak - 14 maja 2011, 23:56:46 - *.xdsl.centertel.pl
czares - chyba jednak nie jest jasne dla ciebie. Bo pewnie nie wiesz, że Ruch tworzyli najbardziej zagorzali polscy patrioci, a być może wie o tym fanRuchu.

qwerty567 - 15 maja 2011, 0:15:43 - *.ssp.dialog.net.pl
jak to z czego radość? przecież w jakiej on będzie w formie, to tak będzie grała nasza reprezentacja,
pora się pogodzić z tym że, bez Olisadebe nie weszlibyśmy do MŚ, bez Rogera, nie mielibyśmy gola na ME, a bez Piszczka i Obraniaka pewnie wypadlibyśmy z pierwszej 100 w rankingu FIFA,

AntyPełO - 15 maja 2011, 8:02:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale strzelił w 88 minucie, a nie w 89 ;)

do AntyPeł - 15 maja 2011, 8:37:32 - *.adsl.inetia.pl
A jakby strzelił w 15 sekundzie to dla Ciebie byłaby minuta 0.

iskra - 15 maja 2011, 8:55:56 - *.cdma.centertel.pl
wow

Świt - 15 maja 2011, 9:30:13 - *.play-internet.pl
gdyby karnego jeszcze strzelil to by bylo kozacko ;d

yy - 15 maja 2011, 9:30:56 - *.play-internet.pl
Taka prawda, gdyby nie euro to nawet by nie spojrzal na kadre PL . Ten pilkarz gdyby nie wyszkolil sie we Francji, Tak jak Podolski i Klose w De i inni . W PL byliby nikim, graliby po 3-4 ligach . Czekajcie jeszcze kilka lat, nastepni "Polacy" Zaczna Grac dla Angli, Wloch, Francji , Niemiec, Holandi itd. i znowu bedziecie plakac .

buczu - 15 maja 2011, 12:42:43 - *.106.84.11
No nie powiem, Ronaldinho takich goli nie sadził za dawnych lat. Brawo.
A dla wszystkich napinaczy nabijających sie - załóżcie buciki i strzelcie lepiej, trolliki internetowe. Krytykować każdy umie.

Marco - 15 maja 2011, 12:43:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dzięki za linka
popieram poprzednika

Marco - 15 maja 2011, 12:48:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przepiękna bramka

gg - 15 maja 2011, 13:35:22 - *.internetdsl.tpnet.pl
a najfajniejsze jest to, że wszyscy stali nieruchomo, nikt nie wiedział co się dzieje. a tu piła w bramce

TaXi 5 - 15 maja 2011, 15:25:09 - *.159.160.98

majekson - 15 maja 2011, 17:24:00 - *.speed.planet.nl
Lille dublet, hehe ciekawe ilu tak obstawiało

P. Reiss - 15 maja 2011, 18:35:17 - *.dynamic.chello.pl
hurrrrra! brawo obraniak! nienawidzę psg!

nienawidze - 15 maja 2011, 20:04:34 - *.kielce.vectranet.pl
Kurczaaaa
O tego gola mi kupon na 600 zeta nie wszedl w 89 minucie ale jestem wkur... z 2 zetow bym mial 600

Polkowice - 15 maja 2011, 20:32:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
widzów: 79 000. W Polsce to marzenia :D

bula - 15 maja 2011, 21:35:27 - *.adsl.inetia.pl
Polska WKS w Poznaniu identyczna bramka z tego samego miejsca na 2-1 , znaczy że potrafi to robić a nie jest to przypadek Brawo

bula - 15 maja 2011, 21:44:07 - *.adsl.inetia.pl
do fanRuchu , gdyby nie ta zasyfiała polska liga to Ruch byłby niczym , idź kibicować San Marino jak piszesz , Ruch Hajduki Wielki a nie Chorzów jeśli chodzi o ścisłość a w bundeslidze nie byłoby tego ruchu nawet w 6 lidze, więc ciesz się z polskiej piłki albo zamilcz.

gre - 16 maja 2011, 0:43:36 - *.lublin.mm.pl
dobry jest dwie takie same bramy - jedyny pewniak na euro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sławek - 18 maja 2011, 15:29:41 - *.nplay.net.pl