15 maja 2011, 15:20:57 - slady
VfL Osnabrück w barażach o utrzymanie w 2. Bundeslidze, piąty gol Tyrały

Piąte trafienie w obecnym sezonie zaliczył Sebastian Tyrała. Pomocnik VfL Osnabrück zdobył gola w wygranym spotkaniu ostatniej ligowej kolejki 2. Bundesligi z FC Ingolstadt 04 1-0 (1-0). Dzięki wygranej drużyna Polaka zagra w barażach o utrzymanie w tych rozgrywkach. Tyrała na boisku przebywał do 84. minuty, kiedy zmienił go Dennis Schmidt.

15 maja 2011, 13:30 - Ingolstadt (Audi-Sportpark)
FC Ingolstadt 04 0-1 VfL Osnabrück
Sebastian Tyrała 35

żółte kartki: Markus Karl, Marino Biliškov (Ingolstadt).

sędziował: Tobias Welz.
widzów: 9449.

Artur Wichniarek znalazł się poza kadrą meczową FC Ingolstadt 04. VfL Osnabrück zagra w barażu z trzecią drużyną 3. Ligi - SG Dynamo Dresden. Pierwszy mecz odbędzie się 20 maja o godz. 20:30 w Dreźnie. Rewanż zaplanowano na 24 maja o tej samej godzinie.

mati - 15 maja 2011, 16:24:12 - *.ssp.dialog.net.pl
na ofensywnym bramkarzu dlatego zdobył już 5 goli.

hhhhh - 15 maja 2011, 16:27:07 - *.adsl.inetia.pl
hhhhhhhh

slawek - 15 maja 2011, 16:37:39 - *.adsl.inetia.pl
mam nadzieję że Drezno wygra ten baraż

jedrzej199 - 15 maja 2011, 16:41:29 - *.adsl.inetia.pl
Lepiej żeby wygrał Osnabrueck, bo narazie zawsze klapa dla 2-ligowców w tych barażach.
A o 1.Bundesligę Moenchengladbach zagra z Bochum

euro - 15 maja 2011, 18:03:08 - *.adsl.inetia.pl
Ingolstadt chyba 10 meczy bez porażki a ostatni mecz przegrywają z drużyną walczącą o utrzymanie.Przypadek?

Ocelot - 15 maja 2011, 18:28:34 - *.pool.mediaWays.net
Pilkarze Ingolstadt juz byli na urlopie...zreszta nawet jakby Osnabrück przegralo to by zostali na pozycji barazowej.
A Wichniarek to chyba nawet sekundy nie zagral odkad dolaczyl do Ingolstadtu. Skonczony pilkarz

DENIS - 15 maja 2011, 20:58:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl